Xantiaclub - Vše co jste chtěli vědět, ale báli jste se zeptat

Obsah fóra Xantiaclub
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Pneumatiky Goodride zkusenosti???
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Xantiaclub :: Kola a rozměry
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
sima



Založen: 27.11.2006
Příspěvky: 915
Bydliště: Srdce Valašska

PříspěvekZaslal: ne červenec 27, 2008 9:14 pm    Předmět: Citovat

No já beru z E-shopu,který má i kamenný obchod a servis 20 km na dosah.Když si tam vemu pneu,které mají bezkonkurenční ceny,tak i levně přezujou,stalo se už,že přezuli zdarma a když ne tak fakt levně a taky někdy dají na místě ještě slevu mimo dojednanou cenu.Takže je to fakt bezkonkurence a nemám důvod hledat jinde,na podzim tam beru zase savy na zimu.Jinak mám klebry a jak bylo zde už řečeno-výdrž a nízký valivý odpor+kvalita výroby,tj devíza co mě zajímá nejvíce,jinak má vyvážené vlastnosti.Dnes už jedině na léto klebry nebo michelin,nemám důvod nad tím přemýšlet.Je fakt radost kupovat u těchhle lidí,víc takových obchodníků!jen doporučuji tu je link:
http://www.pneunet.cz/
_________________
X2 1.816V 98LPG-vzducholoď
Komforák a nikdy jinak Smile
AX-1.0-City-4 kvalt-r.v.92 fr.mini cooper Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tomcat



Založen: 28.4.2008
Příspěvky: 63

PříspěvekZaslal: po červenec 28, 2008 10:39 pm    Předmět: Citovat

Já mám letní Fulda Carat Progresso a spokojenost. Jsou z e-schopu,made in Slovenia. Ono letních bude na výběr dost. Na zimní je třeba dát víc bacha.A tam víc platí- dražší guma-bezpečnější a lepší guma. Razz Na ty co odkazujete ale nevidím rozměr pro xantii.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
JiRaY



Založen: 26.4.2007
Příspěvky: 1227
Bydliště: Praha,ale jinak bydlím v Xantii:-)

PříspěvekZaslal: út červenec 29, 2008 11:44 am    Předmět: Citovat

Ahoj henry,jaky eshop to byl,a jake pneu jsi si objednal?zajmalo by mne to.Jinak,pozor na gumy vyrobené v polsku Wink
_________________
Citroen Xantia TurboD 96"
Citroen Xantia 2.0 HDI Exclusive 109k 99"
Citroen BX TurboD 92",voňafka:-)
HDi-Hodně dobrá investice Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
pepí



Založen: 18.6.2008
Příspěvky: 48
Bydliště: vysočina

PříspěvekZaslal: út červenec 29, 2008 2:56 pm    Předmět: Citovat

Pneunet.cz sou fakt dobrý. Na xantii mám od nich Michelin energy saver a sem zatim maximálně spokojenej. Na bx sem měl klebery. Byl sem s nima spokojenej, akorát na vodě do zatáčky a při brždění začaly o něco dřív ustřelovat. Evil or Very Mad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Luboš.H



Založen: 2.8.2007
Příspěvky: 220
Bydliště: okr.Třebíč

PříspěvekZaslal: út červenec 29, 2008 5:49 pm    Předmět: Citovat

Já jsem našel velmi slušné ceny tady:
http://pneumatiky.profishop.cz/letni-pneumatiky/15/?sirka=205&profil=60&razeni=3
_________________
BX 19TZD
X2 2,0HDi break Millésime
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Luboš X



Založen: 10.11.2007
Příspěvky: 254
Bydliště: Kaplice

PříspěvekZaslal: út červenec 29, 2008 9:41 pm    Předmět: Citovat

tak mě napadá když prohlížím ty servery - máte nějaký dobrý nebo špatný zkušenosti s asymetrickým vzorkem? k čemu to je dobrý?
_________________
xantia break 1,8 16V, 1998, 9,3l LPG 8,15l BA
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
dolph



