Xantiaclub - Vše co jste chtěli vědět, ale báli jste se zeptat

Obsah fóra Xantiaclub
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

vykurovanie zadného okna-spínač
Jdi na stránku 1, 2  Další
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Xantiaclub :: Auto - Elektro
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
peter7777



Založen: 28.8.2008
Příspěvky: 507
Bydliště: Jelka, SR

PříspěvekZaslal: so srpen 30, 2008 4:28 pm    Předmět: vykurovanie zadného okna-spínač Citovat

Ahoj! Mam Xantiu1.9TD a nasledovný problém. Spinač vykurovania zadného okna mi vypovedal službu-nezopína. Je to asi mechanická chyba,ale nechcem to rozobera zatial. Ak máte s tým niekto skúsenos dajte prosím vedie! díky peter7777 Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
ok2ucx



Založen: 22.2.2007
Příspěvky: 455
Bydliště: Zubří, východní Morava (Valašské království)

PříspěvekZaslal: so srpen 30, 2008 7:05 pm    Předmět: Citovat

Máš X1 nebo X2? Jestli X1, neprojevila se závada "spínací skříòka"? Funguje normálně ventilátor topení/větrání?

Předchozí majitel auta, které už teď nemám, si myslel, že mu taky nefunguje zadní vyhřívání, tak koupil nový spínač. Po přemostění spínací skříòky bylo vše OK. Nový spínač zůstal nevyužit, jenže jsem ho pověnoval i s autem při prodeji Confused

Pavel
_________________
Volvo S60 T5 Volvo V70 D5 VW Brouk 66
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
peter7777



Založen: 28.8.2008
Příspěvky: 507
Bydliště: Jelka, SR

PříspěvekZaslal: so srpen 30, 2008 10:02 pm    Předmět: Citovat

Mam X1-u ono samotné vykurovanie okna ,ventilátor aj kúrenie funguje problém mám so spínačom,ktorý je medzi klímou a výstražným "trojuholníkom". Nezostáva zacvaknutý budem to musie rozobra dám potom vedie ako to dopadlo. Ïakujem za príspevok.Peter7777
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
ok2ucx



Založen: 22.2.2007
Příspěvky: 455
Bydliště: Zubří, východní Morava (Valašské království)

PříspěvekZaslal: so srpen 30, 2008 10:16 pm    Předmět: Citovat

peter7777 napsal:
Nezostáva zacvaknutý budem to musie rozobra dám potom vedie ako to dopadlo. Ïakujem za príspevok.Peter7777


No, jestli si dobře pamatuji, tak nezůstává zacvaknutý. Tento mžikový spínač ovládá časové relé, je oranžové. Za 12 minut zase zhasne.

Banální otázka: co pojistky?

P.
_________________
Volvo S60 T5 Volvo V70 D5 VW Brouk 66
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
peter7777



Založen: 28.8.2008
Příspěvky: 507
Bydliště: Jelka, SR

PříspěvekZaslal: so srpen 30, 2008 10:31 pm    Předmět: Citovat

Poistky som ešte nekontroloval, dobrý nápad mám aj manuál od predošlého majitela tak to mrknem. Je to moje štvrté auto a človek sa stále učí. Ešte raz ďakujem!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
ok2ucx



Založen: 22.2.2007
Příspěvky: 455
Bydliště: Zubří, východní Morava (Valašské království)

PříspěvekZaslal: ne srpen 31, 2008 8:07 am    Předmět: Citovat

peter7777 napsal:
Poistky som ešte nekontroloval, dobrý nápad mám aj manuál od predošlého majitela tak to mrknem. Je to moje štvrté auto a človek sa stále učí. Ešte raz ďakujem!


Jestli dobře koukám do schémat, tak zkontroluj pojistky F5 a F29. Relé je pak "nad" relátky u nohou řidiče, je oranžové. Viz tady:

http://www.citroeny.cz/forum/viewtopic.php?p=37812#37812

Pavel
_________________
Volvo S60 T5 Volvo V70 D5 VW Brouk 66
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
peter7777



Založen: 28.8.2008
Příspěvky: 507
Bydliště: Jelka, SR

PříspěvekZaslal: ne srpen 31, 2008 9:06 am    Předmět: Citovat

Ïakujem pozriem to urtčite ,pozeral som príručku ,len ju mám v nemeckom jazyku ,odtial je dovezené auto. Ja tipujem na mechanickú chybu ten spínač tam behá moc vo¾no ,možno tam bude zlomená pružinka. A mám ešte jednu maličkos. Keď zapnem zadné hmlovky kontrolka sa na palubovke rozsvieti , hmlovky vzadu nesvietia. Už som skontroloval aj žiarovky sú O.K. Ïakujem velice pekne za ochotu.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Josef 2.



