Xantiaclub - Vše co jste chtěli vědět, ale báli jste se zeptat

Obsah fóra Xantiaclub
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Kryt setrváku?

 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Xantiaclub :: Xantia - Xantia kombi archiv
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
ok2ucx



Založen: 22.2.2007
Příspěvky: 455
Bydliště: Zubří, východní Morava (Valašské království)

PříspěvekZaslal: so srpen 16, 2008 12:38 pm    Předmět: Kryt setrváku? Citovat

Ahojky,

jak jsem byl dnes vlezený pod autem, všiml jsem si jednoho zubatého kola, co koukalo z motoru ven = někde na úrovní mezi blokem motoru a převodovkou. Je tam houby vidět, ale domnívám se, že by to mohl být setrvačník a ty zuby, co koukaly ven, do nich zapadá (?) pastorek startéru (aspoò u Chrobáka to tak bylo).

Překvapilo mě ovšem, že tohle kolo není ničím kryté, není to divné? Pro znalé možná úsměvná otázka. Tu jsou klikací obrázky:



Je to 2.1TD, pohled zleva, na první fotce vpravo je vana motoru.

P.
_________________
Volvo S60 T5 Volvo V70 D5 VW Brouk 66
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Luboš.H



Založen: 2.8.2007
Příspěvky: 220
Bydliště: okr.Třebíč

PříspěvekZaslal: so srpen 16, 2008 2:10 pm    Předmět: Citovat

Ano, do těch zubů zapadá pastorek startéru při záběru. Je to tak normálně , na Hdi to mám taky, stejně je to zespod zakrytý.
Buď rád že to tak je, na Hondě jsem nemohl povolit šroub na klice, tam to není a nemáš to kde zaaretovat.
_________________
BX 19TZD
X2 2,0HDi break Millésime
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Xantiaclub :: Xantia - Xantia kombi archiv Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com - Glass Template Created by DoubleJ(Jan Jaap)