Xantiaclub - Vše co jste chtěli vědět, ale báli jste se zeptat

Obsah fóra Xantiaclub
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Zbláznilo se topení - ventilátor
Jdi na stránku 1, 2, 3  Další
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Xantiaclub :: Auto - Elektro
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Pavell



Založen: 22.4.2008
Příspěvky: 24

PříspěvekZaslal: út červen 10, 2008 7:38 pm    Předmět: Zbláznilo se topení - ventilátor Citovat

Ahoj.
Mam prosbu, po nastartování se ventilátor nerozeběhne,na žádném stupni. Někdy se rozeběhne sám od sebe Shocked ale většinou nejde. Pojistky jsou ok. Že by to dělali ty uhlíky?? Či co??
dík
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
lightDJ



Založen: 14.1.2008
Příspěvky: 164
Bydliště: Plzeň (beer city)

PříspěvekZaslal: út červen 10, 2008 9:49 pm    Předmět: Citovat

Uhliky ne,to by bud slo nebo ne... Je jasny ze ja nez zadam kod,zapne mi radio i vetrak kdyz je pustenej a jak zacnu startovat tak vse vypne,to je normalni. Kdyz je nastartovano zacne znovu zapinat radio,sepnou vetraky. Ale aby to jen tak seplo nebo neslo vubec? Leda zkouknout prepinac...
_________________
vrak,cervenej,polorozpadlej 1,8 8V r.96
http://www.v-lighting.ic.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Pavel56



Založen: 16.2.2007
Příspěvky: 256
Bydliště: Jindřichův Hradec

PříspěvekZaslal: st červen 11, 2008 7:36 am    Předmět: Citovat

Nemas v podpisu typ, pokud se jedna o X1, typoval bych na 99% spinacku.
_________________
X1 1.9TD liftback
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
martin.



Založen: 19.5.2008
Příspěvky: 5

PříspěvekZaslal: st červen 11, 2008 9:33 am    Předmět: Citovat

jasan..spinacka..zkus trochu zahybat s klickem jakobys chtel nastartovat a uvidis, jestli se sepnou Smile ale mam pocit ze se tohle uz resilo nekde jinde, takze radeji omrkni forum..
_________________
Xantia 2.0 TCT Break LPG
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mamut



Založen: 25.11.2006
Příspěvky: 309
Bydliště: Praha Kadlín

PříspěvekZaslal: st červen 11, 2008 6:03 pm    Předmět: Re: Zbláznilo se topení - ventilátor Citovat

Pavell napsal:
Ahoj.
Mam prosbu, po nastartování se ventilátor nerozeběhne,na žádném stupni. Někdy se rozeběhne sám od sebe Shocked ale většinou nejde. Pojistky jsou ok. Že by to dělali ty uhlíky?? Či co??
dík

Sundej tapicírung u ventilátoru ( nad nohama spolujezdce ) a tam je hnědej čtyřpinovej konektor. Asi bude vypálenej. Pročistit, prostříknout kontaktolem a mohlo by to jít. Druhá možnost je spínačka u X1 a třetí by to mohly být i ty uhlíky. Wink
_________________
Break V6 3,0 750 Virago
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lajda



Založen: 4.2.2007
Příspěvky: 130
Bydliště: Ostrava

PříspěvekZaslal: čt červen 12, 2008 7:35 am    Předmět: Citovat

Mnětaky přestal fungovat ventilátor a to stejným způsobem jako ten tvůj. Zjistil jsem pak, že to bylo uhlíkama.

____________________________
Xantia II 1,9SD na komfortech
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Pavell



Založen: 22.4.2008
Příspěvky: 24

PříspěvekZaslal: pá červen 13, 2008 6:55 pm    Předmět: Zbláznilo se topení Citovat

Mám X1, teď zrovna funguje. Tak eště počkám až to klekne uplně a zkusím vaše rady Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lajda



Založen: 4.2.2007
Příspěvky: 130
Bydliště: Ostrava

PříspěvekZaslal: pá červen 13, 2008 9:46 pm    Předmět: Re: Zbláznilo se topení Citovat

Pavell napsal:
Mám X1, teď zrovna funguje. Tak eště počkám až to klekne uplně a zkusím vaše rady Wink


Já bych to neriskoval. Kvůli špatným uhlíkám mi odešel propálením desek rotor a musel jsem shánět nový ventilátor. Teď tam mám z Peugeotu 406, kdy jsem přehazoval vrtuli.

