Xantiaclub - Vše co jste chtěli vědět, ale báli jste se zeptat

Obsah fóra Xantiaclub
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Cerpadlo HDI 80kW
Jdi na stránku Předchozí  1, 2
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Xantiaclub :: Xantia - Xantia kombi archiv
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
vytacyt



Založen: 30.1.2007
Příspěvky: 232
Bydliště: Pluhův Žďár

PříspěvekZaslal: čt duben 26, 2007 2:58 pm    Předmět: Citovat

Petr65 napsal:
S naftou od Shellu mám taky dobré zkušenosti. Motor je klidnější, míò žere a mám pocit, že i svižnější. Najedu tak o 100-200 km víc na jednu nádrž. Porovnával jsem to po pětinásobném natankování plné od Shell a pak 5x od konkurence. To už by mohlo odstranit nestejné naplnění nádrže, vliv teploty atd. Pár známých, co už taky netvrdí, že nafta patří jen do kamen, mi potvrdili stejný dojem. Momentálně mám na tacháči 1085km od posledního tankování a ještě nejsem u červeného pole. 110 km jsem najel po dálnici a zbytek po silnicích 2.a 3. třídy.


A kolik najedes zhruba na nadrz??Ja najedu na nadrz cca 1300km,pak se uz bojim,ze mi nekde dojde nafta:)Moc ukazatelu na naftu neverim,tak pak uz neriskuju,ze me to nekde necha.Jezdim hlavne po silnicich 2.,3. tridy a ve meste.Nadrz mam plnou az po okraj...Na kolik km je tam nafta,kdyz mi zacne svitit rezerva Cool ??Vis to??
_________________
Xantypa 2,0HDI(80kW)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
DeX



Založen: 4.12.2006
Příspěvky: 93
Bydliště: Louny

PříspěvekZaslal: pá duben 27, 2007 9:39 am    Předmět: Citovat

to je hodne zajimava spotreba, ja se bohuzel dostanu jen na 6,5 jezdim denne do prace asi 25km.
_________________
DeX Razz Exclusivni Xantia break 2.0HDi narozena o vanocich '98

Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Petr65



Založen: 11.12.2006
Příspěvky: 90
Bydliště: TR

PříspěvekZaslal: so duben 28, 2007 7:55 pm    Předmět: Citovat

Spotřeba - něco kolem 5 litrů, jezdím tak 1100 až 1200 a a pak tankuju. Měřák opravdu není nejpřesnější. Kontrolka, ale svítí zřejmě včas, Protože víc jak 60 litrů (a to nacpu co to dá) se tam nevleze. Nádrž má 65 litrů, kolik potrubí nevím ( 2-3 litry) ? Ono to hodně bude o noze na plynu a brzdě. Mám rád rychlou jízdu, ale ne typu závodník. Nakonec tohle auto slouží hlavně pohodě. Cool Rezerva se tuším rozsvěcuje při zůstatku asi 6-8 litrů (mám pocit, že je to v manuálu přesně). Ale beru to s rezervou. Na staré Xantii 1,9TD jsem na kontrolku jednou najel 90km a vyšlo to. Na současném HDi jsem přes 70km nešel.
_________________
současnost: Xantia Activa, 2.0HDi, 80kW, leden 2000
minulost : Xantia 1.9TD, r.v.1995.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
xantiak



Založen: 28.3.2007
Příspěvky: 462
Bydliště: Olomouc

PříspěvekZaslal: ne duben 29, 2007 12:57 pm    Předmět: Citovat

Tak už vím jak je to s tlakem toho čerpadla. Napsal jsem přímo do Bosche a odpovědělí že tlak našich podávaček je 150kPa což je 1,5barů. akže ta podávačka z Polska je ok a za necelích 1500 jako rezerva do kufru kdyby náhodou myslím stačí.

