Xantiaclub - Vše co jste chtěli vědět, ale báli jste se zeptat

Obsah fóra Xantiaclub
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Změna udajů v TP

 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Xantiaclub :: Xantia - Xantia kombi archiv
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
LHM



Založen: 26.11.2006
Příspěvky: 61
Bydliště: SLANÝ

PříspěvekZaslal: po říjen 22, 2007 2:40 pm    Předmět: Změna udajů v TP Citovat

Čau xantiaci. Mám problém jako kráva a to takový že mám v tp napsáno že auto nemá ABS ,ale ono tam je. Původní majitel si nechal dovézt z německa a při první registraci vznikla ta chyba,že to zaregistrovali bez Abs (Nefungovalo čidlo tak to nechtěli opravovat ).Technická kontrola neni problém,tam mám známý a ty to udělaji,ale nevím kde dostanu nějakej papír o tom že to tam je originál aten chtěj aby mi mohli udělat změnu v tp. Nevíte jak postupovat ? Dik
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Josef 2.



Založen: 9.9.2007
Příspěvky: 1647
Bydliště: Míškovice u Holešova

PříspěvekZaslal: po říjen 22, 2007 3:09 pm    Předmět: Citovat

Já bych to neřešil. Horší by to bylo naopak.
_________________
Já se z toho zblázním....
Ford Galaxy 1.9Tdi, 6.76543210000111
Xa HDi kombi exclusive 5.99999999999
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
LHM



Založen: 26.11.2006
Příspěvky: 61
Bydliště: SLANÝ

PříspěvekZaslal: po říjen 22, 2007 7:12 pm    Předmět: Citovat

Zatim jsem to neřešil,ale chtěl bych to prodat ato bude komplikace . Třeba se ještě někdo ozve,ale i tak dík
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Henry



Založen: 16.9.2007
Příspěvky: 394
Bydliště: Hradec Králové

PříspěvekZaslal: po říjen 22, 2007 7:31 pm    Předmět: Citovat

LHM napsal:
Zatim jsem to neřešil,ale chtěl bych to prodat ato bude komplikace . Třeba se ještě někdo ozve,ale i tak dík

Neměl by to řešit původní majitel??
Není to důvod odstoupit od smlouvy??
Není to důvod ke slevě z kupní ceny??
Bude to stát TVÉ peníze a čas.
Normální člověk to pozná až na STK, když mu to řekne technik a to jsou všechny záruky v hajzlu. Evil or Very Mad
Už slyším ty keci, jako: Měl sis to nechat zkontrolovat v servisu. Měl sis vzít sebou odborníka při koupi. Měl jsi to kupovat ve značkovým servisu.

To aby měl člověk deset právníků a odborníků. Evil or Very Mad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Josef 2.



Založen: 9.9.2007
Příspěvky: 1647
Bydliště: Míškovice u Holešova

PříspěvekZaslal: po říjen 22, 2007 10:03 pm    Předmět: Citovat

Co když při dovozu jen nesvítila žárovka ABS?

A nemělo to vozidlo po dovozu ještě bílí (knížkový) techničák? Není toto již duplikát? V tomto případě bych to vzal a zašel na ůřad s tím, že zapoměli napsat do výbavy ABS.
Taky řešení.
Nevím jak uspět se slevou, když v tomhle případě nic na vozidle nechybí, ale je vlastně navíc oproti dokladu.

A z druhé str. věci: co uděláte, když se na starém (nebo starším) autě pokazí ABS a zjistíte, že oprava by byla cenově neadeqátní vůči ceně vozidla? Z tohoto důvodu bych to neřešil a raději před STK vytahnul relé ABS.

A nakonec : se mi stalo, že při přepisu vozidla na mne (starší XM automat, ABS, šíbr starý bílý TP) ouřada vystavila nový TP a napsala ABS-ne, MAN-místo AUT. a na STK na to samože přišli. Zašel jsem na ouřadu a zmrdal, jestli se aspoò nemohla zeptat. Ta vykoktala že nevěděla a opravila to, samože bez problému. Možná podobný případ.
_________________
Já se z toho zblázním....
Ford Galaxy 1.9Tdi, 6.76543210000111
Xa HDi kombi exclusive 5.99999999999
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Pavel56



Založen: 16.2.2007
Příspěvky: 256
Bydliště: Jindřichův Hradec

PříspěvekZaslal: st říjen 24, 2007 10:11 am    Předmět: Citovat

Zalezi na uradu. Me napsali u Fiatu spatny r.v. (o 2 roky starsi) Horsi bylo to, ze se v tomto roce uz auto nevyrabelo. Vsimnul jsem si toho po cca tydnu, byl jsem to vyreklamovat a bylo mi receno, ze je to presne opsano z nemeckeho TP, kdyz jsem ho chtel videt, byl jsem vyhozen. Od te doby proslo auto mnohokrat pres STK...
Ve starem RP mi zase prozmenu prehodili cislo baraku x74 misto x47, vsiml si toho bilocepicar pri kontrole a chtel mi dat pokutu. Trosku jsem ho zarazil tvrzenim, ze ja to do toho RP nepsal.... Na urade se mnou jednali jak s nejakym padelatelem, nakonec udelali uredni opravu....
_________________
X1 1.9TD liftback
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
gunter



Založen: 15.1.2007
Příspěvky: 115

PříspěvekZaslal: st říjen 24, 2007 11:20 am    Předmět: změna údajů v TP Citovat

Proto všem doporučuji si originál TP po dovozu ofotit, ověřit a ponechat, mimo jiné úředníci a technici na STK jsou placeni za to že udělají věrný opis a výpis, že nemají základní jazykové znalosti je smutná zkušenost a skutečnost
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
LHM



Založen: 26.11.2006
Příspěvky: 61
Bydliště: SLANÝ

PříspěvekZaslal: st říjen 24, 2007 3:51 pm    Předmět: Citovat

Zdravi a děkuji za odpovědi.Bohužel já jsem druhý majitel a tak žádnou kopii TP nemám ,ale ona se nějaká cesta najde. Musim prý na obchodní zastoupení citroenu v ČR a oni mi daji potvrzení že se tohle auto dělalo s abs a pak mi změnu udělají . A nebo budu muset namazat někomu kapsu .
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Budy



Založen: 4.10.2007
Příspěvky: 5
Bydliště: Mar.Lázně

PříspěvekZaslal: čt listopad 01, 2007 5:14 pm    Předmět: Citovat

Zdravim pánové, postup je následný. 1. Musíš zajít na STK, kde dělali ten dovoz. 2. Jestliže udělali tu chybu na té STK, tak ti musí vystavit PØÍLOHU k tech. kontrole (dovozové kontroly). Tam ti napíší, že to zapsali chybně v dovozových papírech ABS, že na vozidle je. 3. S touto přílohou navštívíš úřad, kde auto SCHVALOVALI a vystavily TECH. PRůCHAZ, a tam ti to na základě té přílohy musí změnit. Přeji mnoho úspěchů.

Teď jsem si všimnul, že už se to řešilo již před rokem Shocked
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Xantiaclub :: Xantia - Xantia kombi archiv Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com - Glass Template Created by DoubleJ(Jan Jaap)