Xantiaclub - Vše co jste chtěli vědět, ale báli jste se zeptat

Obsah fóra Xantiaclub
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Zaslepky zevnitr do kufru na zadni svetla

 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Xantiaclub :: Xantia - Xantia kombi archiv
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Neuron



Založen: 14.8.2007
Příspěvky: 24

PříspěvekZaslal: čt leden 24, 2008 10:15 pm    Předmět: Zaslepky zevnitr do kufru na zadni svetla Citovat

Ahoj,

nemate nahodou nekdo pobliz prahy takovy ty zaslepky se sundavaj aby se mohlo ke svetlum ? Nechapu jak, ale jednu jsem ztratil Embarassed A nova origo stoji 1600k,- Crying or Very sad

Zdar a silu
_________________
X2 2.0 HDI 80kW '99
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
MíraCB



Založen: 25.11.2006
Příspěvky: 397
Bydliště: České Budějovice

PříspěvekZaslal: čt leden 24, 2008 10:19 pm    Předmět: Citovat

Měl jsem podobný problém, nakonec jsem jí vyrobil z plechu a polepil podobným kobercem, jako je v kufru auta.
Nechápu, proč tohle nedodávají jako náhradní díl.
MíraCB
_________________
Xantia II. Break, 1,9 TD
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Qěcy



Založen: 27.7.2007
Příspěvky: 113

PříspěvekZaslal: pá leden 25, 2008 8:13 pm    Předmět: Citovat

MíraCB napsal:
Měl jsem podobný problém, nakonec jsem jí vyrobil z plechu a polepil podobným kobercem, jako je v kufru auta.
Nechápu, proč tohle nedodávají jako náhradní díl.
MíraCB


Mám obě, ale jedna furt upadává. Budu to muset nějak pořešit Confused
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
JiRaY



Založen: 26.4.2007
Příspěvky: 1227
Bydliště: Praha,ale jinak bydlím v Xantii:-)

PříspěvekZaslal: pá leden 25, 2008 8:33 pm    Předmět: Citovat

Ja bych to vyresil jednoduse-jestli je utrzena a proto upadava,tak tam nasroubuj pant jako je na skrinky do dveri,a pres to to polep kobércem,jak radi mira-mimochodem,dobrej napad Very Happy
No,a jestli se ti akorat otviraj furt,ñam to dela taky,a je to spatnym vystredenim toho panelu na 5tejch dverich-vubec neni prdel ho tam dat tak,aby se to furt neotviralo-mne se to nepodarilo doted.Pokud bys o nej hodne stal,tak se zkusim poptat,mozna ho budu mit
_________________
Citroen Xantia TurboD 96"
Citroen Xantia 2.0 HDI Exclusive 109k 99"
Citroen BX TurboD 92",voňafka:-)
HDi-Hodně dobrá investice Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Neuron



Založen: 14.8.2007
Příspěvky: 24

PříspěvekZaslal: so leden 26, 2008 12:46 am    Předmět: Citovat

Ahoj,

tak jsem nakonec sehnal obe zadni krytky za 500 u http://www.autobutopraha.cz. A nejsou na na suchy zip jako to co jsem mel, ale na takovou klicku. Jenom si tam budu muset vyvrtat otvory kam ta klicka zapadne.

Jeste jsem se ptal na roletu do kufru kombika, za tu by chteli 3000kc a za vahu vzduchu += 1000kc. Akorat bacha, sidli ted ve Slanym.

Diky za rady
_________________
X2 2.0 HDI 80kW '99
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Xantiaclub :: Xantia - Xantia kombi archiv Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com - Glass Template Created by DoubleJ(Jan Jaap)