Xantiaclub - Vše co jste chtěli vědět, ale báli jste se zeptat

Obsah fóra Xantiaclub
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Hučení zadní nápravy
Jdi na stránku Předchozí  1, 2
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Xantiaclub :: Xantia - Xantia kombi archiv
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
dzejpi



Založen: 13.3.2007
Příspěvky: 89

PříspěvekZaslal: st duben 09, 2008 7:58 pm    Předmět: Citovat

Pavel B. napsal:
dzejpi napsal:
Já myslím, že vůli nepocítíš. To ložisko, respektive ložiska jsou široký jako sviò, neumím si představit jak zrychtovaný by musely bejt. Mě to hučelo tak že jsem cítil jak mi rezonuje kastle, ale žádnou vůli jsem nepozoroval. ale když jsem to zvednul a rychle s tím zatočil tak to bylo naprosto jasně slyšet. a taky bylo cítit jak to drhne. Po výměně to chodí jako na vzduchovým polštářku.


A které to bylo kolo?Zadní?Já s tím točím a sebemenší drhnutí necítím.Ale taky do rezonance kastle to má daleko.Jen nepříjemně hučí.



To je mi dost divný, protože po výměně jsem cítil i rozdíl od toho druhého, které nehučí. Ale je na něm znát že nejde tak hladce jako to nové. Mno ale ona je to trošku loterie s těmi ložisky. Ale servisák mě kdysi varoval a na ty ložiska moc nespěchám, že se to často jen tak tváří a problém je jinde. Ale jak to stopro odhalit neporadil. Tak přeju a se trefíš.
_________________
Citroen Xantia 2, 1.8 16V, 1999
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
MíraCB



Založen: 25.11.2006
Příspěvky: 397
Bydliště: České Budějovice

PříspěvekZaslal: st duben 09, 2008 8:18 pm    Předmět: Citovat

Zvednout auto a zatočit kolem. Nejlépe je, pokud ještě alespoò roztáhneš destičky, na zadku to jde v pohodě, nemusíš je ani vyndavat. Za tu chvíli práce to určitě stojí, než si potom drbat hlavu, že jsi vyměnil jiný ložisko.
http://www.xantiaclub.cz/view.php?nazevclanku=&cisloclanku=2004072701
máš tam i fotku, jak vypadá požkození ložiska.

MíraCB
_________________
Xantia II. Break, 1,9 TD
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hofíno



Založen: 5.3.2008
Příspěvky: 55
Bydliště: Český Krumlov

PříspěvekZaslal: st duben 09, 2008 9:37 pm    Předmět: Citovat

Přesně jak říká Míra zvednout a rychle každý kolo roztočit rukou a to vadný bejvá slyšet-má jinej zvuk než ostatní.
_________________
Xantia 2,0 HDI exclusiv 12/98 109 šemíků
Moc prima kočár
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Pavel B.



Založen: 29.1.2008
Příspěvky: 29
Bydliště: Havířov

PříspěvekZaslal: út duben 15, 2008 3:49 pm    Předmět: Citovat

Ahoj.Tak levé zadni ložisko vyměněno a je ticho po pěšině.Ale to pravé už taky čeká na výměnu.Jinak díky za pomoc.
_________________
Pája,Citroen Xantia 1,9td break
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Xantiaclub :: Xantia - Xantia kombi archiv Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2
Strana 2 z 2

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com - Glass Template Created by DoubleJ(Jan Jaap)