Xantiaclub - Vše co jste chtěli vědět, ale báli jste se zeptat

Obsah fóra Xantiaclub
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Kde sehnat cafliky na pridelani bocni listy

 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Xantiaclub :: Xantia - Xantia kombi archiv
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Neuron



Založen: 14.8.2007
Příspěvky: 24

PříspěvekZaslal: ne únor 24, 2008 12:07 pm    Předmět: Kde sehnat cafliky na pridelani bocni listy Citovat

Ahoj,

vcera mi pri otvirani dveri upadla bocni lista. Vypada to ze drzi pomoci nejakejch umelohmotnejch spojek, ktery byly vsechny vylamany. Meli byste prosim nejakej tip kde tyhle spojky sehnat ?

Diky

Neuron
_________________
X2 2.0 HDI 80kW '99
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Torek



Založen: 6.12.2006
Příspěvky: 241
Bydliště: Semily

PříspěvekZaslal: ne únor 24, 2008 12:12 pm    Předmět: copliky na boční lištu Citovat

Ahoj ty caplíky jsou z umělé hmoty a podle roku výroby buď černé nebo bílé a dají se sehnat v servise citroen nebo u firmy zabývající se dovozem náhradních dílů a stojí asi 120 Kč ..též jsem je kupoval.Toerk
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail MSN Messenger
Neuron



Založen: 14.8.2007
Příspěvky: 24

PříspěvekZaslal: ne únor 24, 2008 12:51 pm    Předmět: Citovat

Ja tam mam cerne. Doufam ze to neni 120Kc jeden, protoze je jich tam sest nebo vic ... Diky za info

--
neuron
_________________
X2 2.0 HDI 80kW '99
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Pavel56



Založen: 16.2.2007
Příspěvky: 256
Bydliště: Jindřichův Hradec

PříspěvekZaslal: ne únor 24, 2008 1:12 pm    Předmět: Citovat

Neuron napsal:
Ja tam mam cerne. Doufam ze to neni 120Kc jeden, protoze je jich tam sest nebo vic ... Diky za info neuron

Ja bych tomu i veril, kdysi jsem kupoval cafliky na horni tapcirunk dveri Fiata (origos nebyly, ale stejne jsou na pazoutu tusim 306) 60/ks Potrebovla jsem jich 5......
_________________
X1 1.9TD liftback
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Torek



Založen: 6.12.2006
Příspěvky: 241
Bydliště: Semily

PříspěvekZaslal: ne únor 24, 2008 2:43 pm    Předmět: caplíky Citovat

Ne za jeden ,ale je jich tam asi 50kusů .Torek
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail MSN Messenger
petr h



Založen: 25.1.2008
Příspěvky: 191
Bydliště: teplice

PříspěvekZaslal: ne únor 24, 2008 8:33 pm    Předmět: cafliky Citovat

měl jsem tam taky ty černý ale v citroenu jsem koupil bílí rozdíl je v tom že ty černý mají ještě v karoserii takovou gumičku a ty bílí ne.Dokonce jsem je opakovaně sundaval a pořád drží.Pokud si dobře pamatuju tak stál jeden asi kolem 10kč.Dají se sehnat i v obchodech kde prodávají druhovýrobu Autokeli HStuning corekt atd.
_________________
xantia rv.93 1.8i \babička\
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Josef 2.



Založen: 9.9.2007
Příspěvky: 1647
Bydliště: Míškovice u Holešova

PříspěvekZaslal: ne únor 24, 2008 9:43 pm    Předmět: Citovat

Já to zase viděl naopak-bílé do prezervativu a černé do holé díry, koupené v citroenu, kus kolem 3.50 Kč
_________________
Já se z toho zblázním....
Ford Galaxy 1.9Tdi, 6.76543210000111
Xa HDi kombi exclusive 5.99999999999
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Pavel M.



Založen: 27.11.2006
Příspěvky: 26
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: po únor 25, 2008 2:46 pm    Předmět: Citovat

Přesně tak, minulý týden jsem je kupoval v Brně v Citroenu za 4,- Kč kus. Měli je skladem.
_________________
X2 1.8i/16V, 1998
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Xantiaclub :: Xantia - Xantia kombi archiv Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com - Glass Template Created by DoubleJ(Jan Jaap)