Xantiaclub - Vše co jste chtěli vědět, ale báli jste se zeptat

Obsah fóra Xantiaclub
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Osobni zkusenosti s C5
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Xantiaclub :: Citroen C5
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Buchta



Založen: 26.11.2006
Příspěvky: 868
Bydliště: Praha 3

PříspěvekZaslal: so listopad 01, 2008 11:30 pm    Předmět: Citovat

nevím no.....prej to i jede, lae snad 2,0 HaD je lepčejší, ale dyš jukneš na C5 club, tak tam má kde kdo 2,2 HaDa....ale benál je benál Twisted Evil
_________________
X2 Break 1,8i 16V, B.J. 1998, KOMFORTi
červená je červená Smile i dyš už to není co to bejvalo, číňani krpatý Sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tomc



Založen: 8.2.2008
Příspěvky: 253
Bydliště: Rožnov p.R

PříspěvekZaslal: ne listopad 02, 2008 6:31 am    Předmět: Citovat

včera jsem jel s c5 2,0 hdi v automatu na spotřebu a počitadlo ukazalo 7,3l Mad cesta samá dědina a kloboučník Evil or Very Mad noha mě bolela jak jsem to lechtal Sad XA by při takovem režimu jízdy šla hluboko pod 6l Very Happy jenže break je break tak musím používat c5.
_________________
BX19D Xa 2,0HDI a C5 2,0HDI
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
peter7777



Založen: 28.8.2008
Příspěvky: 507
Bydliště: Jelka, SR

PříspěvekZaslal: ne listopad 02, 2008 3:21 pm    Předmět: Citovat

Určtite je 2,0Hdi lepšia motorizácia,ja som len na porovnanie uviedol 1,6hdi s 1,9TD ktorú mám teraz. Tie sú si parametrovo najbližšie aj čo sa týka spotreby. Viem si C5 predstavi s1,6 ,ale dvojliter je dvojliter samozrejme. Aj by som rád nejakú C5-u vyskúšal ,zatial sa v mojom okolí žiadna nevyskytuje.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
peter7777



Založen: 28.8.2008
Příspěvky: 507
Bydliště: Jelka, SR

PříspěvekZaslal: po listopad 03, 2008 9:36 pm    Předmět: Citovat

Čítal som recenziu na C5-u na stránke auto web-u a pravdu povediac som sa mierne sklamal na ohlase C5. Či už sú tam moc kritický alebo nie to už je na uváženie každého z nás. Sklamaný som hlavne preto, že tam fakt píšu veci ktoré nie sú nedostatkové ani u mojej X1y a to mám 12 ročný voz! Napr. nepresné radenie rýchlostí v xantii sa mi to zdá o.k. a na francúza až moc presné. Alebo tam píšu o nedostatku miesta vzadu o nepohodlnom sedení. To sa mi nechce ani veri veď v xantii je miesta na rozdávanie. Použité materiáli na palubovke atď. atď. Ale môžu sto krát vravie aj písa stačí sa len raz presvedči a viem na čom som! A mne sa C5 aj tak páči a húpaniu zdar!!!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
peter7777



Založen: 28.8.2008
Příspěvky: 507
Bydliště: Jelka, SR

PříspěvekZaslal: út leden 27, 2009 9:00 pm    Předmět: Citovat

Myslel som na C5 I generácie a tú po nej (faceliftovanú)! Laughing
_________________
XANTIA I 1,9TD Break,
klíma,ABS r.v.96
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
zico



Založen: 21.2.2009
Příspěvky: 21
Bydliště: Bratislava

PříspěvekZaslal: so únor 21, 2009 11:30 pm    Předmět: Citovat

no, mam teda aj C5 I. 2,2 HDi - trochu mi vadi ta spotreba. Jasne, automat si svoje zoberie, ale uznajme - pred chiptuningom som to nevedel dostat pod 9 litrov (obvykle 9,4l), po chipe je to 8,2 - 8,3l. Aj tak je to dost drahe kilometrovne.
To som ani nedaval sirsie kola, podla rady kamarata, ktory jazdil na 245 sirke, spotrebu ma asi o 0,5l vyssia odo mna /tiez rovnako chipnute/.
Ked tak uvazujem, pri najblizsej vymene pojdem asi do V6 3,0i a supnem tam plyn ..
_________________
X2 2,0 HDi 80kW ´2000
C5 2,2 HDi Exclusive AT ´2003
predtym:
X2 2,1 TD SX ´1998
BX 1,4i RE ´1989
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
xj12



