Xantiaclub - Vše co jste chtěli vědět, ale báli jste se zeptat

Obsah fóra Xantiaclub
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Kabelova pruchodka

 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Xantiaclub :: Auto - Elektro
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
baribal



Založen: 14.6.2008
Příspěvky: 13
Bydliště: Litoměřicko

PříspěvekZaslal: po srpen 18, 2008 2:41 pm    Předmět: Kabelova pruchodka Citovat

Zdravim panove,
z duvodu haprovani zamku u ridice jsem se rozhodl namontovat alarm do X1 1,9 TD. Vse mam uz promerene a nafocene pro navod co dam na net. Jedinej problem ktery mam je se sirenou do motoroveho prostoru Sad Sad Sad Chtel jsme pouzit vodic ovladajici relatko prednich mlhovek(nemam predni mlhovky) ale bohuzel neni zapojen. Slysel jsem uz nazor at si klido tu stenu odvrtam ale prijde mi to celkem jako prasarna. Pokud bude mit nekdo napad moc ocenim.

Diky Milan

PS: Nasel jsem doboru vec , org klema misto siloveho relatka propojujici zadni mlhovku - tedy tlacitkem v kabine spinate rovnou obvod o nekolika amperach. Radsi nebudu domyslet jestli se nahodou nehreje ten slabej vodic co BY mel ovladat silove relatko zadni mlhovky po treba 100 km. Kdo to mate stejne ?? Shocked
_________________
X1 1995 1,9TD
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
lewkins



Založen: 7.12.2006
Příspěvky: 390
Bydliště: Teplice

PříspěvekZaslal: po srpen 18, 2008 6:31 pm    Předmět: Citovat

Zkus tohle...

Protahni vodic pruchodkou od dveri do sloupku...



...pohled z druhe strany...



...a nakonec jednou z techto dvou pruchodek do podbehu...



...pak uz se dostanes snadno do motoroveho prostoru. Je to na obou stranach auta stejne...
_________________
Xantia 2.0HDI 80kW 6,2l/100km
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Josef 2.



Založen: 9.9.2007
Příspěvky: 1647
Bydliště: Míškovice u Holešova

PříspěvekZaslal: po srpen 18, 2008 9:53 pm    Předmět: Citovat

Jestli máš starší provedení xa která má v motor. prostoru na pojistkách jen tak halabala-dekl tak je pod ním svazek asi 4 bílých drátů nezapojených a druhý konec je v kabině u pojistkovky. Tydle kabely by se taky daly využít, záleží jen jestli jsou i na tvém modelu.
_________________
Já se z toho zblázním....
Ford Galaxy 1.9Tdi, 6.76543210000111
Xa HDi kombi exclusive 5.99999999999
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
lightDJ



Založen: 14.1.2008
Příspěvky: 164
Bydliště: Plzeň (beer city)

PříspěvekZaslal: út srpen 19, 2008 2:13 pm    Předmět: Citovat

Ja mam natazenej kabel od takovy dodelavky pod kaslikem u spolujezdce takovou gumou.Je to takovy gumovy obdelnik a je videt z motorovyho prostoru. teda u me,nevim jak s tvym motorem jestli to uvidis.. Wink zrovna nemuzu najit zadnou fotku,sorry... Sad
_________________
vrak,cervenej,polorozpadlej 1,8 8V r.96
http://www.v-lighting.ic.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
lightDJ



Založen: 14.1.2008
Příspěvky: 164
Bydliště: Plzeň (beer city)

PříspěvekZaslal: út srpen 19, 2008 2:26 pm    Předmět: Citovat

http://picasaweb.google.com/LIGHTvena/XantiaclubCz/photo#5229660739781873986

tady jsem nasel jednu fotku,bude ti to jasny kde hledat... je tam jen nasazena,jde vyndat a kdyz tam neco strcis tak vevnitr uvidis kde to vyleze...
_________________
vrak,cervenej,polorozpadlej 1,8 8V r.96
http://www.v-lighting.ic.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
lewkins



Založen: 7.12.2006
Příspěvky: 390
Bydliště: Teplice

PříspěvekZaslal: út srpen 19, 2008 7:39 pm    Předmět: Citovat

lightDJ napsal:
Je to takovy gumovy obdelnik a je videt z motorovyho prostoru. teda u me,nevim jak s tvym motorem jestli to uvidis.. Sad


Tahle gumova zaslepka je zaslepeni u aut, ktery nemaj klimatizaci... Pokud ma klima, nic tam neprotahne...
_________________
Xantia 2.0HDI 80kW 6,2l/100km
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
lightDJ



Založen: 14.1.2008
Příspěvky: 164
Bydliště: Plzeň (beer city)

PříspěvekZaslal: út srpen 19, 2008 7:43 pm    Předmět: Citovat

lewkins napsal:
lightDJ napsal:
Je to takovy gumovy obdelnik a je videt z motorovyho prostoru. teda u me,nevim jak s tvym motorem jestli to uvidis.. Sad


Tahle gumova zaslepka je zaslepeni u aut, ktery nemaj klimatizaci... Pokud ma klima, nic tam neprotahne...


aha,tak to sorry,to jsem nevedel...
_________________
vrak,cervenej,polorozpadlej 1,8 8V r.96
http://www.v-lighting.ic.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
baribal



Založen: 14.6.2008
Příspěvky: 13
Bydliště: Litoměřicko

PříspěvekZaslal: pá září 19, 2008 6:39 pm    Předmět: Citovat

lightDJ napsal:
lewkins napsal:
lightDJ napsal:
Je to takovy gumovy obdelnik a je videt z motorovyho prostoru. teda u me,nevim jak s tvym motorem jestli to uvidis.. Sad


Tahle gumova zaslepka je zaslepeni u aut, ktery nemaj klimatizaci... Pokud ma klima, nic tam neprotahne...


aha,tak to sorry,to jsem nevedel...


PAnove jak najdu cas mate tu navod na alarm http://www.levnealarmy.cz/eshop/autoalarmy/autoalarm-minicar-686h-13015.html

sloh mi jde, fotky se povedly ale s casem to je na stiru. Sad

Milan

Pres icko 145663760 podam klido informace o zapojeni driv
_________________
X1 1995 1,9TD
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Xantiaclub :: Auto - Elektro Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com - Glass Template Created by DoubleJ(Jan Jaap)