Xantiaclub - Vše co jste chtěli vědět, ale báli jste se zeptat

Obsah fóra Xantiaclub
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Koupe Xantie 1.8 16V

 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Xantiaclub :: Xantia - Xantia kombi archiv
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
kopa



Založen: 7.3.2007
Příspěvky: 9

PříspěvekZaslal: st březen 07, 2007 4:32 pm    Předmět: Koupe Xantie 1.8 16V Citovat

Zdravim, chystam se koupit xantii 1.8 16V a chtel bych se zeptat jestli neznate nekoho kdo tyto vozy dovazi do CR a v jakych cenovych relacich se tyto vozy pohybuji.Chtel bych tu novejsi verzi po faceliftu.Predem dekuji.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
PEPA



Založen: 29.11.2006
Příspěvky: 12
Bydliště: Plzeň

PříspěvekZaslal: st březen 07, 2007 5:12 pm    Předmět: Citovat

Omlovám se předem za svou odpověd na Tvou "velmi slaboduchou" otázku. Možná špatně koukám, ale neuvedl jsi odkud jsi, poradím ti dovozce od Chebu a ty jsi třeba z Ostravy - pojedeš za ním? Nepíšeš, zda chceš benzín nebo naftu, krátkou nebo kombíka, s tažným , v kůži a s maximální výbavou a pododně. Nejenom toto určuje cenu, důležité je i kolik jsi ochoten dát ty - takže zbývá sledovat inzeráty, bazary, tyto a jiné stránky o Xantiích( pro informace je dobré si otevřít i stránky v Německu,Francii ), v rodném městě se třeba zeptat majitelů Xantií, kdo,kde a za kolik a pak jednat.
Pokud jsi od Plzně, ozvi se, dám Ti tip.
Nechci tě nějak naštvat nebo pohoršit, ale jinak se to říci nedá. Přeji Ti štastnou ruku při výběru a mnoho bezproblémových kilometrů na našich problémových cestách.
_________________
Xantia 2, 99, 1,8i16V
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kopa



Založen: 7.3.2007
Příspěvky: 9

PříspěvekZaslal: st březen 07, 2007 8:04 pm    Předmět: Citovat

Zdravim, PEPO, nevim proc je moje otazka slaboducha, chtel jsem kontakt na nekoho, kdo dovazi Xantie do CR, jestli je z Ostravy nebo Plzne je mi jedno, to je taky CR(omlouvam se , ze jsem to nespecifikoval). Myslel jsem si, ze zde na strankach o Xantii to nebude problem.Co se tyka vybavy, chtel jsem se domluvit az s nekym, kdo je dovazi. jestli benzin nebo naftu jsem specifikoval v oznaceni motoru, nebo se 1.8 16V delalo i v nafte?. Cenu jsem chtel vedet jenom orientacne v radech desetitisicu. Dekuji ti za tipy na stranky, budu hledat a doufam, ze si vyberu dobre. Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
PEPA



Založen: 29.11.2006
Příspěvky: 12
Bydliště: Plzeň

PříspěvekZaslal: čt březen 08, 2007 1:07 pm    Předmět: Citovat

Jsem rád, žes to vzal sportovně (ten benzín/naftu - chytám se za nos, neumím číst Embarassed ) a abych potvrdil, že na těchto stránkách není takřka nic problém - p. Škola - 737865565. Mám od něj druhé auto a spokojenost.
_________________
Xantia 2, 99, 1,8i16V
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kopa



Založen: 7.3.2007
Příspěvky: 9

PříspěvekZaslal: pá březen 09, 2007 8:44 am    Předmět: Citovat

Dekuji ti za tip, neco takoveho jsem potreboval, nekoho overeneho. Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Xantiaclub :: Xantia - Xantia kombi archiv Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com - Glass Template Created by DoubleJ(Jan Jaap)