Xantiaclub - Vše co jste chtěli vědět, ale báli jste se zeptat

Obsah fóra Xantiaclub
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Vyhřívání zadního okna

 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Xantiaclub :: Auto - Elektro
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Martin Mad



Založen: 7.6.2007
Příspěvky: 131
Bydliště: Pelhřimov

PříspěvekZaslal: út březen 18, 2008 10:43 am    Předmět: Vyhřívání zadního okna Citovat

Prosím o radu.
Ulomil (odlepil ?) se mi jazýček vyhřívání zadního okna. Zůstal mi v ruce, když jsem chtěl zkontrolovat konektor, jestli je správně nasazen. Sad
Poraďte, jak ten jazýček přidělat zpátky k oknu? Mimo jiné je k němu přístup jak k penězům.
_________________
X2 1,8 16V Break 6/2000 metalíza Modrý Maurícius
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
jira



Založen: 16.1.2007
Příspěvky: 306
Bydliště: Vodňany

PříspěvekZaslal: út březen 18, 2008 11:33 am    Předmět: Citovat

1 - nešourej tam, co funguje
2 - kontakt přilepis na sklo nějakým dobrým lepidlem a odporovou linku nastavit na konektor třeba tímto - http://www.loctite.as/?p=productsMore&iProduct=294&sName=Loctite-3863--2g-Oprava-vyhrivani-zadniho-skla

funguje to.
_________________
jira - 1.9 TD 93
C5 2.0 HDI AUTOMAT
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Martin Mad



Založen: 7.6.2007
Příspěvky: 131
Bydliště: Pelhřimov

PříspěvekZaslal: út březen 18, 2008 12:08 pm    Předmět: Citovat

ad 1 - Už to asi bylo načatý. Občas se tomu nechtělo fungovat, tak jsem chtěl vyloučit špatnej kontakt konektoru. Vzal jsem za to jen lehce a hned to bylo dole.
ad 2 - Takže přilepit, počkat a pak přetřít lakem? Nepomohlo by v tomhle případě připájení?
Nebo naopak - přilepit to rovnou tím lakem? Vydrželo by to?
Ta kontaktní plocha jazýčku je poměrně velká a já slibuju, že už bych na to nesahal. Embarassed
_________________
X2 1,8 16V Break 6/2000 metalíza Modrý Maurícius
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
vaclavv



Založen: 13.6.2008
Příspěvky: 20
Bydliště: Slaný

PříspěvekZaslal: pá červen 13, 2008 9:44 am    Předmět: Citovat

Já to řešil přilepením lepící pastou se stříbrem na kontakty pro PC a ještě mi to kámoš přeletoval stříbrem..........musí se to ale velice kavlitně odmastit a pak na to být velice opatrný, takže spíš něčím kvaitně přilepit a pak přepájet stříbrem
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Martin Mad



Založen: 7.6.2007
Příspěvky: 131
Bydliště: Pelhřimov

PříspěvekZaslal: po červen 16, 2008 9:46 am    Předmět: Citovat

No nakonec jsem zlanařil jednoho chlapíka se zlatejma ručičkama a garáží (ani jedním já nedisponuju), kterej dokáže s elektrickejma věcma pravý divy. Přilepovali jsme to asi napětkrát a z toho čtyřikrát na původní - absolutně nepřístupný - místo. Chytlo se to, až když jsme to lepili kousek vedle. Pak přišel na řadu vodivej lak v několika vrstvách, řádně vytvrdlej a vod tý doby mám pokoj. Laughing
_________________
X2 1,8 16V Break 6/2000 metalíza Modrý Maurícius
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
jirkka



Založen: 29.11.2007
Příspěvky: 135
Bydliště: Brandýs nad Orlicí

PříspěvekZaslal: so červen 21, 2008 1:02 pm    Předmět: Citovat

hlavně jestli funguje, mám odzkoušené klasické připájení cínem, opravoval jsem tak i sklo na dveřich autobusu a v pohodě
_________________
xantia 1,9td 12/94 hydroactiv
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Xantiaclub :: Auto - Elektro Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com - Glass Template Created by DoubleJ(Jan Jaap)