Xantiaclub - Vše co jste chtěli vědět, ale báli jste se zeptat

Obsah fóra Xantiaclub
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Venkovní teploměr

 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Xantiaclub :: Auto - Elektro
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
qása



Založen: 18.6.2007
Příspěvky: 5
Bydliště: Sezemice

PříspěvekZaslal: po červen 18, 2007 10:38 pm    Předmět: Venkovní teploměr Citovat

Zdravím, pár měsíců jsem šastným uživatelem XII a kromě všech drobných problému, rozebíraných na klubových stránkách, mi ještě velmi zvláštně ukazuje venkovní teploměr - na baráku mám 4 nad nulou, v autě ukazuje 12, teď za veder ukazuje 37 a to auto není na slunci a je tak 24 Shocked Už jste se s tím někdo setkal? Čidlo v pravém zrcátku vypadá dobře (je neporušené a jinak hezky černé ...). Díky za názory, budou-li.
_________________
Čau Qása
Xantia Combi 1,8 16V Silver Royal (8,9L/100km)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
xantiak



Založen: 28.3.2007
Příspěvky: 462
Bydliště: Olomouc

PříspěvekZaslal: st červen 20, 2007 3:50 pm    Předmět: Citovat

Koukni sem a změř si čidlo podle charakteristiky.

http://sweb.cz/Campione/Charakteristika%20cidla%20teploty%20v%20zrcatku.jpg

Pokud bude čidlo OK tak bych to viděl na přechoďák v konektoru, stačí prostříkat kontoxem.
_________________
* Xantia 2.0HDi 80kW LUCIFER *

****** ******
*** Diag - Lexia3/PP2000 ****
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
qása



Založen: 18.6.2007
Příspěvky: 5
Bydliště: Sezemice

PříspěvekZaslal: čt červen 21, 2007 9:01 pm    Předmět: Citovat

Tabulka príma, díky. Jen ale netuším, kde změřit to čidlo, oba dráty z něj mizí v zrcátku a tam jsem se nikdy nevrtal. Nebo to jde změřit ve dveřích?
Mám geniální knížku "Jak na to?", kde si můžu udělat generálku všeho, co dávám do servisu a věci, jak rozebrat zrcátko, polstrování, schémata tam nejsou - těžké zklamání Sad
_________________
Čau Qása
Xantia Combi 1,8 16V Silver Royal (8,9L/100km)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
xantiak



Založen: 28.3.2007
Příspěvky: 462
Bydliště: Olomouc

PříspěvekZaslal: pá červen 22, 2007 11:48 am    Předmět: Citovat

Konektor je ve dvěřích a já ho měl žlutej. Nebo můžeš sundat lištu kde jsou hodiny a změřit čidlo přímo na konektoru u hodin. Je to PIN č. 5 a 6

Lištu sundáš podle návodu jak vyměnit žárovky v palubovce.
_________________
* Xantia 2.0HDi 80kW LUCIFER *

****** ******
*** Diag - Lexia3/PP2000 ****
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
qása



Založen: 18.6.2007
Příspěvky: 5
Bydliště: Sezemice

PříspěvekZaslal: čt prosinec 06, 2007 10:00 pm    Předmět: Venkovní teploměr Citovat

Díky za support, konektor ve dvdřích byl sic červený, ale podle tabulky jsem se doměřil, že je vadné čidlo a prokecává 8°C. Øešením byla výměna, teď už normálně měřím. Čau Smile
_________________
Čau Qása
Xantia Combi 1,8 16V Silver Royal (8,9L/100km)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
abart



Založen: 1.2.2008
Příspěvky: 10

PříspěvekZaslal: pá únor 01, 2008 2:57 pm    Předmět: Re: Venkovní teploměr Citovat

qása napsal:
Díky za support, konektor ve dvdřích byl sic červený, ale podle tabulky jsem se doměřil, že je vadné čidlo a prokecává 8°C. Øešením byla výměna, teď už normálně měřím. Čau Smile


Mám stejný problém, akorát mi ukazuje asi o 10 stupòů míò, kde si sehnal jiné čidlo? Vrakáč?
_________________
Xantia Break II 1.9TD
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Studna



Založen: 6.10.2007
Příspěvky: 207
Bydliště: Jihlava

PříspěvekZaslal: pá únor 01, 2008 4:20 pm    Předmět: Re: Venkovní teploměr Citovat

abart napsal:
qása napsal:
Díky za support, konektor ve dvdřích byl sic červený, ale podle tabulky jsem se doměřil, že je vadné čidlo a prokecává 8°C. Øešením byla výměna, teď už normálně měřím. Čau Smile


Mám stejný problém, akorát mi ukazuje asi o 10 stupòů míò, kde si sehnal jiné čidlo? Vrakáč?



Seženeš ho u Boba.Je tady na něj odkaz (Automax Hulín /Bobo/)
http://www.xantiaclub.cz/autoservisy.php
Pouze originál,cena 600,-
_________________
Xantia X2 Millésime Break 2,0 HDi 80kW mit bufik
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Xantiaclub :: Auto - Elektro Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com - Glass Template Created by DoubleJ(Jan Jaap)