Xantiaclub - Vše co jste chtěli vědět, ale báli jste se zeptat

Obsah fóra Xantiaclub
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Rozdíl mezi radií

 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Xantiaclub :: Auto - Elektro
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
michal



Založen: 9.5.2007
Příspěvky: 182
Bydliště: Olomouc

PříspěvekZaslal: čt březen 13, 2008 8:14 pm    Předmět: Rozdíl mezi radií Citovat

Nazdarek jakej je rozdil mezi PU 1561A a PU 1562A?
_________________
Citroen Xantia break 1,8 16V 99
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ok2ucx



Založen: 22.2.2007
Příspěvky: 455
Bydliště: Zubří, východní Morava (Valašské království)

PříspěvekZaslal: čt březen 13, 2008 8:52 pm    Předmět: Citovat

Clarion PU1561A je komerčně značený jako 3035RDS, PU1562A je pak 4035RDS. Obě rádia jsou skoro nachlup stejná, jen PU1562 má na panelu snad 2 tlačítka navíc (vedle BND je ještě TAPE a CD) a umí tedy ovládat CD changer. Místo mechanického dvojtlačítka na revers kazety je tam PTY (volba Program Type, funkce RDS). A kazeák se ovládá taky trochu jinak, více "elektronicky".

Odblokování, snad i ta elektronika uvnitř je buď stejná nebo velmi podobná.

Pavel
_________________
Volvo S60 T5 Volvo V70 D5 VW Brouk 66
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
michal



Založen: 9.5.2007
Příspěvky: 182
Bydliště: Olomouc

PříspěvekZaslal: pá březen 14, 2008 9:52 pm    Předmět: Citovat

takže 4035 má tlačitko cd a pokud ho tam nemám tak mám 3035 jo? protože v návodu mám napsaný 4035RDS a mám autoradio bes tlačitka cd
_________________
Citroen Xantia break 1,8 16V 99
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ok2ucx



Založen: 22.2.2007
Příspěvky: 455
Bydliště: Zubří, východní Morava (Valašské království)

PříspěvekZaslal: pá březen 14, 2008 11:39 pm    Předmět: Citovat

Jestli si bez tlačítka CD, tak máš 3035 a jestli máš stejný návod jako já, tak druhá půlka toho sešitu se týká 3035 Wink

P.
_________________
Volvo S60 T5 Volvo V70 D5 VW Brouk 66
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
michal



Založen: 9.5.2007
Příspěvky: 182
Bydliště: Olomouc

PříspěvekZaslal: so březen 15, 2008 7:17 pm    Předmět: Citovat

jak jsou tady na téhle strance http://codedradio.info/?i=bn&sb=C ty kody k radium clarion tak fungujou nebo nee? ja tam mám kod jak je tam clo .....
_________________
Citroen Xantia break 1,8 16V 99
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ok2ucx



Založen: 22.2.2007
Příspěvky: 455
Bydliště: Zubří, východní Morava (Valašské království)

PříspěvekZaslal: so březen 15, 2008 9:47 pm    Předmět: Citovat

michal napsal:
jak jsou tady na téhle strance http://codedradio.info/?i=bn&sb=C ty kody k radium clarion tak fungujou nebo nee? ja tam mám kod jak je tam clo .....


Více tady:
http://www.xantiaclub.cz/forum/viewtopic.php?p=3815#3815

Na té stránce jsou jen uvedeny číselné rozsahy, ve kterých kódy jsou. Např. u zmiòovaného Clarionu je to čtyřmístné číslo, kde každá cifra je mezi 1 a 6.

P.
_________________
Volvo S60 T5 Volvo V70 D5 VW Brouk 66
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
michal



Založen: 9.5.2007
Příspěvky: 182
Bydliště: Olomouc

PříspěvekZaslal: po březen 17, 2008 9:09 pm    Předmět: Citovat

dneska jsem koukal na ten návod a fakt je tam 3035 ta u teho rádia podle teho co jsem četl jde docela dobře předělat original radio za jine když mám ovladaní na volantu že?a clarion PU 9667A je co za typ autoradia?a jestli mi bude OEM převodnik fungovat i pro moje radio?
_________________
Citroen Xantia break 1,8 16V 99
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ok2ucx



Založen: 22.2.2007
Příspěvky: 455
Bydliště: Zubří, východní Morava (Valašské království)

PříspěvekZaslal: po březen 17, 2008 9:24 pm    Předmět: Citovat

No,

nevím, co považuješ za "docela dobře".

Na začátku si potřebuješ obstarat nový rámeček kolem rádia a ovládání klimy a pod něj (místo rádia) pak "klapačku" = zavírací "klec" pro rádio. Existuje snad i nezavírací, ale tu jsem osobně neviděl. Viz taky tady: http://www.citroeny.cz/forum/viewtopic.php?t=9599

Až budeš mít tohle, můžeš si koupit v podstatě libovolné rádio. Ale s redukcí na ovládání volantu může být trošku svízel: http://www.xantiaclub.cz/forum/viewtopic.php?t=200


V kostce - asi některou z těchto variant:

1. výrobce rádia ten tvůj správný volant (v Xantii jsou celkem 3 verze) podporuje přímo (počítej s cenou adaptéru ~2000Kč), co vím tak aspoò Alpine a Blaupunkt, ale určitě i ostatní.

2. tvůj volant a současně značky tvého rádia podporuje nějaký malý výrobce těchto adaptérů (Google případně některý z odkazů ve vláknu výše), cena podobná.

3. vyrobíš si adaptér sám (na základě dostupných informací) nebo si ho vyrobit necháš. Osobně jsem progooglil už mnoho hodin, informací je fakt pomálu, zatím jen Sony/Pioneer, Blaupunkt a (možná) i JVC. Informace opět v témže vláknu.

4. necháš si stávající funkční rádio, hraje vcelku obstojně, design zapadá a (snad) ho ani nikdo neukradne.

Tak hodně štěstí Confused

Pavel
_________________
Volvo S60 T5 Volvo V70 D5 VW Brouk 66
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Xantiaclub :: Auto - Elektro Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com - Glass Template Created by DoubleJ(Jan Jaap)