Založen: 25.3.2008
Příspěvky: 88
Bydliště: Děčín

PříspěvekZaslal: pá červen 19, 2009 1:53 pm    Předmět: C5 Citovat

Ahoj,mám c5 v6 II a je to fakt moooc pohodlný. Předtím jsem měl Xantii v6(byla živější a brutálnější),c5 je příjemnější na jízdu na dálky. Spotřeba není o tolik vyšší,čekal jsem tak 12-15l,ale vejdu se do 11l a nejsem ekonom za volantem.
Určitě bych si takový auto nemrvyl plynem-to musíš najet sakra kiláků,než se to vyplatí(pořádnej LPG co vydrží bude stát aspoò 40t.)
_________________
2.0i16V Aut.
C5 II V6 Exl.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
MATES



Založen: 28.11.2006
Příspěvky: 13
Bydliště: PRAHA 10

PříspěvekZaslal: pá červen 19, 2009 2:57 pm    Předmět: Citovat

Jackal napsal:
Zdravím pánové
Chtěl jsem se zeptat jesstli je možné u C5 zjistit datum výroby nějakým stejným způsovem jako třeba u XA tady na klubu.
Nevíte náhodou někdo?

===============================================
Ahoj kuci
Takže moje zkušenosti s C5 2,0HDI 100KW r.v.2006 auto jede jako z
praku,spotřeba 6,5 - 7l/100 jezdím hodně Prahu a výkendy mimo,zatim
jsem prostě nadšený,dá se jezdit i za 4,5,to když se dodržují předpisy ale
to neni ono.Co se týká zjištění roku výroby a ostatních info jde to přez
portál Citroen a tam se dozvíte i jakou to má mít výbavu podle čísla
karoserie.

MATES
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Luboš X



Založen: 10.11.2007
Příspěvky: 254
Bydliště: Kaplice

PříspěvekZaslal: so červen 12, 2010 10:42 am    Předmět: Citovat

zdravím, padnul mi do oka tenhle inzerát (hlavně ta cena): http://sauto.cz/detail-inzeratu/osobni/citroen/c5/8036826 a napadá mě v tý souvislosti otázka: dá se bez problémů u nás přihlásit auto z Británie s řízením na druhý straně? a jak se s tím dá v našem pravostranným provozu jezdit, zkusili jste si to někdo?
_________________
xantia break 1,8 16V, 1998, 9,3l LPG 8,15l BA
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Dude



Založen: 10.1.2009
Příspěvky: 120
Bydliště: Plzeň

PříspěvekZaslal: so červen 12, 2010 12:55 pm    Předmět: Citovat

Když teda pominu to, že je to celkem kravina (při předjíždění nic neuvidíš atd.) tak asi takto:

- Z jedné diskuse -

1) Udělat si české povinné ručení a jezdit s autem na anglických značkách, v pojistce mám napsáno, že se jedná o vozidlo s pravostranným řízením, pojistka není na SPZ ale na VIN.

2) Vůz předělat na levostranné řízení, poté bez problému od AMT dostanete doklad, na jehož základě Vám udělají technickou a vůz se normálně přihlásí a provozuje

3) U starších vozů jsou možné veteránské značky, tento vůz je bohužel moc "nový"

4) Zajistit si doklad, že jsem byl pracovně v Anglii a tam jste si také toto vozidlo zakoupil a provozoval, na základě EU práv, kde každý má právo si svůj majetek přivést do své země je možné přihlášení na Vaši osobu i s pravostranným řízením, musíte pouze vyměnit přední světlomety za "levostranné"

5) Mít známého, či samotnou POV pojistku v Anglii
_________________
Xantia Combi - Opera - 2.0 16V LPG, 7/99
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
TycoonX



Založen: 2.9.2010
Příspěvky: 13
Bydliště: Zvolen, Podhajska

PříspěvekZaslal: čt září 02, 2010 9:15 am    Předmět: Citovat

zico napsal:
no, mam teda aj C5 I. 2,2 HDi - trochu mi vadi ta spotreba. Jasne, automat si svoje zoberie, ale uznajme - pred chiptuningom som to nevedel dostat pod 9 litrov (obvykle 9,4l), po chipe je to 8,2 - 8,3l. Aj tak je to dost drahe kilometrovne.
To som ani nedaval sirsie kola, podla rady kamarata, ktory jazdil na 245 sirke, spotrebu ma asi o 0,5l vyssia odo mna /tiez rovnako chipnute/.
Ked tak uvazujem, pri najblizsej vymene pojdem asi do V6 3,0i a supnem tam plyn ..


?? beznou jazdou 100-110 mam 6,5l, ked jazdim mesto, alebo pridam na 130-140 tak mam 7,1 a ked totalne rubem a davam jej zabrat tak 7,5 priemerka, nechip.
niekde mas problem
_________________
BX 1.9 GTi 16V 1988 160k
Xantia X2 HDi 1999 110k
C5 2.2HDi Exclusive 2002 166k
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Xantiaclub :: Citroen C5 Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4
Strana 4 z 4

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com - Glass Template Created by DoubleJ(Jan Jaap)