Xantiaclub - Vše co jste chtěli vědět, ale báli jste se zeptat

Obsah fóra Xantiaclub
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Jake plus??

 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Xantiaclub :: Auto - Elektro
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Pavel56



Založen: 16.2.2007
Příspěvky: 256
Bydliště: Jindřichův Hradec

PříspěvekZaslal: so prosinec 01, 2007 11:51 am    Předmět: Jake plus?? Citovat

Tak uz na mne doslo Very Happy Ac jsem mel vymenenou spinacku, tak mi obcas nesel ventilator + vyhrejvani, coz jsem nouzove "opravoval" silnym zakvedlanim klickem. Uz nepomaha nic, takze mne ceka toto: http://www.xantiaclub.cz/view.php?cisloclanku=2004080501
Potrebuji ale "cizi" plus. Pokud si pamatuji, tak ventilator ale bezi az po nastartovani. Je to tak? Mate to nekdo, kdo jste to provadel vychytany, kteryho dratu se chytit? Na www.citroeny jsem navic vycetl, ze po teto uprave nefunguje denni sviceni, ktere bych zaroven rad udelal. Je to pravda?
_________________
X1 1.9TD liftback
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Pavel56



Založen: 16.2.2007
Příspěvky: 256
Bydliště: Jindřichův Hradec

PříspěvekZaslal: po prosinec 03, 2007 10:36 am    Předmět: Citovat

Vyreseno, odpovim si sam Smile Promerenim vsech pohopouhych 6ti dratu z nichz 2 vypadly ze hry vedoucich ke spinacce jsem nasel pouze jedno plus, ktere se dostavilo po zapnuti klicku. Zacal jsem merit i na pojistkach, ale vzhledem k absenci slusneho schematu jsem to po chvili vzdal. Nakonec jsem odstipl konektor tesne u husiny, priletoval rele, plus sebral jedine dostupne u klicku, minus oproti navodu na leve strane (M6). Nevim, jak to maji ty zabozrouti vymyslene, ale funguje mi to stejne jako driv, tzn. nastartuji, slysim jak se kvedla klapka topeni, kdyz se zastavi servomotor, roztoci se ventilator topeni.
_________________
X1 1.9TD liftback
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
lewkins



Založen: 7.12.2006
Příspěvky: 390
Bydliště: Teplice

PříspěvekZaslal: po prosinec 03, 2007 6:30 pm    Předmět: Citovat

Jen si dej bacha, abys pouzil dostatecne silne rele...pres ty kontakty tece dost velky proud... 30A rele ti stacit nebude. Ja osobne jsem dal dve paralelne. To puvodni 40A se pekne hralo a malem jsem vyhorel...
_________________
Xantia 2.0HDI 80kW 6,2l/100km
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Pavel56



Založen: 16.2.2007
Příspěvky: 256
Bydliště: Jindřichův Hradec

PříspěvekZaslal: út prosinec 04, 2007 12:22 pm    Předmět: Citovat

To je jedna z veci na kterou jsem zapomel - zmerit, kolik to opravdu bere Crying or Very sad Jinak jsem pouzil znackove 40A rele, ktere je zatavene (nerozebiratelne) a ac nejsem pritel letovani tam, kde je to pripraveno na konektor, priletoval jsem silove kabely spickovym cinem Flutin.
Jinak odber, pokud je vse OK by nemel byt kriticky. Pokud se ovsem ventilator zacne pridirat, tak opravdu dokaze mit primo uzasnou spotrebu...
_________________
X1 1.9TD liftback
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Xantiaclub :: Auto - Elektro Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com - Glass Template Created by DoubleJ(Jan Jaap)