Xantiaclub - Vše co jste chtěli vědět, ale báli jste se zeptat

Obsah fóra Xantiaclub
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Motor pořád běží

 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Xantiaclub :: Xantia - Xantia kombi archiv
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
LHM



Založen: 26.11.2006
Příspěvky: 61
Bydliště: SLANÝ

PříspěvekZaslal: čt březen 22, 2007 6:30 pm    Předmět: Motor pořád běží Citovat

Zdravim ,dnes se mi stalo že jsem nemohl chcípnout auto . Když jsem otočil klíčkem tak to pořád vrčí a musim to chcípat přes kvalt . Nevíte kde je problem ? Dík
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
jira



Založen: 16.1.2007
Příspěvky: 306
Bydliště: Vodňany

PříspěvekZaslal: čt březen 22, 2007 8:30 pm    Předmět: Citovat

to je diesel ne, pokud ti chcípne palubka, myslím třeba měřáky, tak asi uzavírací ventil paliva, ale to by musel být seklý, protože bez napětí by měl odpadnout.Změř na něm napětí, třeba žárovkou.
_________________
jira - 1.9 TD 93
C5 2.0 HDI AUTOMAT
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
LHM



Založen: 26.11.2006
Příspěvky: 61
Bydliště: SLANÝ

PříspěvekZaslal: čt březen 22, 2007 8:49 pm    Předmět: Citovat

Jo sory já nenapsal typ motoru .Je to 1,9TD. Myslíš ten elektromg.ventil na čerpadle ? Ono už mi to dělalo někdy před půl rokem to samý a pak se to uklidnilo . Je možná oprava toho ventilu nebo budu muset koupit novej ? Dík
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
lewkins



Založen: 7.12.2006
Příspěvky: 390
Bydliště: Teplice

PříspěvekZaslal: pá březen 23, 2007 9:29 pm    Předmět: Citovat

Ja ho kdysi sehnal u manika co opravoval diesely....pouzitej za 200,- Ale to uz je daaavno.
Mel jsem problem s tim pistkem, co behal ve ventilu. Na konci je gumicka a ta vytvrdla a popraskala...tudis to netesnilo a propoustelo naftu.
_________________
Xantia 2.0HDI 80kW 6,2l/100km
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lajda



Založen: 4.2.2007
Příspěvky: 130
Bydliště: Ostrava

PříspěvekZaslal: so březen 24, 2007 8:58 am    Předmět: Citovat

Já měl podobný problém na své XA 1,9SD. Vypnul jsem klíček od zapalování a motor stále běžel. Ovšem svítila mi i pohasle palubní přístrojovka. Musel jsem pak nechat vyměnit elektroinstalaci v motorové části u čerpadla. Od té doby mám klid.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Wolfino



Založen: 2.7.2007
Příspěvky: 71
Bydliště: Praha 5

PříspěvekZaslal: ne červenec 15, 2007 10:23 pm    Předmět: Citovat

Zdravim, nedavno jsem se stal stastnym majitelem X2 1.9TD '8/98. Dnes se mi predvedla tak ze pri zarazene zpatecce a rozsvicenych potkavackach nesla chcipnout. Jakmile se jedno odstranilo, tak zdechla. Jinak pokud se vytahl klic, tak normalne bezela , ale palubka skocila do stavu "pred startem". Tak dekuji za pripadne rady a napady. Hezky den!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kony.cz



Založen: 13.8.2007
Příspěvky: 17

PříspěvekZaslal: út červenec 01, 2008 7:10 pm    Předmět: Citovat

no ahoj, ja mam Xantii BREAK 1,8 Benzin rok 1995 a mam skoro stejny problem..... Nekdy vypnu klicek a vytahnu klicek ze zapalovani a motor jeste toci.... (asi 5 sekund) neni to normlani toceni, ale takovy ble,ble ble.. proste umirajici Smile))) a vzdy po tomto (stane se tak kazdy 10 vypnuti motoru) nemuzu poradne nastartovat. Normalne startuju, ze otocim klickem a hnedka to chytne, ale kdyz se to prihodi stim chcipanim motoru, tak musim potom tocit motor asi 3-5 sekund nez chytne...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
alf



Založen: 25.3.2008
Příspěvky: 39
Bydliště: Vsetin

PříspěvekZaslal: st červenec 09, 2008 12:30 pm    Předmět: Re: Motor pořád běží Citovat

LHM napsal:
Zdravim ,dnes se mi stalo že jsem nemohl chcípnout auto . Když jsem otočil klíčkem tak to pořád vrčí a musim to chcípat přes kvalt . Nevíte kde je problem ? Dík

Preco to chcipas cez kvalt,ked sa to da vypnut packou na cerpadle... Rolling Eyes
_________________
Hydro je Hydro.....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Henry



Založen: 16.9.2007
Příspěvky: 394
Bydliště: Hradec Králové

PříspěvekZaslal: st červenec 09, 2008 6:25 pm    Předmět: Re: Motor pořád běží Citovat

alf napsal:
LHM napsal:
Zdravim ,dnes se mi stalo že jsem nemohl chcípnout auto . Když jsem otočil klíčkem tak to pořád vrčí a musim to chcípat přes kvalt . Nevíte kde je problem ? Dík

Preco to chcipas cez kvalt,ked sa to da vypnut packou na cerpadle... Rolling Eyes

Muj tip je: Protože by musel vylézt z auta a otevřít kapotu. Wink Wink
_________________
XI 1.9TD BREAK 1996, klima, KOMFORTi
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
alf



Založen: 25.3.2008
Příspěvky: 39
Bydliště: Vsetin

PříspěvekZaslal: st červenec 09, 2008 9:55 pm    Předmět: Re: Motor pořád běží Citovat

Henry napsal:
alf napsal:
LHM napsal:
Zdravim ,dnes se mi stalo že jsem nemohl chcípnout auto . Když jsem otočil klíčkem tak to pořád vrčí a musim to chcípat přes kvalt . Nevíte kde je problem ? Dík

Preco to chcipas cez kvalt,ked sa to da vypnut packou na cerpadle... Rolling Eyes

Muj tip je: Protože by musel vylézt z auta a otevřít kapotu. Wink Wink

Urcite je setrnejsie vystupit z toho auta a otvorit kapotu.Ale k veci.Chcipaci ventil.Zistit prud co ho ovlada,ak je dobry vymenit ventil..Este jedna vec.Mas tam cerpadlo LUKAS,alebo BOSCH?
_________________
Hydro je Hydro.....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Xantiaclub :: Xantia - Xantia kombi archiv Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com - Glass Template Created by DoubleJ(Jan Jaap)