Xantiaclub - Vše co jste chtěli vědět, ale báli jste se zeptat

Obsah fóra Xantiaclub
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Čerpadlo paliva Hdi

 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Xantiaclub :: Xantia - Xantia kombi archiv
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Luboš.H



Založen: 2.8.2007
Příspěvky: 220
Bydliště: okr.Třebíč

PříspěvekZaslal: st září 10, 2008 8:24 pm    Předmět: Čerpadlo paliva Hdi Citovat

Zdravím Xantiáci. Asi před měsícem se mi v kabině auta začal ozývat zvuk podobný čerpadlu nebo kompresorku. Dělá to jen někdy,vždy při běžícím motoru, je slyšet z palubovky,z pravé strany dole. Nedávno jsem po tom začal teprve pátrat- zjistil jsem vibrace na jedné z palivových trubek pod autem.Přitom palivové čerpadlo jede potichu, vypadá to jako kdyby se zasekával nějaký ventilek v přívodu paliva. Zvuk je slyšet jen uvnitř auta, žádné vibrace na pal. čerpadle ani na filtru nejsou, je to jen v té hadičce za přední nápravou.Nemáte s tím někdo zkušenost ?
Jinak vše šlape jak hodinky,pro jistotu jsem dnes začal tankovat u Shellu jestli poznám nějakou změnu.
_________________
BX 19TZD
X2 2,0HDi break Millésime
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
xantiak



Založen: 28.3.2007
Příspěvky: 462
Bydliště: Olomouc

PříspěvekZaslal: st září 10, 2008 9:06 pm    Předmět: Citovat

Změnu Shelem nepoznáš. Na 99,9% to dělá přetlakovej ventilek u palivového filtru, je ve víčku. dělát o dost lidem. Nedá se koupit samotnej jen celá nádoba filtru u citroenu cca 4000,-Kč u pežotu ten samej co je ve 406tce 2300,-Kč. Hledej bylo tady o tom dost psáno i na citroen forum. Wink
_________________
* Xantia 2.0HDi 80kW LUCIFER *

****** ******
*** Diag - Lexia3/PP2000 ****
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Xantiaclub :: Xantia - Xantia kombi archiv Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com - Glass Template Created by DoubleJ(Jan Jaap)