Xantiaclub - Vše co jste chtěli vědět, ale báli jste se zeptat

Obsah fóra Xantiaclub
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Kryt na řemeny

 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Xantiaclub :: Xantia - Xantia kombi archiv
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
MikiV65



Založen: 13.8.2008
Příspěvky: 4
Bydliště: okr. Svitavy

PříspěvekZaslal: st srpen 13, 2008 7:41 pm    Předmět: Kryt na řemeny Citovat

Chtěl bych se zeptat kde se dá koupit kryt na řemen pro Xantia rv. 98 protože jsem vůl a do teď jsem ho tam neměl až tam vletěl při menším zahrabání na kamení nějaký ostrý kamínek škrtl o řemen a poškodil ho.Teď každou chvíli praskne.Chtěl bych tomu docela předejít.
_________________
Citroen Xantia 1,9 SD rv. 98


Naposledy upravil MikiV65 dne st srpen 13, 2008 8:10 pm, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Luboš.H



Založen: 2.8.2007
Příspěvky: 220
Bydliště: okr.Třebíč

PříspěvekZaslal: st srpen 13, 2008 7:57 pm    Předmět: Citovat

Myslíš kryt na rozvodový řemen? Určitě na vrakáči, ale nemáš v profilu odkud jsi a hlavně jaký motor.
_________________
BX 19TZD
X2 2,0HDi break Millésime
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
dolph



Založen: 6.3.2008
Příspěvky: 313
Bydliště: F-M

PříspěvekZaslal: čt srpen 14, 2008 7:01 am    Předmět: Citovat

ne,on asi myslí ten,co je z boku na podběhu a chrání spíše plochý řemen......,myslím,že ho všechny motory mají stejný....

v citroenu ho určitě koupíš...,taky možná zkus zavolat bobovi-ten velký pod motor prodává,možná,že sežene i bok.
_________________
pneuservis,opravy a plnění klimatizací.739 079 629

X1 1,9td break-jedna z mála v plné palbě Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
petr h



Založen: 25.1.2008
Příspěvky: 191
Bydliště: teplice

PříspěvekZaslal: čt srpen 14, 2008 2:50 pm    Předmět: kryt Citovat

Kryt pod motor má bobo za cca 850kč v citroenu je to za 2835kč
Přední plastový podběh 385kč (kterákoliv prodejna náhr dílů)
Kupoval jsem i ten kryt pod kterym vedou hadice na vodu z chladiče do topení okolo řemenice ale bohužel už nemam paragon (cena cca 300).
A nedávno když mi dělali rozvodovej řemen tak mi měnil i ten plast před ním ale cenu taky bohužel nevim.
Ale dobrá zpráva je že se to dá vše lehce sehnat a podle mě já to sháněl i na vrakáči a tam to měli vše polámané a za cenu která se vůbec nevyplatí a je lepší koupit druhovýrobu(to je můj názor a zkušenost) ale třeba narazíš na nějakej pěknej na vrakáči
Zkus prodejnu Corect nebo Autokelly apod.
_________________
xantia rv.93 1.8i \babička\
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Majk.Z



Založen: 20.7.2008
Příspěvky: 366
Bydliště: Tábor

PříspěvekZaslal: pá srpen 15, 2008 8:05 am    Předmět: Citovat

Nevím teda, jak na diesela, ale mě na 1,6i kryt rozvodového řemene (pokud ho myslíš) by komplet vyšel na cca 2000 - 2500 kačen v autorizovaným servisu. Já teda, když jsem s otcem měnil rozvody měnil jen ten nejspodnější a ten prostřední, protože byl prošoupané a zkroucené a v servisu mě oba vyšly na cca 1500. Otec mi říkal, že je asi lepší koupit nový kryt, protože starší už má vyžilý plast a rozvoďák je celkem háklivý a radši do toho investovat víc, než pak brečet nad písty, co si daly pusu s ventily.
_________________


X1 1,6i r.v. 93 BLANC MEIJE

Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Xantiaclub :: Xantia - Xantia kombi archiv Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com - Glass Template Created by DoubleJ(Jan Jaap)