Založen: 6.3.2008
Příspěvky: 313
Bydliště: F-M

PříspěvekZaslal: st červenec 30, 2008 6:46 am    Předmět: Citovat

asymetrický vzorek má dnes snad už každá guma-přispívá to ke snížení hlučnosti...
_________________
pneuservis,opravy a plnění klimatizací.739 079 629

X1 1,9td break-jedna z mála v plné palbě Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Martin Mad



Založen: 7.6.2007
Příspěvky: 131
Bydliště: Pelhřimov

PříspěvekZaslal: st červenec 30, 2008 8:06 am    Předmět: Citovat

No já si spíš myslim, že asymetrickej vzorek je takovej, kde se rozlišuje vnitřek a venek pneunatiky. To že jsou rozdílný velikosti bloků vzorku skutečně snižuje hlučnost, ale i tak může bejt vzorek v podélnym směru symetricky shodnej. Asymetrickej vzorek má většinou větší a souvislejší bloky (případně souvislej "vodící" blok) na "vnější straně" gumy, aby tě líp podržela guma v zatáčce. Další části vzorku jsou zase kvůli lepšímu záběru/brždění v přímym směru (bloky se podélně překrejvaj) a další zas odváděj vodu a líp zabíraj v humusu atd. Na asymetrickym vzorku je vnitřek a venek gumy popsanej, podobně jako na směrovym vzorku je nakreslenej směr otáčení.
Já mám na autě Good Year Excellence (made in Slovenia) a spokojenost. Byly skoro nový, když jsem auto koupil a předpokládám že mě ještě hezky povozí. Smile
_________________
X2 1,8 16V Break 6/2000 metalíza Modrý Maurícius
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Henry



Založen: 16.9.2007
Příspěvky: 394
Bydliště: Hradec Králové

PříspěvekZaslal: st červenec 30, 2008 8:29 am    Předmět: Citovat

JiRaY napsal:
Ahoj henry,jaky eshop to byl,a jake pneu jsi si objednal?zajmalo by mne to.Jinak,pozor na gumy vyrobené v polsku Wink

Byl to http://www.prima-pneumatiky.cz
Jednání slušné, vyřízení reklamace taky, ale pneu mizerné.
Naletěl jsem na reklamu jak školák. "LEVNÉ PNEU - NEZNAMENÁ HORŠÍ KVALITA" Evil or Very Mad to jsou pěkné keci.
To nepočítám problémy spojené se zasláním pneumatik zpět.
_________________
XI 1.9TD BREAK 1996, klima, KOMFORTi
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Wolf



Založen: 17.8.2008
Příspěvky: 1

PříspěvekZaslal: ne srpen 17, 2008 8:04 pm    Předmět: Goodride SP06 Citovat

Tyto pneu jsem si koupil a jsem spokojenej. Jízdní vlastnosti jsou supr....zkoušel jsem velkou louži vody při rychlosti cca 60-80 Km/hod a auto drželo supr ..... hlučnost je taky dobrá a prostě jsem celkově spookojenej ... akorát co nevím je výdrž těch to pneu.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tomik.cz



Založen: 2.4.2007
Příspěvky: 10
Bydliště: Praha 4

PříspěvekZaslal: út říjen 14, 2008 9:22 am    Předmět: Citovat

...asi přispívám pozdě se svojí troškou do mlýna, ale je to již cca 3 roky co jsem kupoval letní Goodride. Mám pro ně jen slova chvály, seděly skvěle, hluk minimální... a ještě ke všemu měly vynikající záběr, že jsem je ani na zimu nepřezouval (vím, že bych se tím neměl chlubit - ale vyjel (a taky sjel) jsem s nimi i na Ještěd v 15 číslech souvislého sněhu - pro jistotu jsem měl s sebou řetězy, ale nebyly vůbec třeba). Bohužel životnost už taky neposoudím, po roce ježdění na nich jsem Renaulta 9 prodal a šel do Xantijky Wink Takže Vám už ani neřeknu, co to bylo za typ Sad V každém případě tuto značku vůbec nezavrhuji a rozhodně může udělat víc služby než značkové.

