Xantiaclub - Vše co jste chtěli vědět, ale báli jste se zeptat

Obsah fóra Xantiaclub
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Servo servíčko

 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Xantiaclub :: Xantia - Xantia kombi archiv
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Miki



Založen: 29.11.2006
Příspěvky: 4
Bydliště: Hospozín 46

PříspěvekZaslal: st listopad 29, 2006 2:56 pm    Předmět: Servo servíčko Citovat

Čus lidi.Mám menší problém na mojí X2 r.v:98 1,8 16V se v poslední době podivně chová servo.Začíná tuhnout ale jen v určitém rejdu.Při přímé jízdě cejtím že je to tuhý a pří zatáčení cítím celkem odpor ale pak to povolí a je jedno jestli točím doleva nebo doprava.Zkusil jsem protáhnout hydrauliku do servisky a přitom dával rejdy a povolilo to a všechno fungovalo normálně do chvíle kdy jsem vypnul motor po nastartování to bylo stejný a už nepomohlo nic. Crying or Very sad Crying or Very sad Prosííím o radu.Díkes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Buchta



Založen: 26.11.2006
Příspěvky: 868
Bydliště: Praha 3

PříspěvekZaslal: st listopad 29, 2006 3:27 pm    Předmět: Citovat

Jak stará je LHM, máš jí tam dost?
_________________
X2 Break 1,8i 16V, B.J. 1998, KOMFORTi
červená je červená Smile i dyš už to není co to bejvalo, číňani krpatý Sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Miki



Založen: 29.11.2006
Příspěvky: 4
Bydliště: Hospozín 46

PříspěvekZaslal: st listopad 29, 2006 3:46 pm    Předmět: Citovat

Buchto mám ji tak dva měsíce po průplachu.Jinak jsem uplnej magor protože jsem se přihlásil do fóra pod jménem a né pod nickem a už s tím nejde nic dělat.Čus Miki
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Obelix



Založen: 29.11.2006
Příspěvky: 4
Bydliště: Lanškroun

PříspěvekZaslal: st listopad 29, 2006 4:20 pm    Předmět: Re: Servo servíčko Citovat

Zkusil bych rozhodně namazat kříž na řízení tj. místo kde je tyč řízení spojená s posilovačem. Je potřeba to důkladně prostříkat WDčkem nebo silikonovým sprejem a většinou to tento problém vyřeší. Nechápu proč tam není nějaká prachovka, protože to má zarezlý spousta Xantií.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Holfi
Admin


Založen: 24.11.2006
Příspěvky: 64
Bydliště: Č.Budějovice

PříspěvekZaslal: st listopad 29, 2006 7:27 pm    Předmět: Citovat

Jak píše Obelix, namazat kříž řízení a změnit uživatelské jméno momentálně jde, tak si to popřípadě uprav.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Xantiaclub :: Xantia - Xantia kombi archiv Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com - Glass Template Created by DoubleJ(Jan Jaap)