Xantiaclub - Vše co jste chtěli vědět, ale báli jste se zeptat

Obsah fóra Xantiaclub
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Vyblikání chyb z ŘJ

 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Xantiaclub :: Auto - Elektro
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
v.oulice



Založen: 1.3.2008
Příspěvky: 6

PříspěvekZaslal: so březen 01, 2008 6:32 am    Předmět: Vyblikání chyb z ØJ Citovat

Zdravím. Už se někomu z Vás podařilo vyblikat chyby z řídících jednotek Xantie ?
Na XM (Y3) to funguje bez problému, ale já potřeboval vyblikat X1 r.v. 1994 a jediné, co se mi podařilo, byl zřejmě hydroaktiv na pinu E2. Jinak na C1 apod nic. Zkoušel jsem ruzné kombinace, ale bezvýsledně.
Díky za případné info...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Frenk



Založen: 10.12.2006
Příspěvky: 122
Bydliště: Kněževes u Rakovníka

PříspěvekZaslal: so březen 01, 2008 10:29 am    Předmět: Citovat

Zdravim. Co takhle dodat trochu vice informaci o aute? Zkus se podivat na http://frank.webpark.cz Frenk
_________________
Xantia Break 1.8/8/LFZ/Ecu MM/AirBag/ABS/PP/LPG/ET15/15"/zelena/26.7.1995
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
v.oulice



Založen: 1.3.2008
Příspěvky: 6

PříspěvekZaslal: so březen 01, 2008 11:33 am    Předmět: Citovat

A jake informace mas na mysli ? Napsal jsem ... X1, rv 1994, konektor IPCP. A nemyslim, ze by udaj 2.0i 16V 110 kW mel nejaky vyznam, protoze dle popisu ala Frenk to by melo byt univerzalni. A tak, jak to ma popsano, to proste nejde. Ten sam problem mi rikal znamy, kteremu jsem "blikatko" delal, ze taky Xantii nevyblikal ... jen to jedno...hydroactiv. A Frenk nema pravdu ani v zapojeni 30-PIN konektoru. Konkretne mu tam chybu PIN E2, kde je prave proti zemi moznost vyblikat ten Hydroactiv.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Henry



Založen: 16.9.2007
Příspěvky: 394
Bydliště: Hradec Králové

PříspěvekZaslal: so březen 01, 2008 6:49 pm    Předmět: Citovat

Můžu tě uklidnit u 1,6 r.v.96 jde vyblikat všechno včetně testů akčních členů. Stačí k tomu kus drátu a blikání čteš na "kontrolce motoru".
_________________
XI 1.9TD BREAK 1996, klima, KOMFORTi
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
v.oulice



Založen: 1.3.2008
Příspěvky: 6

PříspěvekZaslal: so březen 01, 2008 10:17 pm    Předmět: Citovat

To Henry ... tak bych byl moc rad, kdyby jsi mi nejak poslal navod, jak to delas ... opravdu by mi to pomohlo.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Frenk



Založen: 10.12.2006
Příspěvky: 122
Bydliště: Kněževes u Rakovníka

PříspěvekZaslal: so březen 01, 2008 10:23 pm    Předmět: Citovat

Zdravim. V roce 1994 se vyrabely 1.6/1.8/1.9D/1.9TD/2.0/2.0-16V. Ridici jednotky byly Magnetti Marelli nebo Bosch. Informacemi jsem myslel prave objem, ventily, typ motoru (u 2.0/16V je to treba RFT nebo RFY).
Konkretne tvoje motorizace je RFT a ridici jednotka Bosch MP3.2. Kdyby jsi poradne cetl, tak najdes, ze moje podklady se tykaji jednotky MM a ne Bosch. Pro vyblikani chyb by se mel uzemnovat pin C2 (bez zaruky)(u MM je to C1). A Pin E2 tam neni z toho duvodu, ze proste Hydractiv v Xantii nemam Wink Frenk
_________________
Xantia Break 1.8/8/LFZ/Ecu MM/AirBag/ABS/PP/LPG/ET15/15"/zelena/26.7.1995


Naposledy upravil Frenk dne čt duben 03, 2008 7:51 am, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
v.oulice



Založen: 1.3.2008
Příspěvky: 6

PříspěvekZaslal: so březen 01, 2008 11:43 pm    Předmět: Citovat

To Frenk ... ano, je to RFT ... RJ nevim....nekoukal jsem se. Pouzivam blikatko zapojene podle tveho navodu (2.varianta..."nebo"). Muzes tedy muj prispevek brat jako informaci o tom, ze v tomto pripade to nefunguje. C2 jsem samozrejme take zkousel ... zkousel jsem prakticky vsechny vyjma A1,A2. Takze zadne ECU motoru, ABS, (digiklimu nemam) ... jen na E2 hydroaktiv.
Bohuzel ... tohle muj problem neresi.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Frenk



Založen: 10.12.2006
Příspěvky: 122
Bydliště: Kněževes u Rakovníka

PříspěvekZaslal: ne březen 02, 2008 12:10 am    Předmět: Citovat

Otazkou je, jestli jednotky Bosch jdou vyblikat? Tuhle zkusenost nemam. A jestli jsou piny v poradku? Nezkousel jsi nekdy diagnostiku? Frenk
_________________
Xantia Break 1.8/8/LFZ/Ecu MM/AirBag/ABS/PP/LPG/ET15/15"/zelena/26.7.1995
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Henry



Založen: 16.9.2007
Příspěvky: 394
Bydliště: Hradec Králové

PříspěvekZaslal: ne březen 02, 2008 10:29 am    Předmět: Citovat

v.oulice napsal:
To Henry ... tak bych byl moc rad, kdyby jsi mi nejak poslal navod, jak to delas ... opravdu by mi to pomohlo.

Problém je v tom, že já mám MM a způsobem "podle Frenka" to jde vyblikat. Blikal jsem Motronic M2.8 v OPELu OMEGA a taky bez problémů. Postup je stejný jenom nepoužívám "udělátka", ale drátem spojím K-line na kostru a čtu blikáním kontrolky motoru. Zatím blikalo všechno co jsem potřeboval.
P.S. Auta r.v. 89 až 98 Wink
_________________
XI 1.9TD BREAK 1996, klima, KOMFORTi
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Xantiaclub :: Auto - Elektro Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com - Glass Template Created by DoubleJ(Jan Jaap)