Xantiaclub - Vše co jste chtěli vědět, ale báli jste se zeptat

Obsah fóra Xantiaclub
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Zase ty pístnice

 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Xantiaclub :: Xantia Activa
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
mozek



Založen: 14.5.2008
Příspěvky: 3
Bydliště: Jihlava

PříspěvekZaslal: st květen 14, 2008 4:53 pm    Předmět: Zase ty pístnice Citovat

Caute chlapci, sem novym majitelem Activy a co mne hnedle nepotkalo... praskla pistnice. Asi se to tu resilo jiz x-krat, ale zeptam se znovu. Nemate nekdo typ kde ji sehnat jinak nez primo od Citroenu za 13 kapriku? Treba v Nemecku nebo nekde jinde venku. Co sem se schanel, tak repas je pry dost velka konina, pravda? Co vrakoviště? Ma to vyznam? Mohl by mi nekdo poradit jak z toho ven?Dik
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Petr65



Založen: 11.12.2006
Příspěvky: 90
Bydliště: TR

PříspěvekZaslal: út květen 20, 2008 4:56 pm    Předmět: Re: Zase ty pístnice Citovat

mozek napsal:
Caute chlapci, sem novym majitelem Activy a co mne hnedle nepotkalo... praskla pistnice. Asi se to tu resilo jiz x-krat, ale zeptam se znovu. Nemate nekdo typ kde ji sehnat jinak nez primo od Citroenu za 13 kapriku? Treba v Nemecku nebo nekde jinde venku. Co sem se schanel, tak repas je pry dost velka konina, pravda? Co vrakoviště? Ma to vyznam? Mohl by mi nekdo poradit jak z toho ven?Dik

Mám taky problém s levou přední aktiváckou pístnicí a abych pravdu řekl, asi nezbude než ji koupit origoš. Já jsem úplnou náhodou před 3 lety koupil tu samou za 3 papíry (jel jsem pro ni z Třebíče do Kladna). A už teče taky. Koupím novou a snad už vydrží než auto prodám. Půl roku jsem na jinou použitou nenerazil. Pokud ji někdo má, tak si ji střeží jako oko v hlavě.
_________________
současnost: Xantia Activa, 2.0HDi, 80kW, leden 2000
minulost : Xantia 1.9TD, r.v.1995.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
xj12



Založen: 25.3.2008
Příspěvky: 88
Bydliště: Děčín

PříspěvekZaslal: st květen 21, 2008 8:58 pm    Předmět: Citovat

Je lepší koupit novou než to bastlit.Jestli si ji chceš nechat tak investuj
_________________
2.0i16V Aut.
C5 II V6 Exl.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Xantiaclub :: Xantia Activa Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com - Glass Template Created by DoubleJ(Jan Jaap)