Xantiaclub - Vše co jste chtěli vědět, ale báli jste se zeptat

Obsah fóra Xantiaclub
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

zablokovane radio

 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Xantiaclub :: Auto - Elektro
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
pepan



Založen: 14.2.2007
Příspěvky: 4
Bydliště: Caslav

PříspěvekZaslal: út únor 20, 2007 1:11 pm    Předmět: zablokovane radio Citovat

Ahoj citroenaci mam prosbičku měnil jsem akumulator a bloklo se mi radio kod už jsem sehnal ale radio mě tam nechce pustit abych ho zadal co stim muže mi někdo z Vas poslat čislo na nějakeho solidniho odkodovače
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
zeturek



Založen: 28.11.2006
Příspěvky: 25
Bydliště: Břasy

PříspěvekZaslal: út únor 20, 2007 3:42 pm    Předmět: Citovat

Toto téma již bylo mnohokráte diskutováno. Zkus například na http://www.citroeny.cz/forum/search.php?mode=results hledat "kod radio" v sekci Xantia a tam bys měl bez problému nalézt odpověď. Navíc jsi vůbec nenapsal, co za rádio vlastně máš. Do Xa se dávaly různé typy během její výroby.
Jirka
_________________
X2, 1.8 16V
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
endy



Založen: 28.12.2006
Příspěvky: 29
Bydliště: Rokytnice nad Jizerou

PříspěvekZaslal: út únor 20, 2007 5:06 pm    Předmět: Citovat

Mám Clarion a stejný problém.Odpojil jsem baterku a rádio mě nedalo vůbec možnost kód zadat.Pak jsem na internetu zjistil jak na to.Myslím,že to bylo zmáčknout současně knoflík band,nebo src a knoflík na spuštění rádia.Pak mě to pustilo k zadání kódu a je po starostech.posílám link na odblokování rádií.http://www.elektroworld.info/forum/forumdisplay.php3?forumid=25
Dobré je vyhledávání v Googlu.Zadat např. odblokování radia clarion a určitě ti vyjede spousta rad a návodů.
Tak a se ti to podaří.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
pepan



Založen: 14.2.2007
Příspěvky: 4
Bydliště: Caslav

PříspěvekZaslal: út únor 20, 2007 10:31 pm    Předmět: auto-elektro Citovat

Jirko mam rok 99 na radiu je napsano jen xantia tak nevim jaky to je typ
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
zeturek



Založen: 28.11.2006
Příspěvky: 25
Bydliště: Břasy

PříspěvekZaslal: st únor 21, 2007 1:33 pm    Předmět: Citovat

Základní typy autorádií jsou zde http://xantiaclub.net/folders/radios/. Jednou z možností opakovaného zadání kódu je přidržení tlačítka BND na několik vteřin, pak by se mělo objevit CODE IN a měl by jít zadat kód (tlačítko 1 pro jednotku, 2 pro dvojku atd., tedy maximálně 6666). Další možností je nechat rádio dostatečně dlouhou dobu (asi hodinu) zapnuté, pak by také mělo také naskočit CODE IN. O jiných možnostech nevím, pak už jedině zbývá využít služeb nějakého odborníka na odkódování.
Jirka
_________________
X2, 1.8 16V
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Xantiaclub :: Auto - Elektro Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com - Glass Template Created by DoubleJ(Jan Jaap)