Xantiaclub - Vše co jste chtěli vědět, ale báli jste se zeptat

Obsah fóra Xantiaclub
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

disky a pneumatiky na Xantii
Jdi na stránku Předchozí  1, 2
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Xantiaclub :: Kola a rozměry
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Vlasta Širon



Založen: 29.1.2008
Příspěvky: 42
Bydliště: Øehořov u JIhlavy

PříspěvekZaslal: ne březen 08, 2009 10:46 pm    Předmět: Citovat

Ale kucí ,šák je to drezína a má totálně sjetý nákolky tak to asi chce dojezdit na silnici, na zimu dá nový ozubený Very Happy
_________________
X1 96 1,9turbo dehet ,masařica
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
kvaxi



Založen: 1.5.2007
Příspěvky: 14

PříspěvekZaslal: út listopad 17, 2009 8:42 am    Předmět: Citovat

hami napsal:
Úplně bez problémů, já dal teď 205/65 15, a v nějvyšší poloze škrtá o hadici k nádrži, půjdou pryč, no, ono 60 a 65 je rozdíl 10 mm v poloměru!


Všetko je tu jasné...
Ale ako urobi zmenu záznamu u polície?
Prídeš tam a povieš chcem ma tieto gumy v zázname a oni to spravia alebo treba doklad aké rozmery sa môžu použi na tomto vozidle od výrobcu?
Embarassed
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
oldtety



Založen: 17.10.2008
Příspěvky: 18
Bydliště: Velké Bílovice

PříspěvekZaslal: út listopad 17, 2009 3:44 pm    Předmět: Citovat

Teď jsem se o změnu zabýval i já mám HDi s 205/60R15 jejichž alternativa je 185/65R15 musí se napsat do Prahy na Citroen www.citroen.cz/home/#/kontakty/kontakt-na-homologace/ Kde jsou pokyny co a jak. Na dopravní se jde s jejich požehnáním to zapsat do velkého TP za 50 kč.
Já to naštěstí tam už mám v dalších záznamech.A zde jsem si objednal Micheliny http://www.pneu-servis.cz/index.php?section=8&Vyrobce=Michelin&Rozmer=185/65%20R15&Obdobi=Zimni&Typ=Osobni
Bez zápisu mi to nikdo nedoporučil.
_________________
oldtety
2,0 HDi 80kW Hydroaktiv
2x Bx 1.7td, 1.9D
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kapitán



Založen: 9.5.2009
Příspěvky: 243
Bydliště: Jindřichův Hradec

PříspěvekZaslal: út listopad 17, 2009 10:07 pm    Předmět: Citovat

To Oldtety-nevím zda se s tebou bude zœtupce Citroenu vúbec bavit.Toto bude spíše záležitost pro autorizovaný servis,kde o to zažádáš ,zaplatíš a oni na základě dp.zastupce udělaj zápis æi nikoliv (resp.lejstro pro úřad).Alespoò takto mi to bylo sděleno když jsem na Ibizu na zakladu dojče TP chtěl lité disky a jiné pneu (měl jsem 165-70x13 a v origo TP až 205-55 (45?)15?.
_________________
současnost
Xantie 18,i 16V rv 1998
minulost
P-405GRD break (papírově1,8TD)
Citroen BX14RE
Š105M
Seat Ibiza 1,8GLD
F125P 1300
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Aleks



Založen: 7.12.2009
Příspěvky: 1
Bydliště: Praha 6

PříspěvekZaslal: po prosinec 07, 2009 3:19 pm    Předmět: Citovat

oldtety napsal:
Teď jsem se o změnu zabýval i já mám HDi s 205/60R15 jejichž alternativa je 185/65R15 musí se napsat do Prahy na Citroen www.citroen.cz/home/#/kontakty/kontakt-na-homologace/ Kde jsou pokyny co a jak. Na dopravní se jde s jejich požehnáním to zapsat do velkého TP za 50 kč.

Ja taky mam X2 Break HDI s 205/60R15 v TP, ale koupil jsem toto auto s 205/55R16. Podle Vasi rady, jsem napsal na Citroen, ale dostal jsem odpoved, ze 205/60R15 - je JEDINA moznost pro me auto Sad. Nemohl byste mi, prosim, popsat co vsechno jste udelal pro pridani jineho rozmeru do TP podrobneji? Predem dekuji!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Xantiaclub :: Kola a rozměry Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2
Strana 2 z 2

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com - Glass Template Created by DoubleJ(Jan Jaap)