Xantiaclub - Vše co jste chtěli vědět, ale báli jste se zeptat

Obsah fóra Xantiaclub
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Klíč dálkového ovládání

 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Xantiaclub :: Auto - Elektro
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Plzak.Michal



Založen: 24.2.2007
Příspěvky: 14
Bydliště: Plzeň

PříspěvekZaslal: ne únor 25, 2007 9:20 am    Předmět: Klíč dálkového ovládání Citovat

Zdravím všechny, mám 2 originální klíče s dálkovým ovládáním, ale jeden mi nefunguje od doby co jsem to auto koupil. Nechával jsem ho zpravit, ale prý je tam nějaký článek spálený a náhradní ten člověk nesehnal. Nevíte kdo by mi to mohl dát dohromady za rozumnou cenu? Jsem z Plzně. X1 1,9TD 1996
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Holfi
Admin


Založen: 24.11.2006
Příspěvky: 64
Bydliště: Č.Budějovice

PříspěvekZaslal: út únor 27, 2007 11:00 am    Předmět: Citovat

Za rozumnou cenu si kup nové rádiové ovládání a dej ho do auta. Vyjde to tak na 1 300 , možná i míò.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Plzak.Michal



Založen: 24.2.2007
Příspěvky: 14
Bydliště: Plzeň

PříspěvekZaslal: út únor 27, 2007 11:04 am    Předmět: Citovat

Holfi napsal:
Za rozumnou cenu si kup nové rádiové ovládání a dej ho do auta. Vyjde to tak na 1 300 , možná i míò.


A máš s tím nějakou zkušenost, nějaký konkrétní tip?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Holfi
Admin


Založen: 24.11.2006
Příspěvky: 64
Bydliště: Č.Budějovice

PříspěvekZaslal: út únor 27, 2007 11:11 am    Předmět: Citovat

Já tam mám třeba tohle ( i když koukám, že nějak podražili ) a funguje bez problémů.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
ladin



Založen: 19.2.2007
Příspěvky: 5
Bydliště: Valachia

PříspěvekZaslal: út březen 06, 2007 6:55 am    Předmět: Citovat

Nevíte,lze-li nějak jednoduše vypojit imobilizer u X II, 1,9 td? Ztratil jsem klíč s dálkovým a nechat si udělat (bez kartičky) klíč s čipem bez dálkového stojí 4000,- (pokud se to povede). Napadlo mne-odpojit imob., nechat si udělat klíč bez čipu za 200,- a dokoupit dálkové komplet za asi 15-18 stovek.
_________________
X II,1,9 td, Break
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
jira



Založen: 16.1.2007
Příspěvky: 306
Bydliště: Vodňany

PříspěvekZaslal: út březen 06, 2007 7:25 am    Předmět: Citovat

Dá se sehnat i levněji např. : http://www.dobry-obchod.cz/sindex.php?kateg=60&akc=kateg&menu=10

nebo : http://www.levnealarmy.cz/kategorie.php?id_kategorie=27

Tady to máš i se servisním návodem

Jen to chce zkouknout, jaký výstup má logika DO .
_________________
jira - 1.9 TD 93
C5 2.0 HDI AUTOMAT
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Xantiaclub :: Auto - Elektro Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com - Glass Template Created by DoubleJ(Jan Jaap)