Xantiaclub - Vše co jste chtěli vědět, ale báli jste se zeptat

Obsah fóra Xantiaclub
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Ramecek mlhovky X1

 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Xantiaclub :: Xantia - Xantia kombi archiv
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Pavel56



Založen: 16.2.2007
Příspěvky: 256
Bydliště: Jindřichův Hradec

PříspěvekZaslal: pá květen 02, 2008 3:03 pm    Předmět: Ramecek mlhovky X1 Citovat

Vcera jsem po roce jezdeni spachal udrzbu, jednoduchymi triky za par korun opravil navenek vypadajici drahe zavady a pritom zjistil, ze mi chybi L ramecek pr. mlhovky a pravy moc nedrzi. Nemate nekdo nadbytecny ramecek popr. nejaky typ, kde by sel koupit? Pokud by nekdo mel, idealni by byla zelena metla Very Happy
_________________
X1 1.9TD liftback
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
JiRaY



Založen: 26.4.2007
Příspěvky: 1227
Bydliště: Praha,ale jinak bydlím v Xantii:-)

PříspěvekZaslal: pá květen 02, 2008 8:18 pm    Předmět: Citovat

Ahoj pavle,ramecek nemam,zkus se zeptat vlka,tomu mlhovky přebývají,možná bude ochoten nechat jen ráeček.

Jinak,můžeš nám ostatním popsat své triky,jak opravit draze vypadající závady svépomocí?
_________________
Citroen Xantia TurboD 96"
Citroen Xantia 2.0 HDI Exclusive 109k 99"
Citroen BX TurboD 92",voňafka:-)
HDi-Hodně dobrá investice Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Josef 2.



Založen: 9.9.2007
Příspěvky: 1647
Bydliště: Míškovice u Holešova

PříspěvekZaslal: pá květen 02, 2008 10:03 pm    Předmět: Citovat

Je dost drahý, nedávno jsem ho kupoval v Citroenu a cena kolem pětikila.
_________________
Já se z toho zblázním....
Ford Galaxy 1.9Tdi, 6.76543210000111
Xa HDi kombi exclusive 5.99999999999
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Pavel56



Založen: 16.2.2007
Příspěvky: 256
Bydliště: Jindřichův Hradec

PříspěvekZaslal: so květen 03, 2008 8:57 am    Předmět: Citovat

Josef 2. napsal:
Je dost drahý, nedávno jsem ho kupoval v Citroenu a cena kolem pětikila.

Tu cenu bych se skripenim zubu zkousnul, problem je ten, ze v okruhu 50km od chalupy nevim o zadnem Citroenu Crying or Very sad
_________________
X1 1.9TD liftback
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Pavel56



Založen: 16.2.2007
Příspěvky: 256
Bydliště: Jindřichův Hradec

PříspěvekZaslal: so květen 03, 2008 9:18 am    Předmět: Citovat

JiRaY napsal:
Jinak,můžeš nám ostatním popsat své triky,jak opravit draze vypadající závady svépomocí?

Posledni dobou se mi zacaly projevovat 2 zavady knourajici ventilator a strasne skripani (jako kdyby byla zarezla) napinaci kladka mikroremenu. To navic posilovalo to, ze striknutim mazadla na kladku zavada na par dni zmizela + jasne usudky vsech automechaniku, kteri to slyseli. Objednal jsem tedy projistotu remen (i kdyz byl menen v nemecku pred prodejem) s tim, ze po rozebrani bych v "druhe etape" vymenil kladku(ky). Remen byl opravdu novy, ale sikovnej skobcak dal o 5mm delsi, takze napinak byl dorvanej nadoraz a navic totalne zarezlej. Po rozhybani jsem zjistil, ze kladky jsou OK a piskal nedostatecne napnuty remen, takze za 700,- je vse zachraneno. Ventilator opravila vymena pylaku, kterej ac vypadal tez nove zrejme byl nepruchozi - oprava za 330,- Very Happy
S tim mne napada jedna "anketa" vcera jsme se o tom v praci bavili (jsme 3 majitele X /2.1TD Break, 1.8i + moje 1.9TD/) oba ji chteji prodat, protoze udrzba je prijde na 30 i vice kKc rocne!!! Ja investoval diky 2x shorelemu krouzku airbagu + oprave spinacky + vymene cyklovace za skodovacky s pameti cca 2kKc....
_________________
X1 1.9TD liftback
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
JiRaY



Založen: 26.4.2007
Příspěvky: 1227
Bydliště: Praha,ale jinak bydlím v Xantii:-)

PříspěvekZaslal: so květen 03, 2008 10:10 pm    Předmět: Citovat

Ja investoval tolik,ze to uz ani nepocitam Evil or Very Mad ,jsou to šroty poruchový,ale v něčem člověk jezdit musí,že Wink Evil or Very Mad
_________________
Citroen Xantia TurboD 96"
Citroen Xantia 2.0 HDI Exclusive 109k 99"
Citroen BX TurboD 92",voňafka:-)
HDi-Hodně dobrá investice Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Xantiaclub :: Xantia - Xantia kombi archiv Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com - Glass Template Created by DoubleJ(Jan Jaap)