Xantiaclub - Vše co jste chtěli vědět, ale báli jste se zeptat

Obsah fóra Xantiaclub
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

plastova ISO redukce na neoriginalni radio - nesedi - XA II

 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Xantiaclub :: Auto - Elektro
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
vikicv



Založen: 25.11.2007
Příspěvky: 172
Bydliště: PRAHA 9 - Újezd nad Lesy

PříspěvekZaslal: so červenec 26, 2008 8:43 am    Předmět: plastova ISO redukce na neoriginalni radio - nesedi - XA II Citovat

Ahoj, tak jsem tento tyden koupil plastovou ISO redukci pro montaz neoriginalniho autoradia (http://www.stualarm.cz/produkt/10172-iso-redukce-pro-citroen-xantia-xsara-ii/) a jde namontovat vzhuru nohama, nez je vyfocena na odkazu. Potom mi ale nesedi leva a prava strana. Strana seriznuta je prohozena se stranou rovnou. Na palubce mi to dela takovou zvetsujici se skviru z boku ... asi 1.5mm .... Mate s tim nekdo zkusenosti? Mam Xantia II Break.... Neni ta redukce nahodou vhodna jen do XA I? Diky za vsechny rady a zkusenosti. Viktor
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
ok2ucx



Založen: 22.2.2007
Příspěvky: 455
Bydliště: Zubří, východní Morava (Valašské království)

PříspěvekZaslal: so červenec 26, 2008 9:06 am    Předmět: Re: plastova ISO redukce na neoriginalni radio - nesedi - XA Citovat

vikicv napsal:
Ahoj, tak jsem tento tyden koupil plastovou ISO redukci pro montaz neoriginalniho autoradia (http://www.stualarm.cz/produkt/10172-iso-redukce-pro-citroen-xantia-xsara-ii/) a jde namontovat vzhuru nohama, nez je vyfocena na odkazu. Potom mi ale nesedi leva a prava strana. Strana seriznuta je prohozena se stranou rovnou. Na palubce mi to dela takovou zvetsujici se skviru z boku ... asi 1.5mm .... Mate s tim nekdo zkusenosti? Mam Xantia II Break.... Neni ta redukce nahodou vhodna jen do XA I? Diky za vsechny rady a zkusenosti. Viktor


S touto konkrétní redukcí zkušenost nemám, ale XI a XII se v tomto ohledu *nijak* neliší. V tom problém nebude.

P.
_________________
Volvo S60 T5 Volvo V70 D5 VW Brouk 66
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
jk



Založen: 1.12.2006
Příspěvky: 457
Bydliště: Vysočina

PříspěvekZaslal: so červenec 26, 2008 12:05 pm    Předmět: Citovat

Taky jsem si jednu takovou redukci koupil a byl jsem hodně naštvanej: http://www.tme.cz/katalog/index.phtml?f_szukaj=xantia&idp=1
Mám ji v autě, ale sedí mizerně. Musel jsem vystříhat ten držák přes který se to šroubuje k autu aby mě to pustilo trochu doleva, ale pořád to není ono. Víc s tím pohnout nemůžu, protože by mi tam už nezbylo žádnej materiál na držení. Jestli mě to naštve koupím ten zavírací kastl a bude vyřešeno. U mě by bylo možná řešením udělat nové 4 packy aby se stím dalo ještě trochu pohnout doleva. Zatím jsem dořešení odložil, musím řešit problém s padáním zadku. To má teď pro mě prioritu.
_________________
X2 Berline, HDI 109k,'99 Exclusive. Hydractive II + komfort od I.F.H.S.

Honda CB600F - Hornet 2008, 75kW
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
JiRaY



Založen: 26.4.2007
Příspěvky: 1227
Bydliště: Praha,ale jinak bydlím v Xantii:-)

PříspěvekZaslal: so červenec 26, 2008 6:44 pm    Předmět: Citovat

jojo,jak koukám na fotku,tak ten plast natvarovali naopak-asi chyba na vykresu
Laughing
jinak,ten kastl nas stal 1000kc novej v citroenu,a je super Wink
_________________
Citroen Xantia TurboD 96"
Citroen Xantia 2.0 HDI Exclusive 109k 99"
Citroen BX TurboD 92",voňafka:-)
HDi-Hodně dobrá investice Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
vikicv



Založen: 25.11.2007
Příspěvky: 172
Bydliště: PRAHA 9 - Újezd nad Lesy

PříspěvekZaslal: ne červenec 27, 2008 11:38 am    Předmět: Citovat

jk napsal:
Taky jsem si jednu takovou redukci koupil a byl jsem hodně naštvanej: http://www.tme.cz/katalog/index.phtml?f_szukaj=xantia&idp=1
Mám ji v autě, ale sedí mizerně. Musel jsem vystříhat ten držák přes který se to šroubuje k autu aby mě to pustilo trochu doleva, ale pořád to není ono. Víc s tím pohnout nemůžu, protože by mi tam už nezbylo žádnej materiál na držení. Jestli mě to naštve koupím ten zavírací kastl a bude vyřešeno. U mě by bylo možná řešením udělat nové 4 packy aby se stím dalo ještě trochu pohnout doleva. Zatím jsem dořešení odložil, musím řešit problém s padáním zadku. To má teď pro mě prioritu.


To je ten stejny drzak, co jsem koupil i ja. Akorat 3x levnejsi... V.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Xantiaclub :: Auto - Elektro Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com - Glass Template Created by DoubleJ(Jan Jaap)