Xantiaclub - Vše co jste chtěli vědět, ale báli jste se zeptat

Obsah fóra Xantiaclub
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Xantia 2,1TD

 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Xantiaclub :: Moje příští auto
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
misak-plysak



Založen: 15.4.2007
Příspěvky: 206
Bydliště: Vlašim

PříspěvekZaslal: st únor 20, 2008 4:36 pm    Předmět: Xantia 2,1TD Citovat

Ahoj. Tak jsem tady zase po dlouhý době Very Happy

Chtěl bych poprosit o radu.. Chci koupit Xantii 2,1TD kombi, VSX, rv. 1996, najeto cca 360,000km, žádný problémy s tim nejsou, když se tam náhodou něco stane, tak tam dává jen originál Citroen díly, hydraulika pravidelně kontrolovaná, super stav... Mám možnost jí koupit za 50,000Kč. Co na tu cenu řikáte? Mám to vzít? Je to od známýho, tak že vim že je fakt super. Byl sem s ní i na XV5 s X-Tunerem... Poraďte prosim..

http://www.xantiaclub.cz/gallery.php?modul=gallery&akce=galerie_ukaz&galerie_id=350

Moc obrázků tam neni, ale to jen tak pro info jak vypadá... Předem moc díky.
_________________
XANTIA HDi Break Hydractive Exclusive - Xantie roku 2010
XANTIA 2.1TD Break Hydractive 136PS - mrtvá... Crying or Very sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail MSN Messenger
Josef 2.



Založen: 9.9.2007
Příspěvky: 1647
Bydliště: Míškovice u Holešova

PříspěvekZaslal: st únor 20, 2008 5:10 pm    Předmět: Citovat

Hydrauliku a kastli nechám na tobě, jinak epic a hlava jsou dvě věci které jsou na 2.1 trochu choulostivější, ale to může odejít i při méně najetých Km. Jinak po mechanické stránce je motor téměř nesmrtelný. (pokud má olej) Wink Jen si poslechni po zahřátí jestli moc nehrčí převodovka na volnoběh, Některé hrčí moc a jsou na GO. Jinak je lepší na delší trasy ohledně delšího zahřívání v zimním období, než na tzv. hrkačky. O čerpadle jsme toho tady probrali mraky a do hlavy nevidíš.
Sám mám na 2.1Td najeto 276 000 a nevidím v najetých km problém, předtím jsem měl tento motor v XM a ten měl těch km daleko přez 500 000 ,olej tak 1/2 litru na 10 000 km, ale měl ještě normální čerpadlo. Jinak cena je velmi slušná, osobně bych se toho nebál.
Hlavně aby fungovala kontrolka vstřikování, někdo ji má při závadě čerpadla odpojenou aby pořád nesvítila Exclamation a samozřejmě netlakovala voda.
_________________
Já se z toho zblázním....
Ford Galaxy 1.9Tdi, 6.76543210000111
Xa HDi kombi exclusive 5.99999999999
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
misak-plysak



Založen: 15.4.2007
Příspěvky: 206
Bydliště: Vlašim

PříspěvekZaslal: st únor 20, 2008 5:24 pm    Předmět: Citovat

Tak to jsi mě docela potěšil Smile Čerpadlo tam bylo už dělaný a hlava.. Jak řikáš, do ní nevidíš.. Ale jako nehoní jí, právě že jí docela dost šetří. Nebo ne docela dost, ale jezdí skoro denně trasu Benešov - Praha po dálnici. Tak že žudlání 120km/h kůli spotřebě atd.. To že je spíš na delší cesty, to vim.. Já mám ještě Fáčko, tak že to bych si taky nechal a jezdil s nim jen tak po městě když bych potřeboval.. Jinak převodovka, že by chrastila na volnoběh, to sem si nevšim, tak že asi ne. Taky sem s tim totiž už "pár" kilometrů najel.. Motor je hlučnej akorát když ho nastartuju a je studenej. Tak se chvilku zahřívá. Ale to je normální, že pak trochu ztichne. A olej tam je samozřejmě TOTAL. Ale mám ještě jeden dotaz. Snad to tady ještě nikdo nepsal, nehledal jsem to... Jak vypadá ta kontrolka vstřikování?

Tobě děkuju za radu. Jinak pište klidně i ostatní, rád se poučim Smile
_________________
XANTIA HDi Break Hydractive Exclusive - Xantie roku 2010
XANTIA 2.1TD Break Hydractive 136PS - mrtvá... Crying or Very sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail MSN Messenger
šedivák



Založen: 29.11.2006
Příspěvky: 48
Bydliště: N. Borek

PříspěvekZaslal: st únor 20, 2008 6:42 pm    Předmět: Citovat

jenom motor, čerpadlo a převodovka mají sami o sobě hodnotu 50000 Laughing
_________________
X1 2.1TD BREAK
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Xantiaclub :: Moje příští auto Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com - Glass Template Created by DoubleJ(Jan Jaap)