Xantiaclub - Vše co jste chtěli vědět, ale báli jste se zeptat

Obsah fóra Xantiaclub
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Dojezdy oken
Jdi na stránku Předchozí  1, 2
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Xantiaclub :: Auto - Elektro
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
MíraCB



Založen: 25.11.2006
Příspěvky: 397
Bydliště: České Budějovice

PříspěvekZaslal: so březen 08, 2008 7:08 pm    Předmět: Citovat

Studna napsal:
Takže Míro..jestli to dobře chápu-jestliže nevyměním motorek v řidičových dveří,ve kterých mám jako v jediných dojezd, za ten,který je bez dojezdu,tak to prostě nezapojím,resp zapojím,ale budou mi fungovat jen 3 okna?

A jestli to tak je-je to jen tvůj názor,nebo to prostě opravdu nejde jinak,než vyměnit ten motor za obyč bez dojezdu?


Já jsem na jinou možnost, než výměnu motoru, nepřišel. Snad se ti ozve někdo jiný, kdo tohle vyřešil.

Když zapojíš jenom tři motory, tak to asi moc fungovat nebude, protože zavření oken je postupně, vždy po zavření jednoho okna se začne zavírat další. Zavírání je hlídané proudově. Znamená to, že po zavření třetího okna pustí jednotka proud do posledního - nezapojeného okna. Netuším, co to udělá.

MíraCB
_________________
Xantia II. Break, 1,9 TD
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Xantiaclub :: Auto - Elektro Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2
Strana 2 z 2

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com - Glass Template Created by DoubleJ(Jan Jaap)