Xantiaclub - Vše co jste chtěli vědět, ale báli jste se zeptat

Obsah fóra Xantiaclub
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Auto chcípá (edit J)

 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Xantiaclub :: Xantia - Xantia kombi archiv
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
wamper



Založen: 20.2.2007
Příspěvky: 27
Bydliště: Kladno

PříspěvekZaslal: út únor 20, 2007 7:34 am    Předmět: Auto chcípá (edit J) Citovat

Poraďte, co mám narychlo vyzkoušet:
večer si vesele přijedu na noční směnu a po těžké práci ráno vlezu do auta, nastartuju a ono... chytne. ALE!!! za cca 1-2 vteřiny zase chcípne. To se stane asi pětkrát, a pak už je vymlácená baterka (no, věděl jsem o ní :/ ) Ukazatel paliva je na 1/4, ale vím, že to ukazuje všelijak.

Ještě dovezu odpoledne auto na propojení kabelama, a pro jistotu kanďák benzínu, ale co když to nepomůže??

Takže teď se ptám, co by vyzkoušel odborník? Ne moc rozebírání, moc těm věcem pod kapotou nerozumím, a co taky na firemním parkovišti.
Ale nechce se mi s autem bez brzd a posilovače, a vlastně i pérování, se nechat hned táhnout do servisu...

Tak jestli někdo nevíte o nějakém podezřelém konektoru či o místě, kam vést dobře mířený vše spravující úder...
Díky moc za rady.

Jo, je to Xantia II Break 1,8 16V 1998
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Buchta



Založen: 26.11.2006
Příspěvky: 868
Bydliště: Praha 3

PříspěvekZaslal: út únor 20, 2007 9:22 am    Předmět: Citovat

Mno není to samo zaručený, lae měl sem něco podobnýho, po nastartování to sice nechcíplo, lae běželo to jako dyš to chcípnout chce, až při každým přidáním plynu to lehlo. Øikám co je a pak mi òák blesklo, že měl někdo taky takovej problém - málo chladící kapaliny, což je to pro mě nepochopitelný. Dolil sem asi 3/4 litru destilky a bylo to spravený. I u BX soc edition '87 byla kontrolka hladiny chladící kapaliny a i dyš jí bylo málo, nechalo mě to normálně jet, lae svítila STOPka a voda. Držím palec.
_________________
X2 Break 1,8i 16V, B.J. 1998, KOMFORTi
červená je červená Smile i dyš už to není co to bejvalo, číňani krpatý Sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
zeturek



Založen: 28.11.2006
Příspěvky: 25
Bydliště: Břasy

PříspěvekZaslal: út únor 20, 2007 11:04 am    Předmět: Citovat

Zkus jestli není vymáčknutý bezpečnostní odpojování přívodu paliva. Je takový ten červený bazmek úplně napravo u přepážky mezi motorem a kabinou. (zapne se zmáčknutím)
Jirka
_________________
X2, 1.8 16V
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
wamper



Založen: 20.2.2007
Příspěvky: 27
Bydliště: Kladno

PříspěvekZaslal: út únor 20, 2007 10:18 pm    Předmět: takze benzin Citovat

Tak nakonec v tom nebyl benzin. Palivomer byl na 1/4 a zluta nesvitila. Az doted jsem jezdil tak, ze kdyz se rozsvitilo hladove oko, tak jsem pomalu zamiril do benzinky. S tim je konec, zacinam si to psat, protoze se tomu neda vubec verit Evil or Very Mad Favorit ukazoval taky blbe, ale aspon porad stejne.
Ale sam jsem rad, ze to byla jen takova blbost...
Jeste jednou diky vsem.

P.S. Aby to nebylo tak jednoduchy, tak pri tom zdimani baterky se mi zablokovalo radio, a co myslite, mam kod? Sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Buchta



Založen: 26.11.2006
Příspěvky: 868
Bydliště: Praha 3

PříspěvekZaslal: út únor 20, 2007 10:26 pm    Předmět: Citovat

NO tak to je síla..... No že palivomer kecá je pravda, ale jak se mi rozsvítí žlutý, tak pak ručička ukazuje "dobře" dyš zapnu zapalování a ručička se hne, tak tam pár kapek benálu, je. Nevím jak tankuješ ty, lae já většinou plnou a dycky si vynuluju počitadlo mno a vím, že 650 km najet musím. Wink
_________________
X2 Break 1,8i 16V, B.J. 1998, KOMFORTi
červená je červená Smile i dyš už to není co to bejvalo, číňani krpatý Sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
wamper



Založen: 20.2.2007
Příspěvky: 27
Bydliště: Kladno

PříspěvekZaslal: st únor 21, 2007 1:16 pm    Předmět: Citovat

Ja tankuju vždycky za litr, ještě z doby, kdy manželky šéfová čas od času proplatila nějakej benzín a chtěla vždycky účet za 1000,-, tak byl nějakej pořád po ruce.
Co je žena na mateřský, tak už žádný proplácení neni, ale zvyk je železná košile...
Možná braní plné nádrže ještě přehodnotím Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Xantiaclub :: Xantia - Xantia kombi archiv Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com - Glass Template Created by DoubleJ(Jan Jaap)