Xantiaclub - Vše co jste chtěli vědět, ale báli jste se zeptat

Obsah fóra Xantiaclub
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Vrzání při zatáčení

 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Xantiaclub :: Xantia - Xantia kombi archiv
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
AJM



Založen: 8.1.2007
Příspěvky: 194
Bydliště: Třeboň

PříspěvekZaslal: út březen 11, 2008 4:14 pm    Předmět: Vrzání při zatáčení Citovat

Zdar, při otáčení volantem mi někde něco vrže,jako by se o něco třela guma...Slyšet je to venku i uvnitř,není to servo(klasický zvuk přepouštění kapaliny),ani pneu...Nemáte někdo zkušenost,čímto?
_________________
Xantia I 18i 8V SX Break Athena 97´pack elecricité, pack froid, pack cuir, pack bois
Xantia I 18i 16V VSX pack electricité, pack froid 97´
Xantia I 18i 8V SX 94´
Xantia II 18i 16V SX pack visibilité, pack look, pack electricité, pack bois 99´
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
yoshimato



Založen: 27.12.2006
Příspěvky: 27
Bydliště: Piestany

PříspěvekZaslal: út březen 11, 2008 4:48 pm    Předmět: Citovat

Mám ten istý problém. Ale občas je to poču a občas nie. Zatia¾ to neriešim, ale keby som vedel ako, tak by som riešil Rolling Eyes . No dúfám že to nie je nič vážne Mad . Tak snáď už to niekto múdrejší riešil a poradí Razz . Zatia¾ húpaniu zdar. Wink
_________________
Xantia Break X1 1.9 Td/97
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
JiRaY



Založen: 26.4.2007
Příspěvky: 1227
Bydliště: Praha,ale jinak bydlím v Xantii:-)

PříspěvekZaslal: út březen 11, 2008 7:52 pm    Předmět: Citovat

No,tak u naseho HDi to dela manzeta uvnitr v kabine nad pedalama-staci aby pres noc trochu prituhlo,a uz mi to vrze-takovej gumovej zvon,co těsní tyč řízení vevnitř v kabině-stříkl jsem WD 40,ale začalo asi po 14 dnech zase,a přestalo to když se oteplilo,asi budes mi t podobnej problem-necim to namasti,a pak dej vedet,jestli to bylo ono Wink
_________________
Citroen Xantia TurboD 96"
Citroen Xantia 2.0 HDI Exclusive 109k 99"
Citroen BX TurboD 92",voňafka:-)
HDi-Hodně dobrá investice Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
maty Pce



Založen: 24.12.2006
Příspěvky: 12

PříspěvekZaslal: út březen 11, 2008 8:36 pm    Předmět: Citovat

Ve vlastním zájmu nepoužívejte WD40 na místa, kde je guma!!! Ta potom strácí svou pružnost a také jí velmi úspěšně naleptává. Sám jsem se před několika lety spálil a můj omyl mě stál poměrně velké finanční prostředky a několik dní práce. Je lepší použít na gumu silikon, glicerin, či podobné věci, co gumu nenaleptávají a nebo ve stavu nouze lehce i české MD. Je to jen dobrá rada, je na každém z Vás jak s ní naložíte. Wink
_________________
X2 HDI break, 1/00 exculsive, hydroaktiv
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
MíraCB



Založen: 25.11.2006
Příspěvky: 397
Bydliště: České Budějovice

PříspěvekZaslal: so březen 15, 2008 9:40 pm    Předmět: Citovat

Jirko, mám podobný problém, už se s tím trápím asi tak dva měsíce. Zatím bez výsledku. Jediný, co jsem zatím nerozebral je horní uložení pístnice, to mě ještě čeká. Už jsem zkusil rozhýbat a namazat oba klouby na řízení, gumovou průchodku v kabině jsem namazal, prohlédl všechny kuláky na nápravě (na řízení i na rameni), kosti, prostě nic.
Rád bych to někdy porovnal, jestli je to podobný zvuk.

MíraCB
_________________
Xantia II. Break, 1,9 TD
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Xantiaclub :: Xantia - Xantia kombi archiv Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com - Glass Template Created by DoubleJ(Jan Jaap)