p.s. zjišuji, že se v Německu dá koupit stejný typ pneu i levněji než u nás. Nemá někde někdo nějaký odkaz na zajímavé www stránky? Popř. obchod nedaleko hranic?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tomik.cz



Založen: 2.4.2007
Příspěvky: 10
Bydliště: Praha 4

PříspěvekZaslal: út červen 09, 2009 11:29 pm    Předmět: Citovat

http://www.extrapneu.cz/vyrobce/Goodride

jinak koupil jsem si i letní sp06 a jsem naprosto spokojen. Žádný hluk, sedí na suchu i na vodě... Zkrátka velmi příjemně překvapily Shocked


jen bych si někdy rád zajel na okruh, kde bych měl možnost vyzkoušet i jiné pneu na Xa, abych měl reálné srovnání. Když si člověk koupí gumy jednou za cca 3-4 roky... To pak dokážu porovnat jen ojeté vs. neojeté Sad
_________________
X1 1,9 TD r.96
300 tis. km Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Majk.Z



Založen: 20.7.2008
Příspěvky: 366
Bydliště: Tábor

PříspěvekZaslal: st červen 10, 2009 6:35 am    Předmět: Citovat

Asymetrický vzorek má jednu šílenou nevýhodu. Nedá se otočit. Tzn. pokud má někdo na autě pneu s asymetrickým vzorkem a má třeba v háji ložiska v zadních ramenech a pneu se mu trochu blběji sjedou, nedá se to udělat tak, aby venek pneumatiky se otočil dovnitř. Pak je ta pneumatika na zahození. Jo, je pravda, že člověk se má o své auto dobře starat (a to se snažím dělat), ale to byste nevěřili, co lidí jezdí na blbě sjetejch pneu a co lidí chce otočit na disku právě ty asymetrický pneu, aby se jim to sjelo zas na druhou stranu...

Už proto bych asymetrický vzorek nechtěl. Jezdím Klébery (letní i zimní) a jsem navýsost spokojen. Zimní mne velice překvapily. Vyhrabaly se i z 15 cm neuježděného sněhu na podkladě z trávy a ještě do kopce.

Letní dobře drží (a dobře brzdí), životnost neporovnám, protože je mám krátce (snad to nebude jak ty zasraný Barumky, co najedou sotva dvacet tisíc a jsou na zahození).

Do Goodride bych nešel, je to levná čína. Po třech až pěti letech udělají bouli, začne to kopat do auta... Už jich k nám pár na likvidaci přivezli... To je vhodný pro šetřílky, co s autem daleko nevyjedou.
_________________


X1 1,6i r.v. 93 BLANC MEIJE

Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
JiRaY



Založen: 26.4.2007
Příspěvky: 1227
Bydliště: Praha,ale jinak bydlím v Xantii:-)

PříspěvekZaslal: st červen 10, 2009 7:34 am    Předmět: Citovat

S dovolením přesouvám do sekce pneu Exclamation
_________________
Citroen Xantia TurboD 96"
Citroen Xantia 2.0 HDI Exclusive 109k 99"
Citroen BX TurboD 92",voňafka:-)
HDi-Hodně dobrá investice Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
PaM



Založen: 2.4.2007
Příspěvky: 880
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: ne říjen 11, 2009 9:18 pm    Předmět: Citovat

http://www.pneumatiky.name/goodride.html
_________________
Plním koule na Citroëny, servis hydropneumatiky ... Tel: 602941954, Brno
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Xantiaclub :: Kola a rozměry Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
Strana 2 z 3

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com - Glass Template Created by DoubleJ(Jan Jaap)