Xantiaclub - Vše co jste chtěli vědět, ale báli jste se zeptat

Obsah fóra Xantiaclub
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

FARBA

 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Xantiaclub :: Xantia - Xantia kombi archiv
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
liptov



Založen: 27.12.2007
Příspěvky: 16

PříspěvekZaslal: st srpen 06, 2008 9:35 pm    Předmět: FARBA Citovat

Ahojte, vie mi niekto poradit podla ciel z karoserie tie co su v motorovom priestore ake cislo spreju si mam kupit??? potrebujem si nieco streknut a neviem aky mam kupit spray.

Dakujem
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
hombok



Založen: 16.8.2007
Příspěvky: 135
Bydliště: U Olomouce

PříspěvekZaslal: čt srpen 07, 2008 12:45 am    Předmět: Citovat

Ahoj. Nejlepší je sundat víčko nádrže, a nechat si to namíchat podle toho, dávají to i do sprejů, protože ta barva na autě s postupujícím věkem mění trochu odstín. Jinak já mám kód barvy na přepážce mezi motorem a kabinou na straně spolujezdce za koulí žlutou barvou 4 čísla.
_________________
X1 2.0i VSX 94
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tomc



Založen: 8.2.2008
Příspěvky: 253
Bydliště: Rožnov p.R

PříspěvekZaslal: čt srpen 07, 2008 6:27 am    Předmět: Citovat

ano kod barvy je zaklad,ale třeba u střibrné metly jsou 4 odstíny Exclamation nejlépe to víčko sebou.kod muže byt i na sloupku dveří u řidiče spolu s huštěním pneu.
_________________
BX19D Xa 2,0HDI a C5 2,0HDI
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
liptov



Založen: 27.12.2007
Příspěvky: 16

PříspěvekZaslal: pá srpen 08, 2008 9:44 am    Předmět: Citovat

ide o to,ze som bol v predajni s farbami a tam mi povedali aby som sa opytal na cislo farby v citroene a oni podla toho objednaju....myslel som,ze sa to da identifikovat podla tych cisiel co su pri motore na pravej strane...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Raww



Založen: 26.11.2006
Příspěvky: 192
Bydliště: Jihlava

PříspěvekZaslal: pá srpen 08, 2008 10:19 am    Předmět: Citovat

liptov napsal:
ide o to,ze som bol v predajni s farbami a tam mi povedali aby som sa opytal na cislo farby v citroene a oni podla toho objednaju....myslel som,ze sa to da identifikovat podla tych cisiel co su pri motore na pravej strane...


Ano podle toho to lze, stačí ten kód a říct, že je to Citroen... rozumný obchodník má vzorník a může porovnat s lakem. Pak přesně míchne odstín, už jsem to takhle nechal dělat a vždy se trefili velmi přesně Wink
_________________
X2 Break 2,1TD Exclusive, HA, KOMFORTi
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Torek



Založen: 6.12.2006
Příspěvky: 241
Bydliště: Semily

PříspěvekZaslal: ne srpen 17, 2008 7:14 pm    Předmět: Citovat

Prosím tě a kde to míchají a dávají do spreje.Díky Torek
Já tam mám číslo6304,ale podle něj se dá určit jen rok výroby zde na stránkách klubu.Myslím že barva je ERYCR,to je pod číslem.Torek
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail MSN Messenger
hombok



Založen: 16.8.2007
Příspěvky: 135
Bydliště: U Olomouce

PříspěvekZaslal: ne srpen 17, 2008 7:31 pm    Předmět: Citovat

Tak se omlouvám za mystifikaci, je to 5 písmen bílou barvou, já mám EXYCR a auto je černé. Jinak v našem kraji vím aspoò o dvou firmách, kde to míchají, nebo donedávna to dělali, zkus nějakou autolakovnu.
_________________
X1 2.0i VSX 94
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Raww



Založen: 26.11.2006
Příspěvky: 192
Bydliště: Jihlava

PříspěvekZaslal: po srpen 18, 2008 1:53 pm    Předmět: Citovat

Torek napsal:
Prosím tě a kde to míchají a dávají do spreje.Díky Torek
Já tam mám číslo6304,ale podle něj se dá určit jen rok výroby zde na stránkách klubu.Myslím že barva je ERYCR,to je pod číslem.Torek


Já si to nechal míchat na počkání v Jihlavě v jedné specializované firmě, ale to je ze Semil štreka ...
_________________
X2 Break 2,1TD Exclusive, HA, KOMFORTi
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kaspřik



Založen: 21.5.2007
Příspěvky: 218
Bydliště: Tanvald-Sudety

PříspěvekZaslal: po srpen 18, 2008 4:00 pm    Předmět: Citovat

Torek : Míchaj to v Jablonci n.N., barvy Franěk, maník to doladí ještě odstínama co přikládá na auto, namíchá barvu do spreje a ještě ti prodá lak na metalízu. Mám od nich a spokojenost.
_________________
Xantia 2.0 HDI break exlusive, 1999
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Torek



Založen: 6.12.2006
Příspěvky: 241
Bydliště: Semily

PříspěvekZaslal: po srpen 18, 2008 5:46 pm    Předmět: Citovat

Ahoj Kaspřík prosímtě kde konkrétně je to v Jablonci nemáš adresu? Nebo kontakt?Díky Torek
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail MSN Messenger
Kaspřik



Založen: 21.5.2007
Příspěvky: 218
Bydliště: Tanvald-Sudety

PříspěvekZaslal: po srpen 18, 2008 5:56 pm    Předmět: Citovat

Pojedeš kolem přehrady a dáš se na semaforech do prava, dál pojedeš pořád po hlavní přes Mšeno kolem nové hasičárny a po 100 metrech se dáš do prava směrem na Janov a Bedřichov a od křižovatky to je asi 100 m po pravé straně. Co se týče barev na auta tam maj úplně všechno, vybavujou i autolakovny. Ulice to je Janovská ale čp. a telefon nevím.
_________________
Xantia 2.0 HDI break exlusive, 1999
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Xantiaclub :: Xantia - Xantia kombi archiv Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com - Glass Template Created by DoubleJ(Jan Jaap)