Xantiaclub - Vše co jste chtěli vědět, ale báli jste se zeptat

Obsah fóra Xantiaclub
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Jaké gumy?

 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Xantiaclub :: Kola a rozměry
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Lupo



Založen: 24.7.2007
Příspěvky: 13

PříspěvekZaslal: út duben 22, 2008 9:57 am    Předmět: Jaké gumy? Citovat

Ahoj, řeším teď koupi letních gum, vyhlídl jsem si jedny s rychlostním indexem 88T, ale teď koukám do manuálu a u mého typu auta je tam uveden index 88H.

Tak se chci zeptat, je to problém? 190 stejně nikdy nepojedu.. Smile
_________________
1.8i, 16V, r.2000
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vlastimiln



Založen: 31.8.2007
Příspěvky: 253
Bydliště: Praha 9 - Černý Most

PříspěvekZaslal: út duben 22, 2008 10:40 am    Předmět: Citovat

Problém to není do té doby, než ti někdo (STK, PČR, pojišovna) sdělí, že tvé vozidlo není způsobilé pro provoz na pozemních komunikacích... Shocked Ale musím přiznat, že neznám nikoho, komu se to kvůli tomuto problému stalo.
Já dávám to co tam má být, aby se mi nestalo, že u případné nezaviněné nehody budu spoluviníkem jenom kvůli takové chujovině... Shocked
_________________
Xantia Break EXCLUSIVE 2.0 HDi, 109 PS, narozena 09/99, v provozu od 2000


"Jak to má kozy nebo kola, tak s tím budou potíže."
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Xantiaclub :: Kola a rozměry Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com - Glass Template Created by DoubleJ(Jan Jaap)