Xantiaclub - Vše co jste chtěli vědět, ale báli jste se zeptat

Obsah fóra Xantiaclub
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

"Žvýkačky" v postranních chromovaných lištách
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Xantiaclub :: Xantia - Xantia kombi archiv
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
misak-plysak



Založen: 15.4.2007
Příspěvky: 206
Bydliště: Vlašim

PříspěvekZaslal: po duben 27, 2009 10:28 pm    Předmět: Citovat

Josef 2. napsal:
Nechci tímto kritizovat snahu a práci Mesika, ale pár jsem jich takto už tady měl a největší hrůza začne, až to začne olézat, což nikomu nepřeji. Snad to bylo použitím nesprávných materiálů při stříkání plastů. Osobně bych se zaměřil jen na ty vnitřní lišty, není to zas taková hrůza je vytahat a hlavní lišty bych pouze ošetřoval silikonem jak Jošimato a má je stále pěkné.


Možná už jsem to tady psal, nejsem si tím jistý.. Ale pokud máte někdo vyšisované lišty, tak bych doporučoval tenhle sprej http://picasaweb.google.com/misak.plysak/CitroenXantia21TD#5234422707796950962 Já osobně ho používám velice rád. Na autě vydrží docela dost dlouho a to i deště a asi dvě umytí. Lišty pak hezky zčernají a není to ani tolik mastné a ani se na tom moc nedrží bordel. Tak že se nemusíte bát, že se ušpiníte, když se o to otřete. Pokud se na to přece jen nachytá prach a tak, tak ty lišty stačí jedním tahem otřít a je hotovo Smile
_________________
XANTIA HDi Break Hydractive Exclusive - Xantie roku 2010
XANTIA 2.1TD Break Hydractive 136PS - mrtvá... Crying or Very sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail MSN Messenger
mevi



Založen: 21.11.2007
Příspěvky: 217
Bydliště: Litoměřice

PříspěvekZaslal: út duben 28, 2009 6:52 am    Předmět: Citovat

Když jsme u tech připravku spolužakuv tata je distributor RIWAXU a kupuju od nej tohle http://www.riwax.cz/eshop/detail-26.html Mam to sice rozlejvany z barelu o 90 kč levnejc ale i za tyhle penize bych to doporučil stači toho fakt malinko a vydrží to neskutečne dlouho. Určite znate favoryty z 1994 ktere maj černe plasty vyšisovane uplne do bila 2x jsme to tim napajcovali poprve to vydrželo 14 dni jak to salo ale podruhe už to vydrželo a je to jak z fabriky Je to drahy ale Funguje to...
_________________
XII 3.0 24v, XII 1.8 16v, XI 2.0i Vše LPG XI 1.8i combi a XII 2,0 16v zatim v benzínu
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Pedro



Založen: 13.3.2008
Příspěvky: 85
Bydliště: Trinec

PříspěvekZaslal: pá květen 01, 2009 7:52 am    Předmět: Citovat

Jinak ty listy jsou z marerialu Silvatrim CAB+ABS+ALU,ale to asi vite.Vyrabi to asi v Brazilii, takze az tam nekdo pojedete tak bych prosil privest nekolik metru.Jen nejezdete pres Mexiko!
_________________
X2 HDI 80kW r.99
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Majk.Z



Založen: 20.7.2008
Příspěvky: 366
Bydliště: Tábor

PříspěvekZaslal: ne červen 14, 2009 6:05 pm    Předmět: Citovat

Ta jsem se pustil do stříkání těch lišt (spolu se stříkáním auta od rzi. Holt, jaro končí a mě Xantie už nekvete. Very Happy )

Takže, tady jsou fotky, jak to vypadá před tím a potom.



První fotka: Horní lišta je nenastříkaná, dolní nastříkaná
Druhá fotka: nepotřebuje komentář.


Stříkal jsem to tak, že jsem si to nejdřív zdrsnil šmirglem (drsnost 80), pak omyl technickým benzinem, stříknul základovkou, po půl hodině chromem ve spreji (po 30 min repete chromem) a naposledy trochu poprášil bezbarvým lakem.

Sice to nemá tu správnou lesklost, jako původní matroš, ale řekl bych, že je to lepší než ty hnusný "žvejky" (nebo drátem do oka Smile ).

Po čase uvidíme, jak to bude vypadat.
_________________


X1 1,6i r.v. 93 BLANC MEIJE

Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Xantiaclub :: Xantia - Xantia kombi archiv Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
Strana 7 z 7

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com - Glass Template Created by DoubleJ(Jan Jaap)