Xantiaclub - Vše co jste chtěli vědět, ale báli jste se zeptat

Obsah fóra Xantiaclub
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

převodovka

 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Xantiaclub :: Xantia - Xantia kombi archiv
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
scratcher



Založen: 24.5.2007
Příspěvky: 22

PříspěvekZaslal: po říjen 12, 2009 8:04 am    Předmět: převodovka Citovat

zdravím,
mám dotaz ohledně převodovky. Jel jsem zařazeno na 5ku a najednou auto ztratilo tah jak kdybych dal neutral. Chtěl sem teda vyradit ale ta 5ka byla sekla tak sem zastavil a po chvilce zapaseni sem ji vyradil. Mam podezreni ze bude asi v haji prevodovka ze, nebo jen neco s 5kou, protoze ostatni stupne behaji normalne.
Takze me asi ceka vymena, muzete mi poradit jestli je lepsi vymenit celou prevodovku, nebo jen opravit 5ku? A taky jaky prevodovky by se dali do meho auta pouzit, popripade kde ji sehnat.
diky moc
_________________
Xantia Activa 2.0i 16V, rv.97, Střední čechy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
petr h



Založen: 25.1.2008
Příspěvky: 191
Bydliště: teplice

PříspěvekZaslal: st říjen 14, 2009 9:37 pm    Předmět: řazení Citovat

Asi by bylo nejlepší zajet někam na rampu a podívat se v jakym stavu jsou táhla nebo pokud máš lanka řazení.Můžeš to mít třeba jen vyčochtaný.Před ix lety jsem jezdil jednou avií a když jsem chtěl zařadit zpátečku tak jsem poprosil kolemjdoucího aby mi koštětem zapáčil na tyč řazení a pak jsem tam zpátečku vrazil.Ostatní rychlosti byly vpohodě.Pokud to budou táhla tak to neni tak velkej problém ani cenovej.
_________________
xantia rv.93 1.8i \babička\
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Josef 2.



Založen: 9.9.2007
Příspěvky: 1647
Bydliště: Míškovice u Holešova

PříspěvekZaslal: st říjen 14, 2009 10:21 pm    Předmět: Citovat

No tohle není na koště, ale na kontrolu matky hřídele u pětkového kola. Hned pod plechovým víčkem naboku.
_________________
Já se z toho zblázním....
Ford Galaxy 1.9Tdi, 6.76543210000111
Xa HDi kombi exclusive 5.99999999999
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Xantiaclub :: Xantia - Xantia kombi archiv Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com - Glass Template Created by DoubleJ(Jan Jaap)