Xantiaclub - Vše co jste chtěli vědět, ale báli jste se zeptat

Obsah fóra Xantiaclub
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

klepání v motoru

 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Xantiaclub :: Xantia - Xantia kombi archiv
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
josef



Založen: 15.2.2007
Příspěvky: 1
Bydliště: Praha 10

PříspěvekZaslal: čt únor 15, 2007 1:17 pm    Předmět: klepání v motoru Citovat

Question zdravím pánové (dámy) , jak někteří víte, mám Xa 2.0 16V a začalo jí něco klepat v "srdíčku" Exclamation Nevím zda to je vntlem nebo něco jiného-napadlo mne vstřikování-nemám s tímto zkušenost. Nechci si hned naběhnout v servisu, kde vím, že to vemou šmahem. Poradí někdo nebo eventuelně poslechne. Nejvíc to klepe před zahřátím motoru na provozku. Pak se to zmírní. Motoroil mám nový. Zdá se mi, že mírně klesl i výkon motoru, né o moc, ale ve vyšší rychlosti reaguje na plyn rozhodně pomaleji než raagoval. Děkuji Josef. Rolling Eyes (určitě nejde o čerpadlo!)
_________________
Josef Braun
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
carp



Založen: 27.11.2006
Příspěvky: 54
Bydliště: BLATNÁ

PříspěvekZaslal: po únor 19, 2007 11:29 pm    Předmět: Citovat

Dle Tvého popisu to nejspíš vypadá na ventil(y), zkusil bych změřit tlaky ve válcích. Nebo může být chycený(přidřený motor), nesvítila Ti kontrolka mazání? Poslechem jde klepání odkud?
_________________
carp X1break 1.8
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Xantiaclub :: Xantia - Xantia kombi archiv Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com - Glass Template Created by DoubleJ(Jan Jaap)