Xantiaclub - Vše co jste chtěli vědět, ale báli jste se zeptat

Obsah fóra Xantiaclub
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Kryt ovládání topení

 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Xantiaclub :: Xantia - Xantia kombi archiv
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
greenmaster



Založen: 27.1.2007
Příspěvky: 22

PříspěvekZaslal: pá březen 02, 2007 3:54 pm    Předmět: Kryt ovládání topení Citovat

zdarec. prosím jen o malou radu. Chtěl jsem vyměnit žárovky pod ovládáním topení (dle návodu z fora) ale bohužel se mi nepodařilo vycvaknout ten plastový kryt, který je mezi rádiem a ovladaci ventilace. podařilo se mi nalomit jedno vroubkovaný "něco", tak jsem se na to radši vyprd a nechám si poradit....Dík moc
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Buchta



Založen: 26.11.2006
Příspěvky: 868
Bydliště: Praha 3

PříspěvekZaslal: pá březen 02, 2007 6:54 pm    Předmět: Citovat

Mno já mám výměnu za sebou, lae tip žádnej nemám, jak ti poradit, musíš prostě skouknout jak to tam drží, mě to šlo taky blbě, ale dokazal sem to. Chce to tenkej šroubováček na vycvaknutí zajišovacích zobáčků těch krytů. Držím palec.
_________________
X2 Break 1,8i 16V, B.J. 1998, KOMFORTi
červená je červená Smile i dyš už to není co to bejvalo, číňani krpatý Sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
lewkins



Založen: 7.12.2006
Příspěvky: 390
Bydliště: Teplice

PříspěvekZaslal: pá březen 02, 2007 10:50 pm    Předmět: Citovat

Nemely by to drzet dva srouby ze spodu, ktery jsou videt po vysunuti popelniku?? Pak uz by to melo jit lehce...pokud to tam nekdo neprilepil...
_________________
Xantia 2.0HDI 80kW 6,2l/100km
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Buchta



Založen: 26.11.2006
Příspěvky: 868
Bydliště: Praha 3

PříspěvekZaslal: pá březen 02, 2007 11:01 pm    Předmět: Citovat

lewkins napsal:
Nemely by to drzet dva srouby ze spodu, ktery jsou videt po vysunuti popelniku?? Pak uz by to melo jit lehce...pokud to tam nekdo neprilepil...

Jo rámeček, hej? Pravda.
_________________
X2 Break 1,8i 16V, B.J. 1998, KOMFORTi
červená je červená Smile i dyš už to není co to bejvalo, číňani krpatý Sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
lewkins



Založen: 7.12.2006
Příspěvky: 390
Bydliště: Teplice

PříspěvekZaslal: so březen 03, 2007 10:08 am    Předmět: Citovat

...omlouvam se...nejak jsem myslel na pul... Uz jsem u toho asi spal... Embarassed

ALIENE...kde jsi??? Pojd si do me rejpnout, ze zase placam nesmysly...
Neeee!!! To byl jen pokus o vtip...znovu sorry, tentokrat Alienovi za my rejpani.
Jsem zářnym dukazem toho, ze se zmyli kazdej(ne ze bych byl ucenej...), prestoze jsem to rozdelaval snad stokrat...
_________________
Xantia 2.0HDI 80kW 6,2l/100km
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Vašek



Založen: 27.11.2006
Příspěvky: 6
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: po březen 05, 2007 7:57 am    Předmět: Re: Kryt ovládání topení Citovat

greenmaster napsal:
zdarec. prosím jen o malou radu. Chtěl jsem vyměnit žárovky pod ovládáním topení (dle návodu z fora) ale bohužel se mi nepodařilo vycvaknout ten plastový kryt, který je mezi rádiem a ovladaci ventilace. podařilo se mi nalomit jedno vroubkovaný "něco", tak jsem se na to radši vyprd a nechám si poradit....Dík moc




Musíš povolit dva šrouby na horní hraně v popelníku (torx 20). Pak to jde normálně vytáknout nejdřív odspodu. Nahoře jsou jsou takový plastový očka, který se snadno uloměj. Pak se zase musí povolit torxy a panel vysunout.
_______________
XANTIA 2.1 TD break
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
greenmaster



Založen: 27.1.2007
Příspěvky: 22

PříspěvekZaslal: po březen 05, 2007 9:12 pm    Předmět: Citovat

Jak se dostat k samotnému regulátoru topení už vím. Nepodařilo se mi však dostat pod horní plastové víko k žárovičkám. Zkusím to vyfotit a ukázat názorně v čem je problém...zatim dik
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
MíraCB



Založen: 25.11.2006
Příspěvky: 397
Bydliště: České Budějovice

PříspěvekZaslal: čt březen 08, 2007 8:31 pm    Předmět: Citovat

Ten kryt je jenom z boku zacvaknutý. V prostředku nadzvednout šroubovákem a vyndat ven.
MíraCB
_________________
Xantia II. Break, 1,9 TD
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Xantiaclub :: Xantia - Xantia kombi archiv Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com - Glass Template Created by DoubleJ(Jan Jaap)