Xantiaclub - Vše co jste chtěli vědět, ale báli jste se zeptat

Obsah fóra Xantiaclub
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

lambda sonda blbne 1,8i 16 V X2
Jdi na stránku Předchozí  1, 2
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Xantiaclub :: Xantia - Xantia kombi archiv
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
vlk1



Založen: 24.6.2008
Příspěvky: 11
Bydliště: Praha 5

PříspěvekZaslal: st srpen 19, 2009 3:39 pm    Předmět: Citovat

tak to vypadá na chybu v katalogu,volal jsem do prodejny a podle katalogu jim tam vychazi 4109,ale kdyz se veme lambda Bosch,tak jako ekvivalent k tomu vychází 4108,takže nejspíš tam bude chyba,ještě jsem zavolal do jiného krámu a tam mi taky řekli 4108,takže jsem jí objednal a doufám že bude vyřešeno
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Laadin_o



Založen: 11.4.2008
Příspěvky: 101
Bydliště: Zlín Kostelec

PříspěvekZaslal: st srpen 19, 2009 6:12 pm    Předmět: Citovat

já lambdu měnil loni na podzim a nechal jsem to na Bobovi a už je to v pohodě. Ale může být taky problém v tom že ti netěsní výfuk někde. Zkus se zeptat Boba, napsat mu, má origo i náhrady a poradí a pošle.

http://www.xantiaclub.cz/html/cenik.htm
_________________
XA2 vínová 1,8i 16V, r.1999
XA1 vínová 1,8i 16V, r.1996
XA1 zelená 2,0i 8V HA,LPG,r.1994-mrtvá XII/07
Dělám nášivky na trika - tlf:605335839
http://www.xantiaclub.cz/gallery.php?modul=gallery&akce=galerie_ukaz&galerie_id=459
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Frenk



Založen: 10.12.2006
Příspěvky: 122
Bydliště: Kněževes u Rakovníka

PříspěvekZaslal: čt srpen 20, 2009 10:06 am    Předmět: Citovat

Zdravim. O vytapeni ani nejde. Tam je to dane odporem a pojistkou. 12V je vzdy k dispozici. Druha vec je charakteristika sondy. A tady si vyrobci asi vyhrali. Prijde mi, ze co motor to jina sonda. A ze typu motoru je spousta.
Bylo tu zmineno 3dratove pripojeni sondy. Tam se zrejme projevi ohrati zavitu a tim ztrata minusu jak pro vytapeni tak pro signal lambdy(ztrata uzitneho signalu pro ridici jednotku).
Pokud neni zvlastni duvod pro nakup nahrady, 100% vysledek je vzdy original sonda. Nekdy laka cena, ale vysledek nemusi byt umerny uspore.
Frenk
_________________
Xantia Break 1.8/8/LFZ/Ecu MM/AirBag/ABS/PP/LPG/ET15/15"/zelena/26.7.1995
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
vlk1



Založen: 24.6.2008
Příspěvky: 11
Bydliště: Praha 5

PříspěvekZaslal: pá srpen 21, 2009 9:03 am    Předmět: Citovat

takže chybka bude asi někde jinde,i sonda 4108 která by tam měla 100% sedět se chová úplně stejně.....pátrám dál
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Xantiaclub :: Xantia - Xantia kombi archiv Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2
Strana 2 z 2

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com - Glass Template Created by DoubleJ(Jan Jaap)