Xantiaclub - Vše co jste chtěli vědět, ale báli jste se zeptat

Obsah fóra Xantiaclub
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Jak na LPG / CNG
Jdi na stránku Předchozí  1, 2
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Xantiaclub :: Xantia - Xantia kombi archiv
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
sima



Založen: 27.11.2006
Příspěvky: 915
Bydliště: Srdce Valašska

PříspěvekZaslal: st listopad 14, 2007 11:24 am    Předmět: Citovat

Ano gunter-já chtěl spíš poukázat na to-že u paliv nejde o dph,ale o celkové daòově zatížení-což je u LPG směšné-a zdražovat se skrz úpravu daní nebude-tedy LPG-přec my pochlebovači vůči unie nepůjdem proti ni-leda by otočila kormidlo unie..Jo u spotřeby záleží na stylu jízdy-o ničem jiném to není,ale níže zmiòovaná spotřeba u xantie break-2.0 16V-12-15 litrů-těch 15 to snad ani není možné Rolling Eyes to by jezdil furt po městě-furt plný a převedno na benál by mu to muselo žrát tak 12-13 litrů...S tím něco musel mít.I když jak koukám ty taky došáhneš na 14 lt-no já když bych to fakt honil tak 11 litrů-lpg-ale to se mě zatím nestalo.Že by 2.016V žral o tolik víc než 1.816V?Co říkali uživatelé tak bere kolem 9 litrů ne?
_________________
X2 1.816V 98LPG-vzducholoď
Komforák a nikdy jinak Smile
AX-1.0-City-4 kvalt-r.v.92 fr.mini cooper Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Pavel M.



Založen: 27.11.2006
Příspěvky: 26
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: st listopad 14, 2007 5:17 pm    Předmět: Citovat

Já jezdím za 10-11l LPG, a je celkem jednou, jestli jedu po městě, mimo 90km/hod. a nebo po dálnici. Pořád mi to bere nějak stejně. Jinak na benzín 7-8,5l podle stylu jízdy.
_________________
X2 1.8i/16V, 1998
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Xantiaclub :: Xantia - Xantia kombi archiv Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2
Strana 2 z 2

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com - Glass Template Created by DoubleJ(Jan Jaap)