Xantiaclub - Vše co jste chtěli vědět, ale báli jste se zeptat

Obsah fóra Xantiaclub
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Žádost o radu

 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Xantiaclub :: Auto - Elektro
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Eda



Založen: 1.10.2007
Příspěvky: 3
Bydliště: Tábor

PříspěvekZaslal: ne říjen 28, 2007 10:56 am    Předmět: Žádost o radu Citovat

Ahoj xantiaci,opět se na vás všechny obracím s prosbou o radu.Chtěl jsem proměřit čidla ABS dle doporučeného postupu na našich stránkách,ale narazil jsem na problém,že popisovaná čísla pinů nesouhlasí,protože na mojí ØJ ABS jsou připojeny pouze piny č.1,6,11,13,15,16,19,22,24,25,27-33 a 37,ostatní jsou prázdné zdířky bez vodičů.Jedná se o xantii 1.8i 16V,r.v.1997.Takže mi i nadále ABS nefunguje.Máte někdo prosím nějakou zkušenost?Díky,Eda
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
AJM



Založen: 8.1.2007
Příspěvky: 194
Bydliště: Třeboň

PříspěvekZaslal: ne říjen 28, 2007 12:08 pm    Předmět: Citovat

To je docela zajímavé, mám stejné auto i rok a vše sedí, alespoò myslím. Možná je tam nějaká změna v souvislosti s montáží dílů X2, které se do některých posledních X1 dávaly. Pokud můžeš, dej sem foto, já na to pak kouknu na svoje auto a porovnám to se starším autem. Možná i Míra CB bude vědět? Cool
_________________
Xantia I 18i 8V SX Break Athena 97´pack elecricité, pack froid, pack cuir, pack bois
Xantia I 18i 16V VSX pack electricité, pack froid 97´
Xantia I 18i 8V SX 94´
Xantia II 18i 16V SX pack visibilité, pack look, pack electricité, pack bois 99´
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Eda



Založen: 1.10.2007
Příspěvky: 3
Bydliště: Tábor

PříspěvekZaslal: po říjen 29, 2007 11:04 am    Předmět: měření čidel ABS Citovat

Berte prosím můj příspěvek za vyřízený.Při podrobnějším pohledu na příspěvek,ze kterého jsem čerpal,jsem zjistil,že v popisu měření jsou oba způsoby osazení pinů.Omlouvám se tímto za "mlácení prázdné slámy" a zdravím všechny Xantiaky.V budoucnu budu mít jistě ještě mnoho příležitostí využít vašich zkušeností.S pozdravem Eda.
_________________
Xantia 1.8i 16V
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Xantiaclub :: Auto - Elektro Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com - Glass Template Created by DoubleJ(Jan Jaap)