Xantiaclub - Vše co jste chtěli vědět, ale báli jste se zeptat

Obsah fóra Xantiaclub
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

na co je ten kablík?

 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Xantiaclub :: Auto - Elektro
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
jirkka



Založen: 29.11.2007
Příspěvky: 135
Bydliště: Brandýs nad Orlicí

PříspěvekZaslal: pá únor 29, 2008 7:07 am    Předmět: na co je ten kablík? Citovat

zdravim,
mezi pravím světlem a chladičem jsem našel kablík(2 černé dráty) ukončený zbytkem svorkovnice nebo čidla( z toho kousku se to nedá poznat), nevíte někdo k čemu to je nebo kam to patří? Žádný protikus jsem nenašel.
Ještě jeden dotaz, proč jdou do trysek na ostřikovače oken kabílky a k nádržce ostřikovačů se mi zdá nějak hodně drátů, ikdyž nejsou všechny zapojený ostřikovače fungují. Sad
_________________
xantia 1,9td 12/94 hydroactiv
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Guxx



Založen: 28.3.2007
Příspěvky: 24
Bydliště: Pardubice

PříspěvekZaslal: pá únor 29, 2008 7:22 am    Předmět: Citovat

hadal bych to na vyhrivane trysky...
_________________
Guxx #111635774
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ok2ucx



Založen: 22.2.2007
Příspěvky: 455
Bydliště: Zubří, východní Morava (Valašské království)

PříspěvekZaslal: pá únor 29, 2008 12:38 pm    Předmět: Citovat

Stejným "problémem" jsem se přestal trápit už dávno. V roce (u mě) 1995 se asi nějak vůbec příliš nezabývali tím, že by se svazky lišily verzi od verze, takže v autě s poměrně chudou výbavou mám např. kompletní svazky k mlhovkám, v motoru je taky houf prázdných konektorů, denní svícení bylo už nachystáno, atp.

O rok později, co už jsem viděl jinou Xa, ta už byla "chudá", vysvazkováno jen tolik, kolik bylo potřeba.

Tož tak, Pavel
_________________
Volvo S60 T5 Volvo V70 D5 VW Brouk 66
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Xantiaclub :: Auto - Elektro Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com - Glass Template Created by DoubleJ(Jan Jaap)