Otázka je pětře, jestli právě nemáš také tuhle levnou podávačku, je od výrobce MTM.
_________________
* Xantia 2.0HDi 80kW LUCIFER *

****** ******
*** Diag - Lexia3/PP2000 ****
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vytacyt



Založen: 30.1.2007
Příspěvky: 232
Bydliště: Pluhův Žďár

PříspěvekZaslal: po duben 30, 2007 9:44 am    Předmět: Citovat

Petr65 napsal:
Spotřeba - něco kolem 5 litrů, jezdím tak 1100 až 1200 a a pak tankuju. Měřák opravdu není nejpřesnější. Kontrolka, ale svítí zřejmě včas, Protože víc jak 60 litrů (a to nacpu co to dá) se tam nevleze. Nádrž má 65 litrů, kolik potrubí nevím ( 2-3 litry) ? Ono to hodně bude o noze na plynu a brzdě. Mám rád rychlou jízdu, ale ne typu závodník. Nakonec tohle auto slouží hlavně pohodě. Cool Rezerva se tuším rozsvěcuje při zůstatku asi 6-8 litrů (mám pocit, že je to v manuálu přesně). Ale beru to s rezervou. Na staré Xantii 1,9TD jsem na kontrolku jednou najel 90km a vyšlo to. Na současném HDi jsem přes 70km nešel.


Vcera jsem tankoval a dal jsem presne 60litru do nadrze a jeste to nebylo uplne plny a na palivoneru mi jeste nesvitila rezerva...Uz jsem tam myslim nacpal i 70litru,ale to jsem tam nemel skoro vubec nic.Ted jezdim cca za 5,6/100km.Zacal jsem to znovu merit,tak jsem zvedavy,co mi ted ukaze..Jinak na rezervu jsem myslim uz taky najel neco kolem 100km.Pak uz se fakt bojim bojim Cool
_________________
Xantypa 2,0HDI(80kW)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Václav



Založen: 19.12.2006
Příspěvky: 97
Bydliště: Třebíč

PříspěvekZaslal: st květen 02, 2007 5:54 am    Předmět: Citovat

Ahoj xantiaku, prosím zašli mi adresu na ty poláky, asi to průbnu. Moje čerpadlo semtam zachrastí, tak pro jistotu. Jo a jeto jen motorek nebo komplet se sacím košem nebo co tam je. Čerpadlo co tam mám je také origoš Bosch-cechoslovakia. Auti pochází s Německa. Tak to bude asi šuma fuk. Dík Václav. vaclav.forman@mirovka.net
_________________
X. II. 1999 Break Exclusiv 2.0 HDi 97kW, Hydractive II, Komforty od I.F.H.S.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
sgt



Založen: 12.3.2007
Příspěvky: 270
Bydliště: Skalité, SK

PříspěvekZaslal: st květen 02, 2007 7:24 am    Předmět: Citovat

vytacyt napsal:
Petr65 napsal:
Spotřeba - něco kolem 5 litrů, jezdím tak 1100 až 1200 a a pak tankuju. Měřák opravdu není nejpřesnější. Kontrolka, ale svítí zřejmě včas, Protože víc jak 60 litrů (a to nacpu co to dá) se tam nevleze. Nádrž má 65 litrů, kolik potrubí nevím ( 2-3 litry) ? Ono to hodně bude o noze na plynu a brzdě. Mám rád rychlou jízdu, ale ne typu závodník. Nakonec tohle auto slouží hlavně pohodě. Cool Rezerva se tuším rozsvěcuje při zůstatku asi 6-8 litrů (mám pocit, že je to v manuálu přesně). Ale beru to s rezervou. Na staré Xantii 1,9TD jsem na kontrolku jednou najel 90km a vyšlo to. Na současném HDi jsem přes 70km nešel.


