Xantiaclub - Vše co jste chtěli vědět, ale báli jste se zeptat

Obsah fóra Xantiaclub
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

dlouho točí

 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Xantiaclub :: Xantia - Xantia kombi archiv
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
chemik



Založen: 5.12.2006
Příspěvky: 7
Bydliště: Litoměřice

PříspěvekZaslal: ne březen 18, 2007 10:43 pm    Předmět: dlouho točí Citovat

už asi týden mám tento problém: bez přidání plynu prostě auto nenastartuje.

ještě musím podotknout, že pal. čerpadlo po zapnutí klíčku neběží, ale takhle už jsem to zdědil po předchozím majiteli, kterému se podělal ten číselný imobiliser a v servisu mu ho vyřadili z provozu. od té doby čerpadlo po zapnutí klíčku neběží, je to zhruba 2 roky. prosím o radu
X1, r.v. 1996, 1.8 16V
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
lewkins



Založen: 7.12.2006
Příspěvky: 390
Bydliště: Teplice

PříspěvekZaslal: po březen 19, 2007 4:37 pm    Předmět: Citovat

Spis bych to videl na regulaci volnobehu...nevim, jestli ma 1.8i 16V krokovy motorek... Pokud ne, bode problem ve skrtici klapce sani...
Jeste dotaz, pokud pridas plyn, chytne hned?? A po pridani plynu palivove cerpadlo slyset je???
_________________
Xantia 2.0HDI 80kW 6,2l/100km
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
chemik



Založen: 5.12.2006
Příspěvky: 7
Bydliště: Litoměřice

PříspěvekZaslal: út březen 20, 2007 6:12 pm    Předmět: Citovat

krokový motorek tam je. po přidání plynu chytne hned. to čerpadlo nevím jestli pak běží. musím to zjistit. volnoběh jinak ale drží normálně.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
lewkins



Založen: 7.12.2006
Příspěvky: 390
Bydliště: Teplice

PříspěvekZaslal: st březen 21, 2007 5:40 pm    Předmět: Citovat

Kdysi se mi stalo u 1.8 8V, ze vubec nefungoval prave tento krokovy motorek(KM)...proste mrtvej. Problemem jsem byl ale ja...predtim jsem zapnul zapalovani pri odpojenem konektoru KM. Po zpetnem zapojeni a pokusu o start motoru se to nechtelo chytit...pouze s pridanim plynu a i tak se motor potacel pri volnobehu pod minimem otacek, az chcipnul uplne. ECU motoru si nejspis nacetla chybu KM a pak s nim nepocitala(neovladala ho). Pomohlo az odpojeni baterky na par minut...
Netvrdim ale, ze je to tvuj problem. Jen male nasmerovani. Treba je ten KM pridrenej nebo zanesenej.
_________________
Xantia 2.0HDI 80kW 6,2l/100km
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
chemik



Založen: 5.12.2006
Příspěvky: 7
Bydliště: Litoměřice

PříspěvekZaslal: st březen 21, 2007 6:16 pm    Předmět: Citovat

už jsem o té baterce taky přemýšlel. moc dík za nakopnutí, o víkendu se na to vrhnu
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Xantiaclub :: Xantia - Xantia kombi archiv Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com - Glass Template Created by DoubleJ(Jan Jaap)