Xantiaclub - Vše co jste chtěli vědět, ale báli jste se zeptat

Obsah fóra Xantiaclub
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

netěsnost pístku na předním kole

 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Xantiaclub :: Xantia - Xantia kombi archiv
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Markonius



Založen: 27.2.2007
Příspěvky: 4

PříspěvekZaslal: út únor 27, 2007 1:00 pm    Předmět: netěsnost pístku na předním kole Citovat

Mám problém s brzdama.teče mi olej kolem pístku u lanka ruční brzdy na předním kole. poraďte dá se to přetěsnit?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
libor bx



Založen: 22.1.2007
Příspěvky: 36
Bydliště: Opava

PříspěvekZaslal: út únor 27, 2007 2:06 pm    Předmět: re brzda Citovat

Ja si myslím že ano a existuje na to opravárenská sada.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Frenk



Založen: 10.12.2006
Příspěvky: 122
Bydliště: Kněževes u Rakovníka

PříspěvekZaslal: út únor 27, 2007 6:24 pm    Předmět: Citovat

Zdravim. Funguje ti rucka? Tohle se stava, kdyz zarezne mechanizmus rucky (paka, do ktere je zaklesnute lanko) a vyrezne i dira, ve ktere se samostel pohybuje. To uz zadny Okrouzek nedostesni. Pak pomuze jen vymena trmenu (na vrakaci k sehnani). Ale muze to byt jen praskly krouzek. Opravna sada jsou asi Okrouzky a prachovka. Ale jak jsem psal, vyrezle tezko jednoduse opravit. Jiri
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
krušnohorec



Založen: 28.11.2006
Příspěvky: 16
Bydliště: Děčín

PříspěvekZaslal: út únor 27, 2007 7:35 pm    Předmět: Re: netěsnost pístku na předním kole Citovat

Markonius napsal:
Mám problém s brzdama.teče mi olej kolem pístku u lanka ruční brzdy na předním kole. poraďte dá se to přetěsnit?


Mrkni na toto: http://www.citroeny.cz/forum/viewtopic.php?p=21220&highlight=#21220
Fórum stránek Citroëny.cz (nové od 21.6.05) :: Zobrazit téma - kontrolka ABS třeba ti to pomůže.
_________________
Xantia II 1,8 16v break
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Xantiaclub :: Xantia - Xantia kombi archiv Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com - Glass Template Created by DoubleJ(Jan Jaap)