Xantiaclub - Vše co jste chtěli vědět, ale báli jste se zeptat

Obsah fóra Xantiaclub
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Centální zamykání 1.8i 1994

 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Xantiaclub :: Auto - Elektro
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Jenda



Založen: 9.3.2007
Příspěvky: 7
Bydliště: PRAHA6

PříspěvekZaslal: čt květen 29, 2008 3:24 pm    Předmět: Centální zamykání 1.8i 1994 Citovat

Zdravím, pomůžete mi prosím někdo radou, když mi nefunguje centrál ani od předních dveří s použitím klíčku.Při použtí klíčku i dálky so ozývá nějaké slabonké spínání asi relátka v tunelku mezi sedačkami.Působí to na mne dojmem,že relátko dostává asi malé napětí, nevím. také ani nevím, jak se těm relátkům dá dostat. Děkuji za radu.
J.
_________________
JAKO
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
lewkins



Založen: 7.12.2006
Příspěvky: 390
Bydliště: Teplice

PříspěvekZaslal: čt květen 29, 2008 5:58 pm    Předmět: Citovat

Zkus mrknout nejdriv na pojistky. Central je napajen myslim ze trema pojistkama. Dve jsou pro ridici jednotku centralu (F30 a F21) a ta treti je pro snimac dalkovyho ovladani...F25.
Pokud bude tohle vse v poradku, nezbyde ti nic jinyho, nez prekontrolovat kabelaze a konektory. Dalsi moznost je studenak na tistaku ridici jednotky centralu...
_________________
Xantia 2.0HDI 80kW 6,2l/100km
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
xmikael



Založen: 16.3.2008
Příspěvky: 13
Bydliště: zlín

PříspěvekZaslal: po únor 16, 2009 8:49 pm    Předmět: Citovat

zdravim mam ten samy problem tak se chci zeptat cim to bylo nebo jak se to vyresilo predem diky za odpoved zatim
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
bog-fran



Založen: 8.5.2007
Příspěvky: 184
Bydliště: Most

PříspěvekZaslal: po únor 16, 2009 9:19 pm    Předmět: Re: Centální zamykání 1.8i 1994 Citovat

Jenda napsal:
Zdravím, pomůžete mi prosím někdo radou, když mi nefunguje centrál ani od předních dveří s použitím klíčku.Při použtí klíčku i dálky so ozývá nějaké slabonké spínání asi relátka v tunelku mezi sedačkami.Působí to na mne dojmem,že relátko dostává asi malé napětí, nevím. také ani nevím, jak se těm relátkům dá dostat. Děkuji za radu.
J.


Dostaneš se tam vcelku jednoduše, už si to moc nepamatuju, ale myslim že je to v tom středovým tunýlku všechno jenom nacvakaný... Já do toho lezl taky když jsem dělal centrál a pokud si pamatuju, tak mi šla hezky vyndat ta část jak je ten odkládací prostůrek. Mezi sedačkama se vlastně nachází i řídící jednotka centrálního zamykání, ale je tam opravdu spousta kabelů a s tim už ti neporadim...
_________________
r.v.95 1,9TD - už sešrotovaná
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Josef 2.



Založen: 9.9.2007
Příspěvky: 1647
Bydliště: Míškovice u Holešova

PříspěvekZaslal: po únor 16, 2009 10:29 pm    Předmět: Citovat

xmikael napsal:
zdravim mam ten samy problem tak se chci zeptat cim to bylo nebo jak se to vyresilo predem diky za odpoved zatim


Trabant centrál nemá. Question
_________________
Já se z toho zblázním....
Ford Galaxy 1.9Tdi, 6.76543210000111
Xa HDi kombi exclusive 5.99999999999
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
xmikael



Založen: 16.3.2008
Příspěvky: 13
Bydliště: zlín

PříspěvekZaslal: st únor 18, 2009 4:50 pm    Předmět: Citovat

Vyreseno promerl sem pruchodnost kabelu jeden pruchodny nebyla takze sem ho cvakl a natahl druhy preruseny byl zrejme v ohybu dverijak je pruchodka do karoserie a uz zase jede...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Agnes



Založen: 24.9.2007
Příspěvky: 84
Bydliště: Rychnov nad Kněžnou

PříspěvekZaslal: so listopad 28, 2009 10:14 am    Předmět: Central nefunguje Citovat

Zdravim,

nechtěl jsem zakládat nové vlákno a do tohoto se to celkem hodí. Mám takovýto problém. Z ničeho nic se mi teď stává, že nemohu otevřít dálkovým ovládáním auto (X1). Jen to tak lehce cvakne, ale neotevře. Myslel jsem si, že to bude slabou baterkou v ovladači. Něco na tom bude, už je tam min. dva roky. Ale poté co jsem chtěl otevřít auto klíčem, tak také centrál nazabral. Otevřeli se jenom dveře, které jsem klíčem otvíral. Zkoušel jsem jak stranu řidiče tak spolujezdce. Tak jsem je zase zamkl a pokusil se auto otvřít dálkou a po několikátém stsiknutí ovladače se auto konečně otevřelo (potřeboval jsem do kufru, kde mi zámek na klíč nefunguje). Øíkal jsem si, že jsem ØJ centráku uvedl do nějakého chybného stavu tou dálkou (slabé baterky) tak jsem asi po 1 hodině zkusil auto otevřít pouze klíčem a zase nic. Opět jen jedny dveře bez jakéhokoliv zabrání centrálu. Tak teď nevím, kde mám hledat problém. Že by ØJ centrálu? Ještě kde bych sehanl baterii do dálky na X1 a jaký je tam typ baterie. Díky za rady.
_________________
Xantia Break 1.9TD, r.v. 96,
- to je síla
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Xantiaclub :: Auto - Elektro Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com - Glass Template Created by DoubleJ(Jan Jaap)