Xantiaclub - Vše co jste chtěli vědět, ale báli jste se zeptat

Obsah fóra Xantiaclub
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Palubni pocitac

 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Xantiaclub :: Xantia - Xantia kombi archiv
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
vytacyt



Založen: 30.1.2007
Příspěvky: 232
Bydliště: Pluhův Žďár

PříspěvekZaslal: ne únor 18, 2007 3:37 pm    Předmět: Palubni pocitac Citovat

Chtel bych se zeptat lewkinse nebo i jinych,kteri maji ten palubni pocitac,na kolik je to vlastne prislo??
_________________
Xantypa 2,0HDI(80kW)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
lewkins



Založen: 7.12.2006
Příspěvky: 390
Bydliště: Teplice

PříspěvekZaslal: ne únor 18, 2007 5:52 pm    Předmět: Citovat

Palubni pocitac z XM - 500,-
Propojovaci vodice - 0,-
Konektory, spojky..... - cca 50,-

Pokud to bude chtit udelat nekdo profesionalne, bude to chtit asi nejakou krabicku, ovladaci spinac, popř. nejaky kryci plexi... Zalezi na fantazii a dukladnosti.
_________________
Xantia 2.0HDI 80kW 6,2l/100km
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vytacyt



Založen: 30.1.2007
Příspěvky: 232
Bydliště: Pluhův Žďár

PříspěvekZaslal: ne únor 18, 2007 8:36 pm    Předmět: Citovat

Cau lewkins.....Tak to je skoro zadarmo..A souhlasi dojezd z nadrze a prumernou spotrebou a vse okolo,s tim,co pocitas..??Uz jsem zacal taky znovu merit spotrebu,tak se pak ozvu,jaka mi vysla:)Neslo by to dat treba na display jak je teplota a hodiny??Tam by to bylo fakt super nebo to dat jakoby na display s ujetyma km.A mohlo by se to treba prepinat na pacce od blinkru tlacitkem,jak je na prave strane,kde zapiname rozmrazovani zadniho skla...Co myslis?

Diky za rady a poznatky:)
_________________
Xantypa 2,0HDI(80kW)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Frenk



Založen: 10.12.2006
Příspěvky: 122
Bydliště: Kněževes u Rakovníka

PříspěvekZaslal: po únor 19, 2007 6:13 am    Předmět: Citovat

Zdravim.
Naklady potvrzuji, jen tam chybi cas ( podle provedeni) :0)
Dojezd na nadrz nefunguje (neni signal z nadrze). A muj comp to ani nepodporuje (pri listovani zobrazenim se tato moznost neobjevi).
Spotreba +- odpovida.
Nejaka inspirace je tady: http://frank.webpark.cz viz. Palubni pocitac
Tlacitko prepinani rezimu jsem nabastlil do prave packy ovladace steracu.
Jiri
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
lewkins



Založen: 7.12.2006
Příspěvky: 390
Bydliště: Teplice

PříspěvekZaslal: po únor 19, 2007 6:28 pm    Předmět: Citovat

Podivej se do komentaru k memu clanku. Vse jsem tam psal...poradne si ty prispevky precti. Shocked
Jen dodavam. Porovnaval jsem aktualni rychlost tacho a compu a vysledek je 130km/h(tacho) ku 124km/h (comp) Meril jsem to pri ustaleny rychlosti v delce asi 2km. Dalo mi docela honicku udrzet to stale na 130... Twisted Evil
Jinak jsem taky meril okamzitou spotrebu pri ruznych ustalenych rychlostech... tady je tabulka. http://www.xantiaclub.cz/gallery.php?akce=obrazek_ukaz&media_id=2068 Je potreba pocitat s chybou compu(comp -8%), takze skutecna spotreba je o neco malo mensi, nez je v tabulce...
_________________
Xantia 2.0HDI 80kW 6,2l/100km
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Xantiaclub :: Xantia - Xantia kombi archiv Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com - Glass Template Created by DoubleJ(Jan Jaap)