Xantiaclub - Vše co jste chtěli vědět, ale báli jste se zeptat

Obsah fóra Xantiaclub
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Zvedání auta při zatížení

 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Xantiaclub :: Xantia - Xantia kombi archiv
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
LHM



Založen: 26.11.2006
Příspěvky: 61
Bydliště: SLANÝ

PříspěvekZaslal: so březen 03, 2007 8:09 pm    Předmět: Zvedání auta při zatížení Citovat

Chci se zeptat jak rychle vám reaguje auto když ho zatížíte ? Když zatížím předek tak se to začne zvedat po 4 až 5 vteřinách ( nejdřív je slyšet cvaknutí ) ale když zatížim zadek tak to trvá tak 15 vteřin než se začne zvedat ? Dik
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
internetik



Založen: 10.3.2007
Příspěvky: 78
Bydliště: Vlašim

PříspěvekZaslal: so březen 10, 2007 7:34 pm    Předmět: Re: Zvedání auta při zatížení Citovat

LHM napsal:
Chci se zeptat jak rychle vám reaguje auto když ho zatížíte ? Když zatížím předek tak se to začne zvedat po 4 až 5 vteřinách ( nejdřív je slyšet cvaknutí ) ale když zatížim zadek tak to trvá tak 15 vteřin než se začne zvedat ? Dik


Mě cca 3 sekundy.
_________________
X1 2.0i Hydro je to mrtvice protože pořád leží Smile (Potkan)
Na Comfortech
X1 1,6i dívčí autíčko, pry její mazlík
Nissan Patrol GR 2.8TD, 6 hrnců,
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
vytacyt



Založen: 30.1.2007
Příspěvky: 232
Bydliště: Pluhův Žďár

PříspěvekZaslal: ne březen 11, 2007 4:40 pm    Předmět: Citovat

Kdyz mi do auta nasednou nejaky lidi,tak se zveda temer okamzite...Mozna ty cca 3 sekundy odpovidaji Smile
_________________
Xantypa 2,0HDI(80kW)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
LHM



Založen: 26.11.2006
Příspěvky: 61
Bydliště: SLANÝ

PříspěvekZaslal: ne březen 11, 2007 5:23 pm    Předmět: Citovat

Tak dik za rady ,ale podle toho co píšete tak je tam někde nějakej problem. Měl jsem vyndaný korektory ( už podruhé ) a tam jsem na nic nepřišel ,ale když jsem je měl venku tak jsem ty tři trubky ucpával dřevěnýma klínkama aby mi to neteklo a v té jedné trubce je něco kovového ? Co se tam mohlo dostat netuším ? Ale jetli je tato trubka přívod tak tam jde malej tlak a proto se to asi zvedá pomalu. Přemýšlel jsem o výměně ale ta trubka vede někam za nápravu a pak ááž na začátek auta ,ale třeba je ta trubka někde za tou nápravnicí napojená páč se mi zdá že v kuse asi vyměnit nejde . Tak se mějte a dík .
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Xantiaclub :: Xantia - Xantia kombi archiv Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com - Glass Template Created by DoubleJ(Jan Jaap)