Xantiaclub - Vše co jste chtěli vědět, ale báli jste se zeptat

Obsah fóra Xantiaclub
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Koule - nemaká prosím pomóc.

 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Xantiaclub :: Xantia - Xantia kombi archiv
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
vendin



Založen: 10.4.2008
Příspěvky: 24

PříspěvekZaslal: po srpen 11, 2008 8:05 pm    Předmět: Koule - nemaká prosím pomóc. Citovat

Zdravím všechny xantiáře. Koupil jsem své drahé polovičce xantii 1,6 rv. 95. Chlap mi tvrdil že jsou obě přední koule nové, ale předek je úplně tvrdej a skáče to jako koza. Nemohla by to být přední středová koule? Zadní náprava je houpačka.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Antonín Fiala



Založen: 24.2.2008
Příspěvky: 46
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: po srpen 11, 2008 8:18 pm    Předmět: Citovat

Ahoj,příčin může být víc.Nemusí to být jen koulí,mže být problém i v elektrice.Já dělal na své V6 něco na motoru.pak mi PaM dělal na hydře,zadek makal jak má,prředek jak špalek.Tak jsem jel na diagnostiku a tam jsme našli přerušeny kabel.Ted už je to opět kočárek a PaM je PAN MECHANIK.Tony Stříbrná Xantia Activa 3i V6,max.9 l,248000 km
_________________
Tony Xantia 3.0i v6,24V,Citroen C6 3,0,Jeep Cherokee 2,5TD a nově Jeep Grand Cherokee 5,7 v8,Hemi
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Xantiaclub :: Xantia - Xantia kombi archiv Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com - Glass Template Created by DoubleJ(Jan Jaap)