Založen: 9.9.2007
Příspěvky: 1647
Bydliště: Míškovice u Holešova

PříspěvekZaslal: ne srpen 31, 2008 9:36 am    Předmět: Citovat

Nemáš na autě tažné?
Na vyhřívání je tlačítko které spíná relé, není to vypínač.
_________________
Já se z toho zblázním....
Ford Galaxy 1.9Tdi, 6.76543210000111
Xa HDi kombi exclusive 5.99999999999
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
peter7777



Založen: 28.8.2008
Příspěvky: 507
Bydliště: Jelka, SR

PříspěvekZaslal: ne srpen 31, 2008 9:49 am    Předmět: Citovat

Ano mám ažné. Tuším to dám pozrie elektrikárovi radšej.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Josef 2.



Založen: 9.9.2007
Příspěvky: 1647
Bydliště: Míškovice u Holešova

PříspěvekZaslal: ne srpen 31, 2008 8:20 pm    Předmět: Citovat

Tak to tažné máš urcitě se zásuvkou s vypínáním mlhovek po zastrčení vidlice do zásuvky. Nejjednodužší oprava bude když: oddekluj vnitřní čakounění v kufru jen v místě pravé (za spolujezdcem) zadní lampy a uplně nahoře nad lampou najdeš bílou zásuvku na 4 dráty v níž jsou vesměs zapojeny pouze 2 dráty. Originál je tam jen propojovací štekr, je to origoš právě na odpojovací zásuvku. Tyto 2 dráty propoj a mlhovky by měly fungovat. Chyba bývá často právě v zásuvce tažného, ale takto to máš jednodužší. Rozpojovací zásuvky jsem u nás ani moc neviděl, ale zas kdo jezdí s karavanem v mlze? Wink
_________________
Já se z toho zblázním....
Ford Galaxy 1.9Tdi, 6.76543210000111
Xa HDi kombi exclusive 5.99999999999
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
peter7777



Založen: 28.8.2008
Příspěvky: 507
Bydliště: Jelka, SR

PříspěvekZaslal: po září 01, 2008 7:28 am    Předmět: Citovat

Ïakujem velice pekne za radu dúfam, že sa ktomu dnes dostanem.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
peter7777



Založen: 28.8.2008
Příspěvky: 507
Bydliště: Jelka, SR

PříspěvekZaslal: ne říjen 05, 2008 8:49 pm    Předmět: Citovat

Tak doteraz som sa nedostal k tomul spínaču vykurovania zadného okna ani k tým hmlovkám. Ve¾mi som si ob¾úbil toto autíčko aj keď je to už moje štvrté... A štve ma len ,že mám naò tak málo času. A pritom vidím aká fajn ochotná partia tu funguje. To ma ani vo sne nenapadlo ,že zrovna toto auto bude ma taký silný fan klub. Tak že sa cítim tak trocha blbo keď mi ochotne dávate rady a ja s tým nehýbem. Tak sa chcem len pekne poďakova za všetkú vašu vynaloženú snahu! V zime budem ma viac času tak sa k tým veciam okolo auta snáď dostanem.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
peter7777



Založen: 28.8.2008
Příspěvky: 507
Bydliště: Jelka, SR

PříspěvekZaslal: ne říjen 19, 2008 5:37 pm    Předmět: Citovat

Tak som si vytlačil rozpis poistiek ja mám manuál k autu po nemecky. A zistil som,že mám poistku na vykurovanie zadného okna vypálenú. Vymenil som ju je 30A a hneď po zapnutí sa vypálila znova. Tak ten spínač je dobrý o ktorom som predpokladal ,že je nefunkčný. Bude tam asi nejaký skrat, ale na som už prikrátky.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
peter7777



Založen: 28.8.2008
Příspěvky: 507
Bydliště: Jelka, SR

PříspěvekZaslal: ne říjen 19, 2008 5:52 pm    Předmět: Citovat

Cez týždeò som si pozrel aj tie zadné hmlovky. Mám tam dve zásuvky v tej vačšej sú štyri káble čierne zásuvka je tiež čierna a v druhej tá je modrá a dve modré káble. Takže je to pre mòa španielska dedina.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Josef 2.



Založen: 9.9.2007
Příspěvky: 1647
Bydliště: Míškovice u Holešova

PříspěvekZaslal: po říjen 20, 2008 8:57 pm    Předmět: Citovat

peter7777 napsal:
Cez týždeò som si pozrel aj tie zadné hmlovky. Mám tam dve zásuvky v tej vačšej sú štyri káble čierne zásuvka je tiež čierna a v druhej tá je modrá a dve modré káble. Takže je to pre mòa španielska dedina.


Jestli dobře hledáš tak u pravé zadní lampy, tak skus jestli ti do té modré jde šáva po zapnutí zad. mlhovek. jestli jo tak ty 2 modré propoj k sobě.
_________________
Já se z toho zblázním....
Ford Galaxy 1.9Tdi, 6.76543210000111
Xa HDi kombi exclusive 5.99999999999
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Xantiaclub :: Auto - Elektro Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku 1, 2  Další
Strana 1 z 2

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com - Glass Template Created by DoubleJ(Jan Jaap)