Xantiaclub - Vše co jste chtěli vědět, ale báli jste se zeptat

Obsah fóra Xantiaclub
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Přední mlhovka vs. srnka

 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Xantiaclub :: Xantia - Xantia kombi archiv
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
jirkafra



Založen: 6.3.2007
Příspěvky: 52
Bydliště: Česká Kamenice

PříspěvekZaslal: po prosinec 01, 2008 9:55 am    Předmět: Přední mlhovka vs. srnka Citovat

Zdravím všechny!
Tak jsem dneska ráno "potkal" srnku. Chudák setkání nepřežila, ale autí (XaII, XII/9Cool je, zdá se, v pořádku až na to, že mi zarazila LP mlhovku do nárazníku. Vypadá to, že je tam nějaký držák či rámeček, který to drží (vysypalo se mi pár kousků plastu, který by tomu odpovídal). Pokud je to tak (nikde jsem to tu nenašel) - dá se nějak rozumně sehnat? Jak je to tam vlastně přichycený?
Mlhovky ale nesvítí (ani ta zdravá) a nejdou ostřikovače - můj tip je, že se někde přerušila kostra. Poradíte, kde hledat?
PS: Vím, že nejvíce zjistím, když se tam podívám, ale vzhledem k počasí bych měl raději co nejvíce info dříve, než pod auto polezu....
Díky
Jirka
_________________
Xana 2 Break - 1.8i 16V, XII/99, světlemodrá krasavice a taky můj první Citroen Surprised)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Máca



Založen: 4.3.2007
Příspěvky: 323
Bydliště: Strakonice

PříspěvekZaslal: po prosinec 01, 2008 11:26 am    Předmět: Citovat

u X2 jsou držáky mlhovky přímo součástí té mlhovky (nerozebiratelné) a je to našroubované přímo v nárazníku ... tzn. buď nová mlhovka nebo že si nějak poradíš jako já ... měli jsme na té X2 uražený spodní držáky (na obou mlhovkách) tak jsem hliníkového plechu ustřih dva proužky udělal díry do zbytku plastového držáku na mlhovce přišrouboval dal do nárazníku upravil plíšek aby sednu kam má a přišroubova k nárazníku... jo akorát já měl nárazník z auta dole ... na autě se to asi bude dělat ještě hůř...
_________________
Máca and my white lady X1 1.8 16V r.v. 95
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
jk



Založen: 1.12.2006
Příspěvky: 457
Bydliště: Vysočina

PříspěvekZaslal: po prosinec 01, 2008 11:30 am    Předmět: Citovat

http://www.xantiaclub.cz/forum/viewtopic.php?t=1815&highlight=mlhovky
Třeba ti to pomůže. Momentálně u sebe jinou fotku nemám.
_________________
X2 Berline, HDI 109k,'99 Exclusive. Hydractive II + komfort od I.F.H.S.

Honda CB600F - Hornet 2008, 75kW
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Martin Mad



Založen: 7.6.2007
Příspěvky: 131
Bydliště: Pelhřimov

PříspěvekZaslal: po prosinec 01, 2008 1:48 pm    Předmět: Citovat

Můj zimní příběh by se mohl jmenovat "mlhovka vs. zajíc". Byla to pravá mlhovka, zaražená v nárazníku a nesvítící (levá byla OK).
Z těla mlhovky jdou tři plastový úchyty - takový pavoučí nohy s dírama pro přišroubování do nárazníku.
Mlhovku a zbytky plastů z jejích úchytů jsem vysypal po povolení pár spodních šroubků nárazníku a pak jsem odšrouboval dosud držící části úchytů z nárazníku. Plastový úchyty jsem poskládal a nechal svařit zpátky k mlhovce u chlapíka co svařuje nárazníky. Důležitý je mít co nejkompletnější úchyty, aby se to dalo svařit do původního tvaru. Mě sice malý střípky chyběly, ale tvar byl jasnej, tak to chlapík svařil, prázdný místa doplnil a už to skoro rok drží. Laughing
Při zpětný montáži ale musel nárazník dolu! Confused Mlhovka pasovala dobře, ale bez demontáže nárazníku to prostě nešlo vrátit zpátky.
Napájecí kabely vedou z auta do nárazníku vlevo (je to vidět na tý fotce od jk) a tam ti to ta srnka asi vožrala. Laughing
_________________
X2 1,8 16V Break 6/2000 metalíza Modrý Maurícius
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
jirkafra



Založen: 6.3.2007
Příspěvky: 52
Bydliště: Česká Kamenice

PříspěvekZaslal: út prosinec 02, 2008 8:46 am    Předmět: Citovat

Pánové, děkuji za reakce, i když tedy ne příliš potěšující..... Takže odpoledne pod to vlezu, vyndám tu mlhovku a kouknu....
A je možné, že by v tom svazku (jak je vidět na fotce) byly i káblíky k motorkům ostřikovačů?
Díky
Jirka
_________________
Xana 2 Break - 1.8i 16V, XII/99, světlemodrá krasavice a taky můj první Citroen Surprised)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Xantiaclub :: Xantia - Xantia kombi archiv Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com - Glass Template Created by DoubleJ(Jan Jaap)