Xantiaclub - Vše co jste chtěli vědět, ale báli jste se zeptat

Obsah fóra Xantiaclub
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Xantia, ktera "tanci"...

 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Xantiaclub :: Xantia - Xantia kombi archiv
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
xkarel



Založen: 28.2.2007
Příspěvky: 2

PříspěvekZaslal: st únor 28, 2007 8:59 pm    Předmět: Xantia, ktera "tanci"... Citovat

Ahoj,

u me Xantie se projevuje nasledujici jev: kdyz zastavim ve meste treba na svetlech tak obcas zezadu nejprve zaslechnu zvuk jako ¨chrochtani" (jak ve starem ustrednim topeni) a pak nahle celkem dost rychle (max. 2 sekundy) o kousek prudce stoupne zadek (nebo klesne). Minule jsem mel dokonce dojem, ze poklesl i stoupl i predek... Netusite v cem by mohl byt problem? Ze by odchazel nejaky regulator tlaku?

Diky za odpovedi

Karel

p.s. ma X2 r.v.98
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Buchta



Založen: 26.11.2006
Příspěvky: 868
Bydliště: Praha 3

PříspěvekZaslal: st únor 28, 2007 11:13 pm    Předmět: Citovat

já bych nejdřív promazal korektory a táhla......
_________________
X2 Break 1,8i 16V, B.J. 1998, KOMFORTi
červená je červená Smile i dyš už to není co to bejvalo, číňani krpatý Sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mamut



Založen: 25.11.2006
Příspěvky: 309
Bydliště: Praha Kadlín

PříspěvekZaslal: st únor 28, 2007 11:32 pm    Předmět: Citovat

Jestliže se ti to stává při zastavení většinou z a nebo do kopce, tak je to normální jev a neřešil bych to.
_________________
Break V6 3,0 750 Virago
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
jira



Založen: 16.1.2007
Příspěvky: 306
Bydliště: Vodňany

PříspěvekZaslal: čt březen 01, 2007 1:49 pm    Předmět: Citovat

Taky se přidám, protože to může být vše již uvedené.Já přidám typ na ložiska zadních ramen. Když na stojícím, nastartovaným autu promáčkneš,nebo přizvedneš zadek vozu, stačí 5 cm, jde to lehce a vrátí se do původní polohy ? Mě když odcházelo ložisko, tak se to kousalo, že to ani nešlo rukou umáčknout.
_________________
jira - 1.9 TD 93
C5 2.0 HDI AUTOMAT
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
vytacyt



Založen: 30.1.2007
Příspěvky: 232
Bydliště: Pluhův Žďár

PříspěvekZaslal: čt březen 01, 2007 3:20 pm    Předmět: Citovat

Me se to taky obcas stane,hlavne kdyz to zaslapnu v nejakem prudkem kopci nebo pri vyjezdu.Staci na moment pustit brzdu,aby se ti srovnalo auto a zadek zase vyskoci zpet.Jak je to mekke autiko,tak je to jak rikaji ostatni normalni jev...
_________________
Xantypa 2,0HDI(80kW)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Kenědz_st



Založen: 26.11.2006
Příspěvky: 19

PříspěvekZaslal: čt březen 01, 2007 4:02 pm    Předmět: Citovat

A není to náhodou Activa?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
xkarel



Založen: 28.2.2007
Příspěvky: 2

PříspěvekZaslal: pá duben 13, 2007 6:41 pm    Předmět: Citovat

Ahoj,

diky Vsem za odpovedi.

Promacknou to jde v pohode (takze loziska na ramenou budou asi OK - neni to nijak stuhle).
Nicmene jsem pozoroval, ze to obzas i zavrze (kdyz je treba vypnuty motor a sednu si dozadu...) Takze se asi podivam na ty tahla.


Karel


p.s. Aktiva to neni
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Akela



Založen: 10.1.2007
Příspěvky: 38
Bydliště: Slovensko - Stará ¼ubovňa

PříspěvekZaslal: pá duben 13, 2007 10:00 pm    Předmět: Citovat

Ja keď som mal problém s ložiskom zadného ramena, tak mi to tiež len občas zavrzgalo. Zistil som, že to nevrzga, keď prší alebo je mokro. Občas to vrzglo (skôr zapraskalo) napr. keď som išiel cez obrubník ku garáži, ale len keď bolo sucho. Keď to chceš zisti hupaním, musíš auto chyi za zadok , prudko ho nadvihnú a potom silno a čo najviac dolu. Ak to praskne tak je to ložisko. Mne to najprv chytilo semering a okolo neho išla voda do ložiska. Keď to bolo mokré, tak to nevrzgalo. Ložisko sa potom nenatáčalo s ramenom a z ihličiek sa urobili placky. Ložiska a semeringy sa dajú zohna, ale treba ušetri osku a vymedzovacie podložky, lebo sada sa vraj asi nedá zohna na Xantiu. Takže keď to budeš vybíja, tak opatrne.
_________________
Xantia 1.9 TD break
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Xantiaclub :: Xantia - Xantia kombi archiv Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com - Glass Template Created by DoubleJ(Jan Jaap)