Vcera jsem tankoval a dal jsem presne 60litru do nadrze a jeste to nebylo uplne plny a na palivoneru mi jeste nesvitila rezerva...Uz jsem tam myslim nacpal i 70litru,ale to jsem tam nemel skoro vubec nic.Ted jezdim cca za 5,6/100km.Zacal jsem to znovu merit,tak jsem zvedavy,co mi ted ukaze..Jinak na rezervu jsem myslim uz taky najel neco kolem 100km.Pak uz se fakt bojim bojim Cool


Mám odskúšané, že ako sa rozsvieti kontrolka rezervy, v pohode najazdím 100km a do nádrže po vycvaknutie pištole 60l. Rezerva musí pod¾a mòa vystači na 150km (moje maximum 130km).
_________________
C5 Tourer 2.0 HDi 143k Exclusive
Xantia Break 2.0 HDi 66kW Plaisir
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
xantiak



Založen: 28.3.2007
Příspěvky: 462
Bydliště: Olomouc

PříspěvekZaslal: st květen 02, 2007 10:12 am    Předmět: Citovat

Hoši takže to vypadá, že pro ty podávačky pojedu osobně. Akceptují platbu jen přes PayPal a není to zrovna nejlevnější.

Od baráku to mám zhruba 215km čili obě cesty s popojížděním a hledáním bych řek do 450km. Zatím jsem tři co si tohle čerpadlo koupíme jako rezervu kdyby náhodou. Cena čerpadla je 185 zlotých, čili kolem 1450,-Kč plus dopravné a na tom by jsme se právě podělili. Poštovné po ČR by si pak hradil každý sám.

Jedná se o tohle čerpadlo:

http://www.pompy.net/sklep,2130,,,03,,pl-pln,296043,0.html

Kdyby měl někdo zájem a píše na: Xantiak@seznam.cz
_________________
* Xantia 2.0HDi 80kW LUCIFER *

****** ******
*** Diag - Lexia3/PP2000 ****
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vytacyt



Založen: 30.1.2007
Příspěvky: 232
Bydliště: Pluhův Žďár

PříspěvekZaslal: st květen 02, 2007 10:38 am    Předmět: Citovat

xantiak napsal:
Hoši takže to vypadá, že pro ty podávačky pojedu osobně. Akceptují platbu jen přes PayPal a není to zrovna nejlevnější.

Od baráku to mám zhruba 215km čili obě cesty s popojížděním a hledáním bych řek do 450km. Zatím jsem tři co si tohle čerpadlo koupíme jako rezervu kdyby náhodou. Cena čerpadla je 185 zlotých, čili kolem 1450,-Kč plus dopravné a na tom by jsme se právě podělili. Poštovné po ČR by si pak hradil každý sám.

Jedná se o tohle čerpadlo:

http://www.pompy.net/sklep,2130,,,03,,pl-pln,296043,0.html

Kdyby měl někdo zájem a píše na: Xantiak@seznam.cz


To je krasna cena,zeptam se tady kluku,jestli by ho nechteli.Kdy tam cca pojedes??Hele na obrazku vypada uplne jinak,nez kdyz jsem ho menil ja koupene od Boba.Pujde tam vubec Cool ???
_________________
Xantypa 2,0HDI(80kW)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
xantiak



Založen: 28.3.2007
Příspěvky: 462
Bydliště: Olomouc

PříspěvekZaslal: st květen 02, 2007 12:24 pm    Předmět: Citovat

No právě cena je perfektní a jako náhradní na to aby Tě auto nenechalo někde stát vůli čerpadlu stačí určitě. Odvážnější můžou jezdit dokud pojede.

Na obrázku vypadá stejně jako tam mám já, záleží jakej typ tam máš od jakého výrobce a jaký part number. To je napsáno v tom odkazu je to u mě: 0580303004

Takže pasovat tam musí.

Ale možná jsi tam měl jiné. Chce to přečíst na stávající podávačce co tam je za číslo.
_________________
* Xantia 2.0HDi 80kW LUCIFER *

****** ******
*** Diag - Lexia3/PP2000 ****
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Xantiaclub :: Xantia - Xantia kombi archiv Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2
Strana 2 z 2

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com - Glass Template Created by DoubleJ(Jan Jaap)