______________________________
Xantia II 1,9SD na komfortech
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vaclavv



Založen: 13.6.2008
Příspěvky: 20
Bydliště: Slaný

PříspěvekZaslal: so červen 14, 2008 8:43 am    Předmět: Citovat

sice mám XII, ale topení mi dělalo přesně to samé. Ještě vyzkoušej, jestli ti jde vyhřívání zadního okna, když nejde ventilátor. Pokud nejde, je to spínačka, já měl rozpadlou kuličku na druhou 15. Vyřešil to korálek stejné velikosti, ale demontáž a složení spínačky je pouze pro šikovné a hlavně trpělivé............proto jsem to nedělal sám
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Pavell



Založen: 22.4.2008
Příspěvky: 24

PříspěvekZaslal: so červen 14, 2008 12:59 pm    Předmět: Citovat

Eště mi tam vrčí nějaký motůrek či co, u mřížky v pravo od hodin.... Confused
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Frenk



Založen: 10.12.2006
Příspěvky: 122
Bydliště: Kněževes u Rakovníka

PříspěvekZaslal: so červen 14, 2008 4:41 pm    Předmět: Citovat

Zdravim. Ventilatorek souvisi s teplotnim cidlem klimatizace. Taky se tu resil. Staci pohledat. Frenk
_________________
Xantia Break 1.8/8/LFZ/Ecu MM/AirBag/ABS/PP/LPG/ET15/15"/zelena/26.7.1995
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Pavell



Založen: 22.4.2008
Příspěvky: 24

PříspěvekZaslal: po říjen 06, 2008 8:00 pm    Předmět: Citovat

Už je to ok. Byl to špatný konektor na ventilátoru Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
mšvícko



Založen: 26.8.2008
Příspěvky: 177
Bydliště: Na Sibiři

PříspěvekZaslal: čt říjen 09, 2008 1:37 pm    Předmět: Citovat

co když by to byli ty uhlíky. dají se vyměnit, nebo to je na novej ventilator. mám ten samej propblem. spinačka se bude upravovat podle návodu na clubu
_________________
Xantia Break 2,0 16V
Prodej autopotahů, výroba autoklíčů, šití pytlů na řadící páky
www.opravaobuvi.unas.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Majk.Z



Založen: 20.7.2008
Příspěvky: 366
Bydliště: Tábor

PříspěvekZaslal: čt říjen 09, 2008 6:17 pm    Předmět: Citovat

Mě se tohle dělo taky. Nakonec jsem zjistil, že mi to dělal vypálený jezdec v přístrojovce. Jsem musel sundat ten panel, jak jsou na něm ty jezdce, rozebrat ho a tam jsem měl jezdce, který jezdí po měděných destičkách. Bohužel je jezdec plastový a nějakým záhadným způsobem se roztavil. Takže se to nedotýkalo obou ploch. Výměna to ale jistila.

Ale pro člověka na vrakáči to byl málem nepřelousknutelný oříšek, jelikož Citroeòáci dělali několik typů těch skříněk pro ventilátor Dělali asi 3 typy a to nepočítám klimatizaci. A ještě jsem asi neviděl všechno. A stejně, když jsem to rozebral, vnitřek byl opět malinko jiný.
_________________


X1 1,6i r.v. 93 BLANC MEIJE

Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
mšvícko



Založen: 26.8.2008
Příspěvky: 177
Bydliště: Na Sibiři

PříspěvekZaslal: pá říjen 10, 2008 6:52 pm    Předmět: Citovat

tak u mě je problem v té spínačce, zatukal jsem na klíč a ventiulator se rozeběhl
_________________
Xantia Break 2,0 16V
Prodej autopotahů, výroba autoklíčů, šití pytlů na řadící páky
www.opravaobuvi.unas.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Xantiaclub :: Auto - Elektro Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku 1, 2, 3  Další
Strana 1 z 3

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com - Glass Template Created by DoubleJ(Jan Jaap)