Xantiaclub - Vše co jste chtěli vědět, ale báli jste se zeptat

Obsah fóra Xantiaclub
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Blbne něco v hydraulice

 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Xantiaclub :: Xantia - Xantia kombi archiv
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
LHM



Založen: 26.11.2006
Příspěvky: 61
Bydliště: SLANÝ

PříspěvekZaslal: so září 01, 2007 8:14 pm    Předmět: Blbne něco v hydraulice Citovat

Zdar . Mám dotaz. Už několikrát se mi stalo že když prudce zastavím a auto se propéruje a začne se srovnávat ,tak se ozve cvaknutí ( asi z regulátoru tlaku )a auto nevyjede plynule nahoru,ale strašně rychle vyskočí třebo o pět centimetru ? Je to jako když se tam najednou dostane vysokej tlak ? Nedělá to pravidelně , ale jen občas ,ale raději to opravim hned než se něco po....Dik za radu
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ondra D



Založen: 6.7.2007
Příspěvky: 29
Bydliště: Hradec Králové 4.patro

PříspěvekZaslal: ne září 02, 2007 7:38 am    Předmět: Citovat

Mě to dělá opačně.Když prudce zastavím tak mám zadek nahoře a pak prudce spadne na původní polohu.
_________________
Xantia 1.9TD 96 zelená metla,klima,ABS
Nissan Sunny II 1.6i kupé 88
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
LHM



Založen: 26.11.2006
Příspěvky: 61
Bydliště: SLANÝ

PříspěvekZaslal: po září 03, 2007 4:56 pm    Předmět: Citovat

Zapoměl jsem upřesnit ,žeto dělá jen předek. dik
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Buchta



Založen: 26.11.2006
Příspěvky: 868
Bydliště: Praha 3

PříspěvekZaslal: po září 03, 2007 5:18 pm    Předmět: Citovat

No klasika, co LHM, jak je stará a v jakým je stavu?
_________________
X2 Break 1,8i 16V, B.J. 1998, KOMFORTi
červená je červená Smile i dyš už to není co to bejvalo, číňani krpatý Sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
LHM



Založen: 26.11.2006
Příspěvky: 61
Bydliště: SLANÝ

PříspěvekZaslal: po září 03, 2007 5:51 pm    Předmět: Citovat

No musim se přiznat že jsem jí ještě neviměnil ? Že by mělo stáří LHM vliv na takové blbosti jako popisuji ? Rozhodně neni krásně zelená ale tmavě zelená , ale bez kalu? Taže asi dám proplach a uvidím co to udělá . Dik
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Buchta



Založen: 26.11.2006
Příspěvky: 868
Bydliště: Praha 3

PříspěvekZaslal: po září 03, 2007 6:26 pm    Předmět: Citovat

LHM napsal:
No musim se přiznat že jsem jí ještě neviměnil ? Že by mělo stáří LHM vliv na takové blbosti jako popisuji ? Rozhodně neni krásně zelená ale tmavě zelená , ale bez kalu? Taže asi dám proplach a uvidím co to udělá . Dik

Shocked blbosti? No stav LHM má právě vliv na tydle blbosti.... Laughing Nevím jak hodně máš LHM zahumusenou, ale já to měl asi jak řikáš ty a nechal sem jí jen vyměnit, bez proplachu...... ale žádný problémy sem s XA neměl.
_________________
X2 Break 1,8i 16V, B.J. 1998, KOMFORTi
červená je červená Smile i dyš už to není co to bejvalo, číňani krpatý Sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
LHM



Založen: 26.11.2006
Příspěvky: 61
Bydliště: SLANÝ

PříspěvekZaslal: pá únor 15, 2008 7:47 pm    Předmět: Citovat

Tak jsem se dnes donutil k výměně LHM . Když už jsem byl pod autem tak jsem vyndal korektory a celý to ovládání s pružinama . Koupil jsem nové kloubky,navařil kuličky na objímku a na to přepákování . Vyčistil jsem koretory a přepákování .Když jsem nastartoval a ručně jsem zatáhl za objímku ,tak jsem čuměl jako kráva . Dřív byla reakce na zatížení zadku cca. 6 až 7 vteřin a ted jsem hupsnul do kufru a reace je téměř okamžitá . Hned to šlo nahoru a jak jsem vystoupil tak to šlo hned dolu Dříve jsem jen vyčistil korektory a nic se nezměnilo . Musím se omluvit za to že jsem vám nevěřil .
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Buchta



Založen: 26.11.2006
Příspěvky: 868
Bydliště: Praha 3

PříspěvekZaslal: pá únor 15, 2008 8:04 pm    Předmět: Citovat

NO tak fajn, hlavně že to máká Exclamation
_________________
X2 Break 1,8i 16V, B.J. 1998, KOMFORTi
červená je červená Smile i dyš už to není co to bejvalo, číňani krpatý Sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
bog-fran



Založen: 8.5.2007
Příspěvky: 184
Bydliště: Most

PříspěvekZaslal: ne únor 17, 2008 9:21 pm    Předmět: Citovat

mě dneska čekalo opravdu překvápko,jedu do práce a po cestě se mi mi bylo jasný že není něco v pořádku s hydraulikou,protože pérování bylo dost tvrdý,jako ve vyšší poloze,nicméně přijel jsem do práce,zamkl auto a šel se převléct,že to pořešim po šichtě.no a když odpoledne přicházim k autu,tak je mi to jasný,auto strašně vysoko,nevim jestli ve vyšší jízní poloze,nebo až v servisní,ale to asi ne,protože to jelo v celku dobře,až na to tvrdý pérování a přitom páčka v nornální jízdní poloze.po nastartování sedlo do normální polohy a všechno bylo jak má být.o něčem takovým jsem ještě neslyšel,co to mohlo způsobit???
_________________
r.v.95 1,9TD - už sešrotovaná
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Xantiaclub :: Xantia - Xantia kombi archiv Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com - Glass Template Created by DoubleJ(Jan Jaap)